Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamine - Mis arvad sina?

Soovitatud postitused

Aga kui teistipidi mõelda, siis milleks mul raha kokku hoida vaja? Et mingi RS mille osta või mingit kommi osta poest? Parem ostan paki suitsu, et oma närve talitseda ja olen niisama chill inimene.

Ise maksimum vastu pidanud ilma 2 nädalat. Koolis küsiti, miks ma nii närviline olin jms. Ma põhimõtteliselt suitsetangi sellepärast, et ml närvidega probleemid juba ammu. Ei ole mingi kõva mees, täiesti tavaline noorhärra :D

 

Pane raha kõrvale, korralda selle raha eest mingi tripp välismaale. Teadsid, et suitsetamine kahjustab närvisüsteemi? Sulle tundub, et see aitab Sind, aga tegelikult see pole nii, Sa mõtlesid selle ise-endale välja. Kunagi arvasin samuti nii.

 

To hea skiller: Palun ära tee sisuta postitusi! Ma usun, et teised oskavad ka arvutada palju see vahe oleks, eksole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Pane raha kõrvale, korralda selle raha eest mingi tripp välismaale. Teadsid, et suitsetamine kahjustab närvisüsteemi? Sulle tundub, et see aitab Sind, aga tegelikult see pole nii, Sa mõtlesid selle ise-endale välja. Kunagi arvasin samuti nii.

 

To hea skiller: Palun ära tee sisuta postitusi! Ma usun, et teised oskavad ka arvutada palju see vahe oleks, eksole.

 

Mis vahet seal on kas nad teavad või mitte. Tõin lihtsalt näite kui palju Nextiga kokku hoiab. Seleta ära mismoodi see sisutu oli?

Kui sind ei huvita palju kokku hoiab siis ei pea sa seda lugema. See on vaba teema suitsetamise kohta. Ma võin siin välja arvutada ka palju ma aastas kokku hoian.

Sellepärast ma selle teema tegingi, et kõik saaks arutleda siin vabalt suitsetamise kohta ilma, et keegi kobisema tuleb.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saan aru inimestest, kellel on nö rasked ajad, seepärast hakkavadki suitsetama. Näiteks eksamid, perekonnaga mingid probleemid, sõjavägi vms. Aga mingitest "13. aastastest" küll aru ei saa, mis see annab neile, neil pole lihtsalt vaja seda.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üritan tuttavatele ka selgeks teha, et see on ikka halb pahe. Arvan, et asi on lihtsalt harjumus, millest raske lahti saada, mitte sõltuvus. Mul on harjumus kohvi lürpida väga tihti. Vahepeal pole nagu isegi peavalu ja tahan kohvi lihtsat juua, tunda lihtsalt selle maitset suus, mis on nii harjumuspäraseks saanud. Ma arvan, et sama asi on suitsetamisega- see on lihtsalt harjumus, mis on külge jäänud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suitsuhinnad võiksid sama odavad olla, kui olid kunagi. Nexti pakk 14.- jne. Vanusepiirang las olla nii nagu on. Ise kimun üldjuhul ainult tumesinist Nexti. Ei ole selline, kes mõtleb, et on kõva vend, kui tõmbab mingit kallist kraami, minu meelest on see lihtsalt mõttetu raha raiskamine, maitse erinevus on üliväike, pigem käib rohkem selle üle pirtsutamine, kui asi tegelikult on. Suits on suits.

 

Olen üritanud mõned korrad maha jätta, kuid inspiratsioonist jääb väheks, endal pole tahtmist maha jätta jne. Ja minu meelest suhteliselt võimatu maha jätta, kui kõik teised ümber tõmbavad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal pole küll kogemusi, aga psühholoogilisest sõltuvusest (suitsetad harjumusest, mitte vajadusest) pidi hulga lihtsamini lahti saama nt. suitsetamise asemel nätsu närimise või tihedamini trennis käimisega. Kui on füsioloogiline sõltuvus (mahajätmisel pidi pea algul weic valutama ja paar nädalat imelik uimane tunne olema), siis päästab vist ainult tugev iseloom...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eiei, tumesinist nexti või heledat ei anna näiteks LM'ga võrreldagi, puhas põhk on see ikka, rõve maitse jääb ka suhu veel

 

olen jah nõus sinuga, ise tõmban suitsu niisama lampi vabaaja sisutamiseks.

aga tahaks nii väga maha jätta, aga ei oska ei saa maha jätta, kui ei teeks, siis oleks rahakott suurem :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule nõgesemees. Tule ja ütle mulle seda siis seljuhul näkku. Elan Elvas, Tuletõrje 18-1.

Kui sul midagi tarka pole öelda siis pole vaja siin teisi laimata.

 

Kuna ise alustasin suitsetamisega kui olin 17 vms. Varsti saan 21 ning on plaanis maha jätta ( võib-olla ). Kellegile ma suitsetamist pähe ei määri, iga üks on selline nagu on. Kes suitsetab, kes mitte. See pole minu otsustada kes suitsetab ja kes mitte.

See on iga isiku vaba tahe. Sammuti ma ei salli neid isikuid kes Laimavad / Räägivad suitsetajatest Halvasti ( või räägivad taga neist ). Kasvage suureks kordgi.

 

Ähvardad mind vägivallaga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jälestan seda, kui tüdruk suitsetab (ise ei suitseta kunagi) ja paraku just seda teeb tüdruk, kellega vaikselt midagi areneb. suht putsis tegelt, kui mõtlen.

 

Lähed tüdruku juurde, ütled: Suits või mina. Siis saad teada, kas see tüdruk on sinule.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise jätsin Aastavahetusel maha (nüüd enam ei isuta). Muidu teinud mingi 16 aastaselt peale, aga mitte tihti . vahepeal mingi 3 kuuline ja siis 6 kuuline paus ka olnud. Aga siis viskas mingi asi närvid nii persse, et ainuke asi mis aitas oli suitsetamine. Ja krt kui ikka väga usud sellesse siis psüholoogiliselt aitab sellinne jama ikka kole hästi :)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

ma ikka tihtipeale mõtlen, et oi kuidas mulle meeldib seda kiuri teha, samas nätieks kui eelmine päev pidu pannud, siis järgmine päev on küll selline tunne "ma ei taha seda suitsu enam mitte kunagi näha" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul saab juba 3a täis ,kus ma olen teinud ainult siis suitsu,kui joon.

 

Maha jätsin ka tänu sellele ,et olin haige ja lihtsalt tänu sellele ei tõmmanud ka suitsu.Esimesed 3 päeva on kõige raksemad,kus ainult sellele mõtled ja tahad oma igavust peletada.Mäletan ,et kõige magusam hetk oli ss,kui sõid endal kõhu väga täis ja sellele järgnes üks suitsuke:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis arvate teie vesipiibust? Jagage muljeid :)

Kas te arvate, et suitsud on hinna poolest odavad või liiga kallid?

 

Ise olen vesipiipu proovinud, aga ei paku erilist huvi.

Suitsud on liiga kallid.

 

Nu mis ma arvan vesipiibust?

Seltskonna asi, üksi ei tee kunagi. Alati ikka kas võne sõbraga või suurema seltskonnaga ja pigem teen kord nädalas. Vesipiibu tubas on märgatavalt tõusnud viimastel aastatel, kuid 1-2 kord nädalas teha ei tule kallis. Seega, ei tunne sõltuvust kuid kui olemas on siis ei ütle ka ära.

 

Cheers ;)


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks jah, üldiselt mulle küll suitsetajatest tüdrukud ei meeldi. Samuti taunisin ka rohkem tubakasuitsetajaid üldiselt aga nüüd kus ise rohkem popsutan looduslikku siis jah, ise tubakat suitsetama ei hakka küll, ainult ganja. Kuigi täna tegin tubakaga segamini mis oli pärisrõve :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.