Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

I have a confession to make..

Soovitatud postitused

Tervist, vahvlid..

 

 

Üks tark inimene leidis üles ühe minu teema, kus telefoni müügi käigus olin nn. "petnud". Inimene saatis mulle kokkulepitud summast natuke rohkem ning nõudis seda tagasi, mis ta liiga palju saatis. Mina aga saatsin sõna otseses mõttes PERSE ning läksin edasi.. Kuid nüüd, ma kahetsen seda.

 

 

Saan isegi aru, et kahetsed vms aga siiski peaksid sa banned saama...

Nagu Megahit juba ütles, oli ka Revol selline teema, et on muutunud jne. Isegi juhtkonna pettis ära sellega, järsku lasi aga üle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rules about being a con man:

1) Never regret about your cons or the people you have conned

2) ...

 

Näha on, et sinust Revo Pehlakut ei saa, vaevalt, et me kõik siin nii puhtad oleme ja võime öelda, et me pole kunagi mitte kedagi proovinud üle lasta.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üksasi on Revo, Eesti kuulsaim pettur ja teine olen mina, kes kunagi ammu lasi kellegi üle 50.- krooniga..

 

Revo ma tõin näiteks just sellepärast, et teda ei huvita, keda ta on ülelasknud. Sinul on see värk aga teistmoodi, iseasi kas sa ka mõtled seda, või üritad hiljem lihtsalt uuesti üle lasta.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üksasi on Revo, Eesti kuulsaim pettur ja teine olen mina, kes kunagi ammu lasi kellegi üle 50.- krooniga..

 

Ega sa esimene pole kes sellist juttu ajab. Enamus kordadest lasid need tüübid ikka üle hiljem kui summa suuremaks läksid. Revo tõin lihtsalt näitena kuna ta oli üks nendest kes seda teinud on hiljuti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oh yeah, räägime nüüd inglise keeles. Kas sa tõesti arvad, et kedagi huvitab sinu lugu, et kes sa olid ja mis sa tegid? Mis sa arvad, mis siis juhtub, kui kõik inimesed tuleksid siia üles tunnistama, et: "Pean üles tunnistama, et lõin kunagi prügikasti mõlki." Teie otsustate, kas ma jään foorumisse või mitte. Ja siis lisavad veel ühe laulukese lõppu.

 

Miks on sul vaja siin mingit mõtetut ila ajada , mingist prügikastist asi kaugel , tahab lihtsalt selgeks teha et ta on trusted nüüdsest ja on oma vigadest õppinud , sa siin kohe oma prahti tootma .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega sa esimene pole kes sellist juttu ajab. Enamus kordadest lasid need tüübid ikka üle hiljem kui summa suuremaks läksid. Revo tõin lihtsalt näitena kuna ta oli üks nendest kes seda teinud on hiljuti.

Ja kui minust tehti teemad, tuli mõistus pähe.. Belive it or not, but i've changed.. Alot.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohkem kogub siin postcounti.

Teema võiks sulgeda parem.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks on sul vaja siin mingit mõtetut ila ajada , mingist prügikastist asi kaugel , tahab lihtsalt selgeks teha et ta on trusted nüüdsest ja on oma vigadest õppinud , sa siin kohe oma prahti tootma .

 

Kui sa oleksid lugenud terve minu jutu läbi, siis sa saaksid ka aru, miks ma sellise jutu kirjutasin. Prügikast oli näide mingist kuriteost. Sama hästi oleksin ma võinud kirjutada, et viskasin prügi maha või tegin graffiti seinale.

Big Joint kui sulle meeldivad sellised "huvitavad" ülestunnistuste teemad, siis palun väga kontakteeru modega ja palu neil teha spetsiaalselt sinule ülestunnistuste alafoorum.

 

Peale selle kirjutamist, et lõin prügikasti mõlki olen ma nüüd trusted ja oma vigadest õppinud. Nii jah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bannida poleks nagu enam mõtet ju.Inimesed lihtsalt näevad, et ta on enne pettur olnud ja ei tee temaga tehingud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bannida poleks nagu enam mõtet ju.Inimesed lihtsalt näevad, et ta on enne pettur olnud ja ei tee temaga tehingud.

 

:D

Ise ka usud? Inimeseid käivad siia maani Revole ette ju.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D

Ise ka usud? Inimeseid käivad siia maani Revole ette ju.

Mõneti on see nende enda viga ka...:D.

No Revo on juba omaette nähtus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega ma ei nõuagi, et kõik mulle ette peavad käima. Usaldusväärsetele käin ette niikuinii.

Ja rohkem scammid pole kindlalt plaanis, aitab ka mulle juba sellest ühest-kahest lingist, mis ette tuleb kui minu nimi google otsingusse panna.:s


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just felt like i should tell all of you, who I really am. It's better to be who you are, not pretent someone you really aint.

 

Just felt like i should tell all of you, who I really am. It's better to be who you actually are and not to pretend to be someone you're really not.

 

"Its better to be who you are" on ikka suht kahtlane, ei saand aru mida sa öelda tahtsid :D

 

Aga jh, lahe teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just felt like i should tell all of you, who I really am. It's better to be who you actually are and not to pretend to be someone you're really not.

 

"Its better to be who you are" on ikka suht kahtlane, ei saand aru mida sa öelda tahtsid :D

 

Aga jh, lahe teema.

Parem on olla see, kes sa oled, mitte mängida kedagi, kes sa pole vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei torgi minu per*et eriti :D Eks me kõik oleme elus palju scamminud , petnud ja mõned on olnud inimesed kes nad pole. Ärge mõistke poisi üle kohut ja ärge eemaldage teda =) Minu arvamus...

Mida sa sokid?ME kõik oleme elus palju scamminud ja petnud?Ma võin käsi südamel öelda, et ma pole mitte kunagi scamminud.

Teeme nii, et igaüks räägib enda eest.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ka usud ?

Mida ma uskuma ei peaks?

Mingi eriline töll oled või?

See, et sina mingi rott oled ja ilma scammimiseta ära majandada ei suuda, ei tähenda, et teised samasugused on.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.