Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamine - Mis arvad sina?

Soovitatud postitused

Minu enda seisukohalt tuleks tegelikult seda piirangut isegi langetada. Paljudes maades on suitsetamise vanuse piirang palju väiksem ja alaealisi eriti ei tõmba need suitsud eriti. Eestis aga kehtib reegel "Keelatud vili on kõige magusam"

Ja olgem ausalt, kui alaealine tahab ikkagi suitsu teha siis ta leiab alati koha kust ta seda kätte saab.

 

 

 

Aga kas eesti ühiskond oleks selleks valmis ?


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga kas eesti ühiskond oleks selleks valmis ?

 

Ausaltöeldes ei oskagi ma sulle vastata, sest me keegi ei tea mis selline olukord endaga kaasa tooks :)

 

See teema suht vales kohas, keegi vōiks liigutada alafoorumi "Südamelt ära" alla.

 

"Pubi" - Tähtsamad ja huvitavamad teemad!

Arvan, et sobib siia küll.

Mina isiklikult ei näe küll põhjust miks keegi seda liigutama peaks.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teen siis esimes posti :D

 

 

 

Hea soovitus ,jätke maha:D

 

Mehejutt!

Tegin ka suitsu ~2 aastat ja nüüd suitsuprii. :) Palju parem on olla ilma selleta.

Soovitus -> Ostke kasvõi omale midagi head selle raha eest ja nälg ei piitsuta enam. :D

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui niimodi võtta, siis tuleks tõsta. Aga mis on ühiskonnas juhtunud ? Iga alaealine saab oma suitsupaki kätte, kui tahab. Muidugi on ka süüdi vanemad, kes kohati ei seleta oma lastele selle halbu külgi.

Samamoodi on süüdi ka sõbrad, või siis, kui tahad seltskonda, paratamatult hakkad tegema, et sõpru otsida vms.

Paljudel on ka see viga, et proovivad ja hakkab meeldima.

 

Ma kahtlen, et keegi arvab, et see kasulik on, kõik teavad, et see on kahjulik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

So here we go, üleval ei põhjendanud ennast täpselt.

 

Hea skiller, vastasin nii nagu asjast mina aru saan,

Need väikesed tatid, 12-14 aastased kes kimuvad suitsu ainult sellepärast, et olla lahe või, et "oh mul on kallim suitsupakk kui sul", sama näide nagu sa üleval korra välja tõid, et kes marpsi teevad on kõvad mehed.

Ise teen marlborot kuna see on ainus suits mis mulle meeldib, raha mul on, et seda osta ning kahjuks/õnneks ma ei saa osta midagi odavamat jama nagu bond vms. kuna need lihtsalt maitsevad nii halvasti ning süda läheb pahaks.

Olen üritanud nüüd maha jätta, aga ikka kui veidi närvid läbi siis saab tehtud veidi, aga no eks pika aja peale harjub ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need, kes ei suuda maha jätta, neil pole lihtsalt iseloomu. Ise jätsin suitsetamise maha päeva pealt, lihtsalt ei tahtnud enam ja pole siiani kiusatust tekkinud. Ärge jumala eest tupsiga proovige suitsetamist maha jätta! Tupsis rohkem nikotiini, seega tekkib suurem sõltuvus.

Üks foorumlane kirjutas sellise lause: "Suits on suits". Tekkis küsimus, miks te siis teete Next'i? Ostke More, palju odavam, suits on suits või kuidas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
;2048653']So here we go, üleval ei põhjendanud ennast täpselt.

 

Hea skiller, vastasin nii nagu asjast mina aru saan,

Need väikesed tatid, 12-14 aastased kes kimuvad suitsu ainult sellepärast, et olla lahe või, et "oh mul on kallim suitsupakk kui sul", sama näide nagu sa üleval korra välja tõid, et kes marpsi teevad on kõvad mehed.

Ise teen marlborot kuna see on ainus suits mis mulle meeldib, raha mul on, et seda osta ning kahjuks/õnneks ma ei saa osta midagi odavamat jama nagu bond vms. kuna need lihtsalt maitsevad nii halvasti ning süda läheb pahaks.

Olen üritanud nüüd maha jätta, aga ikka kui veidi närvid läbi siis saab tehtud veidi, aga no eks pika aja peale harjub ära.

 

Sa ei vääri seda moderaatori kohta kui sul lugemisega raskusi on.

Ma väitsin , et need ei ole kõvad vennad, kes marpsi kimuvad ja Nexti halvustavad. Pole vahet mis suitsu sa tõmbad, kõigile ei pea meeldima mingi Marlboro.

Loe looma postitust ja saad aru mis ma öelda tahan.

Sa nagu üritaks mulle hullult selgeks teha, et sa oled rikas mees ja tõmbad mabo, ülejäänud suitsud on saast ja sulle need ei meeldi. Kurat kõik ei taha sinu marlboro tõmmata. Loe teiste postitusi ja saad asjale pihta.

Ära võta seisukohta kui mu postitusest aru ei saa.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei vääri seda moderaatori kohta kui sul lugemisega raskusi on.

Ma väitsin , et need ei ole kõvad vennad, kes marpsi kimuvad ja Nexti halvustavad.

aga palun, keegi ei keela esitada sulle kaebust Henry'le, Dumby'le, Cmxz1'le minu "lugemist oskuste kohta" ning ma arvan, et see teema sai tehtud pigem suitsetamise arutelu üle mitte sinu ilkumise pärast minu üle, nüüd jagad?

Saada PM kui sul minuga probleeme on, edasised sisutud postitused saavad warni.

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
;2048686']aga palun, keegi ei keela esitada sulle kaebust Henry'le, Dumby'le, Cmxz1'le minu "lugemist oskuste kohta" ning ma arvan, et see teema sai tehtud pigem suitsetamise arutelu üle mitte sinu ilkumise pärast minu üle, nüüd jagad?

Saada PM kui sul minuga probleeme on, edasised sisutud postitused saavad warni.

NB! Kui sa vaid vaevuksid teema esimesele lehele vaatama siis sa näeksid , et mina tegin selle teema ja ma saan väga hästi aru mis põhimõttel see teema töötab!

Minu postitus ei olnud sisutu ning ma ei lähe kellegile kaebama.

Ma ei väitnud oma teemas, et Marlboro suitsetajad on kõvad vennad vaid seda et pole vahet mis suitsu teed, kõigile meeldivad erinevad maitsed.

Minu postitus läheb täiesti teemasse nii et sul ei ole mingit õigust warn väänata toetudes sellele, et mu postitus kuidagi su tundeid riivas.

Paranda mind kui ma eksin!

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2048653']So here we go, üleval ei põhjendanud ennast täpselt.

 

Hea skiller, vastasin nii nagu asjast mina aru saan,

Need väikesed tatid, 12-14 aastased kes kimuvad suitsu ainult sellepärast, et olla lahe või, et "oh mul on kallim suitsupakk kui sul", sama näide nagu sa üleval korra välja tõid, et kes marpsi teevad on kõvad mehed.

Ise teen marlborot kuna see on ainus suits mis mulle meeldib, raha mul on, et seda osta ning kahjuks/õnneks ma ei saa osta midagi odavamat jama nagu bond vms. kuna need lihtsalt maitsevad nii halvasti ning süda läheb pahaks.

Olen üritanud nüüd maha jätta, aga ikka kui veidi närvid läbi siis saab tehtud veidi, aga no eks pika aja peale harjub ära.

Kogu minu arvamus ühes postituses. Vähemalt keegi jagab seda, et Marlborot ei tõmmata selleks, et kõva mees olla vaid selleks, et kvaliteet oleks.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kogu minu arvamus ühes postituses. Vähemalt keegi jagab seda, et Marlborot ei tõmmata selleks, et kõva mees olla vaid selleks, et kvaliteet oleks.

 

Aga kui mina veel noor olin ja suitsetasin siis tegin Kenti, vot see oli kvaliteet! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kui mina veel noor olin ja suitsetasin siis tegin Kenti, vot see oli kvaliteet! :)

 

Ei vaidle vastu, Kent väga tõmmatav suits. Kuid no offence, aga Next on tõesti üks ilge pask. Maitse üle ei vaielda - ütles Muki ja lakkus kotte edasi.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suitsetan ligi 7a ja nii palju v6in 6elda,et kui sul ilge suitsu h2da on siis olgem ausad sa teeksid misiganes suitsu mitte mingit kallit kraami mis sulle istub.

Ise arvan,et see vanuse v2rk v6iks ikka samaks j22da.

Suitsetan ise Winston Classicut (Winston punast,hind:2,60EUR) ja pakk kestab max 2 p2eva.

Ja vaidleks veits vastu selle kohta,et ei suuda kohe maha j2tta.Yks asi on see kui sa tahad maha j2tta ja teine kui sa lihtsalt tahad seda maha j2tta kuna tervist rikub kuid samas see sind ei h2iri,raha on selle jaoks ning sulle see yleyldse meeldib.

Ise proovisin ka mitmeid kordi maha j2tta ja ei tulnud v2lja kuna sain aru,et mind see sugugi ei sega ning mul lihtsalt pole soovi maha j2tta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

kuulge lõpetage see "kõvade vendade suits" ; "rikkurite suits" jms mõistete kasutamine. see on ju täielik häma, et kes ostab 3 eurise maprsi või kes 2.10'se nexti, et marpsivend on rikkur or what so ever. kokkuvõttes tuleb kuulõikes kahe inimese rahakotile vaid tühised 4-6 eurot hinnavahet, see nüüd küll erilist rikkust ei näita, pigem ainult seda et üks eelistab marpsi ja teine nexti, see et hindade vahe on 90 senti... no sinna pole midagi parata, aga see 90 senti per pakk küll rikkurite tunnus ei ole. kokkuvõttes teeme ikkagi seda, mis meile meeldib - maksku pakk mis maksab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule nõgesemees. Tule ja ütle mulle seda siis seljuhul näkku. Elan Elvas, Tuletõrje 18-1.

Kui sul midagi tarka pole öelda siis pole vaja siin teisi laimata.

 

Kuna ise alustasin suitsetamisega kui olin 17 vms. Varsti saan 21 ning on plaanis maha jätta ( võib-olla ). Kellegile ma suitsetamist pähe ei määri, iga üks on selline nagu on. Kes suitsetab, kes mitte. See pole minu otsustada kes suitsetab ja kes mitte.

See on iga isiku vaba tahe. Sammuti ma ei salli neid isikuid kes Laimavad / Räägivad suitsetajatest Halvasti ( või räägivad taga neist ). Kasvage suureks kordgi.

Muudetud liikme !#Quanatly#!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmban Parliamenti, sitemal juhul kuldset marbsi kui parliamenti käepärast võtta ei ole. Pakk maksab 3.60€ ja ei tõmba seda sp, et see on nüüd kõige kallim suits mida poodidest saada võiks vaid sp, et mulle meeldib selle suitsu unikaalne kuju(filter on pool tühi), lihtsalt endal on mugavam seda sitta siit maailmast hävitada.

 

E:// Ja mul pole suitsetajate vastu mitte midagi, keep up the good work! Tubakas tuleb ju ära hävitada. :D

Muudetud liikme Dumby'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kopsudes möllab Camel, kui nuts mingivalemiga otsa on saanud ja ei suuda pakki osta, rotin papsilt päevajooksul 2 paramounti ja asi ants :D

Kuid jah, üldjuhul ma ikka ise alla Cameli ei osta, lihtsalt ei maitse, kurgul kuidagi ebamugav, sellepärast teengi vbla hommikust õhtuni 2 suitsu ainult kui endal pole (paramounti)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
No ma arvan, et suits on väga mõttetu, ja suitsetajad on ise süüdi oma sõltuvuses nikotiinist. Hädapätakad ja hälvikud.

 

Nõgesemees - Kohe näha, et oled tujurikkujat vaadanud :)

 

kuulge lõpetage see "kõvade vendade suits" ; "rikkurite suits" jms mõistete kasutamine. see on ju täielik häma, et kes ostab 3 eurise maprsi või kes 2.10'se nexti, et marpsivend on rikkur or what so ever. kokkuvõttes tuleb kuulõikes kahe inimese rahakotile vaid tühised 4-6 eurot hinnavahet, see nüüd küll erilist rikkust ei näita, pigem ainult seda et üks eelistab marpsi ja teine nexti, see et hindade vahe on 90 senti... no sinna pole midagi parata, aga see 90 senti per pakk küll rikkurite tunnus ei ole. kokkuvõttes teeme ikkagi seda, mis meile meeldib - maksku pakk mis maksab.

 

Olen täiesti nõus sinuga.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida mina arvan sellest?

 

Suitsetamist ei saa võta kui halba asja. Alustasin suitsetamisega kui käisin 9 klassis. Jah see oli täiesti tavaline suits, sai tehtud kord nädalas, or so. Kuid ma jätsin selle maha ja alustasin ühe hea klassivennaga vesipiibu tegemist. Seda sai algul tehtud nädalas korra, kuid see tekitas minus rohkem sõltuvust kui tavaline suits. Läksin kutsekooli kus age-ajalt ostsin sigareid, sigarillosid. Hakkas meeldima väga sigarillod. Koos sigarillodega tegin ma ka vesipiipu. See kestis mul kolm ja pool aastat kuni 2011 detsembris pärast Rootsi tripi jätsin ma sigarillode tõmbamise maha tänu ühele inimesele, kes suutis mulle selgeks teha, et see on "pointless" ja eks mul endalgi oli plaan sigarillodest loobuda. Kolme päeva pärast saab siis kuu täis. Minujaoks ei olnud see otsus raske tulema, sest see inimene tõesti mõjus mulle hästi. Mis puutub aga vesipiipu siis seda ma teen endiselt kuid harva ja siis kui midagi kuskil toimub, ei tunne sellest sõltuvust kuid on plaan jätta ka see kauges tulevikus maha.

 

Kui minult küsitakse, kuidas sa suutsid loobuda, siis ma ütleks selle peale nii: Igast asjast on võimalik loobuda, kui vaid ise tõeline tahtmine või põhjus selleks on.

 

Mida ma tõmbasin ja mida ma tõmban?

Sigarillod- al capone sigarillos, moods filter ( R.I.P 2009-2011)

Vesippibu tubakas- top 3: Tropicana, Virsik, Aprikoos, (2008-2012)

Muudetud liikme ollu12'i poolt

Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.