Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Moderaator Tech

Soovitatud postitused

Nagu näha, kustutati postitus väga kiirelt. Tehke omad järeldused.

 

Vabandused juhtkonna ees, kuid pidin uue kasutaja tegema, kuna morderaator Tech kustutas vana teema ära ning bännis mu permilt ära.

 

PS: Ma ei postitaks seda teemat, kui see mats ei avaldaks oma rasvunud ajuga igalpool oma lolli, mõnitavat arvamust.

 

bann.png

 

Teema sisu seega:

 

Olen seda foorumit pikalt uudistanud ning mõned isikud hakanud tõsiselt silma riivama.

 

Hetkel kirjutan ma foorumimoderaatorist "Tech"'ist. Enamik teavad teda kui ühte ilget paksu norijat, kes pidevalt nokib ning õiendab. Cmon, aju vajus säärde?

 

Tegemist ühe internetilõviga, kes elab ennast siin välja. Posititan mõne postituse ta sõbra kohta, kes on samasugune nagu tema ning ta kustutab selle ära. Laseb teisi mõnitada ning solvata, aga kui ütled midagi ta prillist sõbrale siis kohe kustutab ära.

 

Kasutaja Tech IRL nimi peaks olema -, palun, olen su pilti näinud. Selleasemel, et siin arvutis kõva meest mängida, mine trenni. Kutt, sa oled ülekaaluline, ütlen selle juba pildi järgi ära.

 

Usun, et neid isikuid on veel, kes elavad ennast internetis välja, mõnitades ning solvates teisi isikuid. Paneme neid idealiste tähele ning toome nad esile!

 

-, ära palun kustuta seda teemat, tean, et teeb haiget, kuid omad vitsad peksavad. Võta ennast kokku.

Kes teemasisust aru ei saanud, siis ta ei sobi antud keskkonda adminiseerima.

 

Kustutades, bännides, lasen ka teistel teemat levitada :)

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minugi pärast las see teema olla, aga ära palun mu nime kasuta kui sa midagi mu kohta ei tea.

Sa pole mind elusees näinudki ja juba järeldad, et ma olen "paks norija"?

Edu sulle tõesti, ma järeldan, et sa oled Siim jah?

Oma viga, et selliseid absurdseid postitusi tegid siia foorumi, said banned siis said, pole vaja nüüd rageda ning uusi kasutajaid teha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1218450782-180_01.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IP banned. Ma ei tolereeri inimeste mõnitamist, veel vähem oma sõprade ja juhtkonna liikmete mõnitamist. Sa said banni/hoiatuse põhjusega ja ma loodan, et sa kunagi näed kui loll see teema on. Sa tunnistad ise kõike ülesse + mõnitad veel juurde.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen Regnard mitte mingi siim. Mängin nebuloses aga see ei puutu siia, terroriseerisid foorumis ka inimesi.

 

Tsiteerin sind Henry:

 

"IP banned. Ma ei tolereeri inimeste mõnitamist, veel vähem oma sõprade ja juhtkonna liikmete mõnitamist. Sa said banni/hoiatuse põhjusega ja ma loodan, et sa kunagi näed kui loll see teema on. Sa tunnistad ise kõike ülesse + mõnitad veel juurde. " - Sinu lauseehitusest ning mõttest loen ma üht välja, käid sa kroonuaias või oledki vabameelne? Sa ei saa ise ka aru millest sa räägid.

 

eemaldasin nime :) e. Tech,ma olen sind kahjuks päriselus näinud. Võta ennast kokku.

Kes teemasisust aru ei saanud, siis ta ei sobi antud keskkonda adminiseerima.

 

Kustutades, bännides, lasen ka teistel teemat levitada :)

 

E: // OUCH, kui kiirelt muudeti postitust

 

TECH TULI TEEMAT VAATAMA:

 

teema.png

 

Ning oi, kohe kukkus teema sisu muutma ning pehmendama:

 

muutis.png

 

Peale seda pandi ka mulle IP bänni

 

ip.png

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nägin teema originaal sisu. Kõikidel modedel on õigus bannida seda lohhi ilma ühegi põhjuseta. Case closed.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan soojalt enda käitumist kontrollida internetis, see pühapaik ei pruugi muidu tööle enam varsti hakata :)

 

VahvelSCISOS

 

Regnard & Co

 

YESSSSSSSSSSSSSSSSSS

MA OLEN NIIIII KAUA OODANUD, ET MINGI KAMP TATIKAID MEID JÄLLE ÄHVARDAKS.

Palju eelmisest lollusest möödas on? Mingi kuu?

 

Teema avatud. Mulle meeldib naerda ja ma olen haige ka, ehk naer tervendab. :P


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mina ei soovitaks nendega jamada; ddosivad foorumi ära, tulevad ukse taha ja virutavad meid kõhuli oma blondide skeidikiharatega :'(

this is serious business.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi võiks pildi temast endast siia postitada,tore oleks vaadata kellele tänavapeal varbapeale võib sülitada :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, me teame kui lahe robi on purjus peaga.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mingi imelik, et jagad siin teiste pilte v? Äkki paneksid endast ka paar pilti vms.

 

Mina toppisin selle foorumisse isikuteemade alla ülesse?

Isikuteemad - seal on see pilt täitsa olemas...

 

Paluti ja panin pildi (võtsin teisest foorumiosast lihtsalt) ...... Seega vähem kobisemist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina toppisin selle foorumisse isikuteemade alla ülesse?

Isikuteemad - seal on see pilt täitsa olemas...

 

Paluti ja panin pildi (võtsin teisest foorumiosast lihtsalt) ...... Seega vähem kobisemist.

Ma arvan, et tal on endal ka mõistus peas, et otsida seda pilti ja kohe nii ülbelt ütled, et vähem kobiseks? :(:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
YESSSSSSSSSSSSSSSSSS

MA OLEN NIIIII KAUA OODANUD, ET MINGI KAMP TATIKAID MEID JÄLLE ÄHVARDAKS.

Palju eelmisest lollusest möödas on? Mingi kuu?

 

Teema avatud. Mulle meeldib naerda ja ma olen haige ka, ehk naer tervendab. :P

 

vaata ette, viskavad tukaga pikali veel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jagan teiega seda rõõmu,

Järgnevad PMid:

"Võta end internetis kokku või sul tuleb siin pahandust, oskan su nime, tsitaate ning tegutsemist väga hästi kasutada. Pole ähvardust ega hoiatust :)

Pane facebooki otsingusse Regnard, vaata, äkki ma ikka su sõbralistis"

 

"Ma ei väsi ennast kordamast, et sinu käitumine on juba mitmele inimesele ette jäänud, arvad, et ma üksi viitsin seda organiseerida, ei.

IP bännist ei aita, hoiatustest ei aita. Kui asi jätkub samamoodi hakkab sind internet bit by bit'i haaval välja sööma. Ma ei hoiata sind, ähvarda ega osuta vastupanu.

Võta aforismi mõtteterast kinni, mille sõnastas üks kuulus inimene, "Ma ei mõtle kunagi tulevikust. Ta tuleb niikuinii."

Kõik on su enda kätes."

 

"Töö kiidab tegijat. Kell tiksub.

See on väike vihje, et peaksid tegema teema, kus vabandad kõigi ees, keda solvanud või diskrimineerinud oled. Selle asja taga pole noored poisid, me kõik oleme huvitatud sellest, et vastavad isikud saaksid karistatud.

Aeg on mõõtühik, mida me ei saa kahjuks peatada, edasi lükata, ega tagasi kerida. Loodame õhtul näha foorumis teemat."

 

" "Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav."

Mõtle kõige üle järele, mida oled internetis teinud ning pane see postitusse kirja."

 

Ning otseloomulikult minu lemmikuim,

"20:00"

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahahahahahahaha. I love this. Nad arvavad, et nad on geeniused.

happy%20crying.png


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teete endale kino we? :D

suht lamp teema..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule, juhtkonnal hakkab ka igav teie sita koristamisest. Vahel on tore kui sellised naiivsed koomikud siia eksivad.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.