Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kooli kiusamine siis , minumeelest kõige mõtetuim asi üldse , milleks vaja kiusata teist(teisi) inimest

see ei saa ju midagi ja see ei tee sind paremaks ... igatahes endal hetkel ka üks situatsioon , mul väike vend on 12 aastane käib tallinna koolis , siis mingid pubekad kiusavad seal teda ja teisi , ma ei saa aru millest see tingitud , vennal midagi viga pole , pole paks,vaene,loll,nohkar, käib korralikult riides raha on tšill vend nalja teeb , aga siis mingid "tattikad" kiusavad lamp veidi .

 

aga jah ütlesin siis vennale ,et kord veel keegi kiusab lendan ise platsi vaatan kes veel kiusata julgeb. :)

 

ise olen vastu 100%

 

anna pubekale molli ja istu head aastad vangis, palju edu. Pöörduge kõige väiksemate asjadega politseisse, selline asutus on meil põhjusega!:c

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ka pole vedanud, mind kui ma olen 4 klassis, ma muide seda aega mäletan siiamaani. Räägime lähemalt.

Olin enda istusin oma lauas ja joonistasin vabaajal. 6 klassi poisid tulid minu juurde ja hakkasid mind norim, ma sell ajal olin vaikne istusin kuskil üksi tegin midagi üksi. Poisid hakkasin võtma mult asju pliiatseid ja muid asju, ma varutasin ühele poisile rusikaga kohtu, koik poisid tulid mulle kallale, neid olid umbes 5 või 6 poissi. Ma olen nii vigane, nina verine silm sinine,põsk sinine ja veel. Poisid peksin umbes 30 minta ma olin väga valus oli, ma ei suudnud valu kattatad, äkki kuulsin ukse häält, see oli mu klassivend Marko ta jooksis mees õpetaja poole, et Elarid peksakse klassis, noh meil oli siis 4 mees õpetajad, nad tulid klassi võtsid kinni ja viisid dire poole ja nad said räigelt sõimada ja visati koolist välja. Siiamaani on see lugu meeles, see jääb elulõpuks meelde. Selline oli mu lugu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alati kiusatakse nõrgemaid, aga kui korra vastu hakkad ja ülbitsejale korralikult lõuga annad, siis on kohe teistepoolt respekt olemas.

 

Vägivallale vastatakse alati vägivallaga, enamus kiusajatest just hakkab veelrohkem tõmblema kui kiusatav hakkab vastu, see on nagu kassi hiire mäng, mida rohkem kass liigutab seda rohkem pakub see ka lõbu kassile, samas kui üldse vastu ei hakka siis jääd küll ennast haletsema ja see on veel hullem.

 

Ei ole kiusatud, muidugi on igast tülinorimisi ja tõmblemisi aga mis ei tapa teeb tugevaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kunagi mingi vend ütles koguaeg' date=' et ma olen haige sitapea ja tõmbles ka:D Siis ükskord viskas üle ja väänasin vennal käe välja... Peale seda olime parimad sõbrad ja ta ei julge mulle midagi enam öelda ja samuti teised ka.[/quote']

Ma küll kunagi enda kiusajaga "sõbraks" ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhikoolis oli pidevalt näha, kui mingid vennad kedagi kiusasid või taskuraha pommisid, gümnas ega kutsekas sellist asja enam naljalt ei toimu. Paraku eksib ka esimesele kursusele neid eluvendi ära, kel puberteet alles hoogu saamas. Kiusajatele tuleb üle tahi anda, et nad oma tegevuse vigadest aru saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind eriti kiusatud ei ole :D Ainult sõnu välja öeldud( ei nimeta seda kiusamiseks ), millest ei tee ka välja.. ja eriti meelde ei tule et oleksin ise kedagi kiusanud.. nö. pahatahtlikult.. nalja saab ikka vahest tehtud, nii et keegi ei saa viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

usun ise 13 ja suht 1,60 aga ei karda kooli kiusamisi. kui hakkab siis l6pedan ka asjaga. mure on sellest et kes kiusavad tahavad t2helepanu panna teise ja oma ymbruskonnale... 1. soovitus 2rge hakkage kardma kuna kui te poete siis nad ei l6peta.

kui v2ike olin k2isin 1 siis mind peksti kyll. nyyd m6tlen selle yle ja kui enamus inimesi gruppi peksu teeb ss l2hen ikka vahele kyll. eriti ei koti kes on. suht haige et mingi kamp jobusi hakkavad peksa 1 inimest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vihkan igasugu kiusamist, Kui näen et mingi tatt kiusab veel väiksemat ja vahele minnes hakkab mölisema viskan tyybi ymber ka rsk, jumala poogen mis juhtub sellisega, väike olin kiusati mind sitaks, nii vaimselt kui fyysiliselt ja päris tihti olid ka mõtted sellepeal, nagu videos, aga olin tugev ja olin sellest yle. Aga sellised tiblad tuleks kõik oksa tõmmata.

Lugesin, et keegi kirjutas siin teemas:''Et kiusajate vanematel on häbi'', vaidlen vastu, enamasti on nendel vanematel pohhui, kui tuleb mingi teave neile, et nende poeg/tytar kiusab kedagi, siis nad enamasti ikka vastavad: ''Mis siis, laste omavaheline asi'' või siis ''Ongi vaja, teeb tugevamaks need kiusatavad''. Ja seda ka veel, et kes ytleb, et need kes kiusatud on, et need nõrgukesed jne., siis ma vastan neile, et nad on yhed tugevaimad inimesed maailmas, et sellist sitta suudavad kannatada, aga no kõik ei suuda ja siis teate kyll mis juhtub.

 

Anyways, need, kes koolitulistamisi teevad, siis enamasti on inimesed ohvrite poolt jne, ise olen vastupidi, ise on need kuked syydi, et inimese nii kaugele viisid, et need ''pealtnägijad'' räägivad et umbe avas tule, ma ei usu seda kunagi, alati on põhjus, et miks ta just selel inimese maha lasi jne.

 

KILL ALL BULLIES!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no selles suhtes, omalt elu võtmine lollus minu arust. See ei anna midagi, aga see kui sa kuskil koolis notid need bullyd maha vms palju huvitavam + jääb mingi märk sinust maha. Aga see, et nagu videos vanemate peale solvunud või liiga vähe tähelepanu saanud ja nende silme all ennast maha lasta küll suht mõttetu.

 

Olen ise kiusanud ja on mind kiusatud.

mingi Trauma kindlasti jättis aga sain targemaks.

Aga jah siiski tuleks mitte kiusata, need keda kiusataks nad üldjuhul veits teistsugused, vb mingi haiguse tagajärjel vms kuid rohkem ikkagi vaesuse pärast.

no muidugi ma käisin põhikoolis oma 4-5 aastat tagasi. usun, et praegu on asjad ikka palju hullemad, minu õdesid peaks keegi kiusama siis peaksn lihtsalt näod sisse :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.