Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf jagex.

Soovitatud postitused

wow minu rs päevad on leotud :D ainuke asi mida ma veel vähegi viitsisin teha oli stake.... ja noh see uus süsteem on täiesti mõtetu... mingi 126 tõmbab korraliku armori selga whip kätte sarad kotti , ja mina kui lvl 81 võin näppu imeda oma rangega tema vastu... täiesti random rules seal all... + siis ennem kui ma stakesin 20m oli mu võitmis % like 1/2 ... nüüd on see siis 1/63... like yeah i will go there... ja noh 3k each stake ja 15min jooksul saan 1 stake teha... hmm paarisaja aasta pärast näeks ma ennast siis phatiga ringi jooksmas ... nice....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänu stakemisele sain 3 aastat tehtud acci banned!

Tänu stakele tegin ma uue kasutaja!

Tänu stake update'ile mu kasutajal pole mõtet enam!

 

Jagex on bunch on b**ch'es!

 

Tõesti noh, nad võiksid teha mingid maailmas selle ''laheda'' tournamentide jaoks, kuid jätke w 22 rahule! Ma kujutan ette, kuid TUHANDED inimesed quittisid tänasel päeval!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmts jah siis kui mul hakkab staker valmima tuleb update mis kõik mu lootused prügikasti viskas. Pmts kui midagi selle arenaga ette ei võeta siis minu poolt on Quit for RuneScape. 3k kaupa endale mingi rare ***** alla soetada pole lihtsalt võimalik. Aasta aega staked istud easter eggi otsas. Pole suurt mõtet.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ahhh !!!! :S see jagex mingi **** `??? ei no jh ma nag solvusin praegu jage peale :@

davaiii kõik quit runest !!! ja vaatame siis mida see jage nüüd teeb kui enam keegi rs ei mängi ! üleskutse kõik quitime runes ja the end for runescape


[sIGPIC][/sIGPIC]Müün kasutajat vaatahttp://www.vahvel.net/showthread.php?t=26927

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jagex on lihtsalt mine väike ****...Mina küll ei quiti rs-ist ennem kui saan mingi skilli 99 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii runes rahutused jh :D ei tegelt jagex on saast ,et selle asja tegi ma olen suht kindel ,et jagexil kasum 50% väiksem ja 25% suurtest levelitest quitivad. siis kui ma endal uue acci tegin mõtlesin kas teen skilleri või stakeri aga mõtlesin ikka skilleri teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nonii runes rahutused jh :D ei tegelt jagex on saast ,et selle asja tegi ma olen suht kindel ,et jagexil kasum 50% väiksem ja 25% suurtest levelitest quitivad. siis kui ma endal uue acci tegin mõtlesin kas teen skilleri või stakeri aga mõtlesin ikka skilleri teha.

 

lol mis neil high lvlitel viga... nad saavad uues selles ka suht raha teha... low lvlitel on *****s... nad ajavad verac selga ja sarad ja pray potid kotti ja nende elu läheb seal all edasi... aga noh pure stakerite lõbu sai läbi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm seletan sulle siis ära... ühesõnaga uus stakeing süsteem on random... saad kõike kasutada pray armor food pots jne... aga kuna meil pole pray ja noh kuna sa pead stakema mingite lvl 126 vastu siis pole nagu mitte ühelgi pure stakeril eriti lootust võita...

 

reegleid ühesõnaga pole...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OMG teeme sellise asja et me voiksime koik kirjutada kirjad jagex postbagi voi siis customer supporti kus loetakse neid vähemalt!!! Ja eriti veel jagexi ennda emaili peale kuni ta DUEL ARENA tagasi muudab :S Sest kui millid tõusevad laheb myyjate elu raskeks !! sest siis ei osteta kallilt + Kui 100 ea on nagu aasta kaks tagasi on asi peppus :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw. Inimestel ei jää midagi üle. Mis ta tahad öelda, et kõik hakkavad nt. fishing guildis või catherbys 4 K lobbisid koguaeg tegema, et saad üks hädine mill kätte ? I dont think so :/ Ja BTW. Jagex ei hakka paari tühise kirja pärast midagi tegema ka. NB ! Update tuli jällegi, viskas mängust välja. Läksin ka W 22 Duel Arenale, vaatepilt väga hull :D Pole varem sellist protesti näinud. Kohe postitan screeni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.