Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Moderaator Tech

Soovitatud postitused

Külaline blu

Ma kardan, et tegemist on mingisse usulisse sekti kuuluva jõuguga.

20:00 helistavad nad sulle ja soovivad jeesusest rääkida...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, varsti olen nende mõju all ning kõik kummardame artot :D


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on täiesti tavaline juba,paned warn ja selline kisa kohe lahti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Intelligentsi tase on loomulikult juhtkonna poolt ettepandud, ehk null.

 

Sõnasepad, kas tõesti jääb vbulletini võimalustest väheks, et hoida üks "naiivne debiilik" foorumist eemal?

20:00 koostatakse eemaldasinnime :) teema, mis paljastab selle puberteedieas oleva interneti-fatheri elu. Ei oska öelda, kas see siin kajastub, kuna see kustutatakse, aga mujal tasub silmad lahti hoida.

 

¤ Co

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me oleme näinud liiga palju "väärkoheldud" kasutajaid, et kedagi enam tõsiselt võtta. Ning kuni see teema ei ole mõnitav, solvav või ei avalda liiga palju isiklike fakte meie foorumi kasutajatest ei juhtu sellega midagi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väike pilt mu viimasest "valest käitumisest"

Mis on punases kastis ja mida see kutt ajab.

kaka.jpg

 

Selliseid ma saan igapäev:D No vahest ei ole aega isegi läbi lugema ,mille eest oli saadud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootame 30 Minutit siis saab jälle naerda :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu vast aitab. Poole tunni pärast jälle.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Untitled.png

Palun härra tundmatu, tee seda ning saada need kirjad sinna, rohkem lõbu mulle!

Kõik info mis sul saadud on on facebookist ja seda veel niipalju kui mina olen nn. tundmatutega jaganud.

Kõva respect sulle, tegid maailma parima uurimistöö!

Võtsid facebookist väikese pildi, said mu sünnipäeva teada ning sünnikoha, MINU KIITUSED!

Paistab, et sul ei ole ainsana siin elu või mida iganes, et kirjutad sellist pahna kokku ning ei naudi elurõõme.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

no srsly wtf is this shit.jpg

 

pätakas sai vist vastlakuklite peal olevast tuhksuhkrust mingi üledoosi. pole ammu nii palju muigamist olnud ühel õhtul tänu sellele foorumile...

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellises tempos ma olen homme terve. :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alati on vihatud neid kes teisi karistavad, kellel on rohkem võimu või teenivad rohkem raha.

 

Ma arvan, et ühiskond on ammu juba aru saanud, et anarhia ei vii mitte kuskile.

Keegi peab karistama kasutajaid kui nad ei oska reegeleid lugeda või neid järgida, probleem tundub rohkem selles, et teema tegija arvab, et ta saab teha internetis kõige mida ta tahab ja kui ta seda ei saa siis hakkab ebanormaalset käituma kohe.

 

Kui sa saad politsei käest trahvi kas sa siis lähed ka lehte kuulutama, et sa said trahvi ja see ei meeldi sulle?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Khm, galojan?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.