Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kummalised hääled Kanadas !

Soovitatud postitused

Mis asi on see maailmalõpu hääleks kutsutav heli, mis ilmestub nüüd Youtubes?

Enamus seostavad seda maiade väidetava 2012. aasta maailmalõpuga.

 

Huffington Posti andmed viitavad sellele, et esimene video on filmitud Kanada Albertas asuvas metsas 12.01.2012. Tundmatu hääl tuleb tuttav ette õudusfilmidest.

Neid hääli kuulnud kanadalaste sõnul olid hääled väga ehmatavad.

Peatselt laaditi ka ülesse Youtube teine video, mis oli filmitud samuti Kanadas Manitobas 15.01.2012 ning millelt samuti kuulis samalaadseid külmavärinat tekitavaid hääli.

Samuti peale Kanada on kuuldud neid helisid ka Ungaris, Taanis, Tšehhimaal, Costa Ricas & Rootsis.

 

Kas Youtubes liikuvad videod on võltsingud või milles on küsimus?

 


[video=youtube;xf4e-AxJ7nM]


Vanem video, mis laaditi Youtube eelmise aasta augustis. Sündmuspaik on Ukrainas.

 

[video=youtube;ovIyy-j0Ui0]

 

Muudetud liikme Kevin | .^^'i poolt
Parandasin kirjavea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Karta on, et fake


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris põnev! Mis siin fake on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ukrainas ikka mitte Ungaris.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Nüüd olen ma küll maailmalõpus kindel, need on ju need samad tulnukad :/ hakkan keldrisse moosi varuma.

 

2012!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Redditis oli pikk nimekiri kohtades kust neid on kuuldud ja heli on alati sama. Kuigi peaks ütlema, et ma ei usu, et need oleksid ebamaised. Pigem on see mingi riigi uus salajane luurelennuk mis lendab väga kiirelt ja teeb pilte ehk.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/8566281/Tiny-village-is-latest-victim-of-the-The-hum.html

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-13752688

Ja need väljaanded on kaugel Elu24 olemusest...

 

Päris huvitav.

Veider on aga see, et kõik mida inimesed seletada ei oska on kohe fake.

Ma seisukohta ei võta, kas on või ei, aga igatahes on huvitav jälgida mis toimub.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skillrex testib uusi kõlareid.

 

On the serious note.... Huvitav, võiks ise ka kuulda seda, enda kõrvaga kuskil väljas. Kahtlen et luurelennuk, ei teeks nii tihti neid hääli minuarust. Kuid kes teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
...rarely been able to pick it up on recording equipment....

...density between about 10 and 60 hz. The hum is generally difficult to pick with microphones....

 

videod fake. "Hmmm see heli tundub imelik, ma v6tan lihtsalt oma telefoni ja t6mban linti"....yea right

 

YouTube Ühe sarnase video koostaja omad s6nad:

...I chose a purposely silly bit of footage i found of a clearly faked alien encounter, posted somewhere from Australia, and then mixed some sounds to it.

I used only three noise sources for this video, firstly, i used the 'War Of The Worlds'...

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei oska midagi arvata sellekohta. Esimesena meenusid dinosauruse hääled, ma ei tea miks :D


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis iganes see ka on, mulle igatahes ei meeldi. Tahaks hea meelega ise enda kõrvaga seda kuulda, siis ususks seda rohkem.

 

Paljud arvavad, et see on seotud HAARP-iga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pakun ,et fake .

 

 

need helid tunduvad juba nii kahtlased,nagu oleks eraldi videost ja ei sobi kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on mingi võimas relv vms , millega saab igast vingeid asju teha .kunagi uurisin seda teemat ööde kaupa, mitte ainult seda , aga kõike vabamüürluse ja new world orderiga seoses.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.