Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf jagex.

Soovitatud postitused

Irw. Inimestel ei jää midagi üle. Mis ta tahad öelda, et kõik hakkavad nt. fishing guildis või catherbys 4 K lobbisid koguaeg tegema, et saad üks hädine mill kätte ? I dont think so :/ Ja BTW. Jagex ei hakka paari tühise kirja pärast midagi tegema ka. NB ! Update tuli jällegi, viskas mängust välja. Läksin ka W 22 Duel Arenale, vaatepilt väga hull :D Pole varem sellist protesti näinud. Kohe postitan screeni.

 

Tegelikult tuleb lihtsalt juurde macroere.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm ma sain siis pihta kuhu selle 3k max stakega siis tegelikult sihiti:D nad teatsid et spamm tuleb ka siis kui max oleks 5m... seega pandi eriti madal , et anyways neid sunnitakse seda tõstma... nyyd kui nad paneks 5m oleks osadel suu kinni ja nad ei peaks seda enam tõstma... seda arvan mina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Halb asi on suht see, et ei saa kuidagi suures koguses inimestega r22kida.

(runescape foorumis saaks, aga kes julgeb oma p2p accoundiga riskida)

Et jah muidu saaks nagu leppida kokku k6ikide stakeritega, et j2taks yhe kuu p2p-i vahele..

Eks siis n2eks mis jagex selle peale kostab.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rääkisin just ühe modega, ütles, et mingi nädala pärast saavad nad aru, mis sitahunniku on nad kokku teinud, ning siis muudavad tagasi.

 

Oled ikka kindel et sa r22kisid?:)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol kui nad teenivad mingi 400k $ kuus... siis mingi 5000 stakeri väike panus mis neil saamatta jääb ma arvan eriti ei kotiks... ja noh egas jagex on kaotanud väga paljude asjadega oma repi minu silmis juba ammu ... aga et nad mulle nii käru keeravad poleks uskunud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol kui nad teenivad mingi 400k $ kuus... siis mingi 5000 stakeri väike panus mis neil saamatta jääb ma arvan eriti ei kotiks... ja noh egas jagex on kaotanud väga paljude asjadega oma repi minu silmis juba ammu ... aga et nad mulle nii käru keeravad poleks uskunud...

 

Kui su arvud paika peaksid ei oleks see yldsegi halb :)

Siiski m6tle. ~5$ korda 5000 on 25000$

Ma arvan, et selline summa ei meeldiks eriti jagexile +

need samad 5000 inimest oleksid ka kerges kirjavahetuses jagexiga.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei imestaks kui varsti keertakas wild ka put*i,niiet nt lvl 3- saab lvl 126 wild 1 fightida......


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa saad kuus siiski hmm 375k $ siis sind ma arvan eriti ei sügaks mingi 25k? või mis?

 

Kuid siiski kas see 25k ei oleks v22rt duell arenat taastama?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda peaks sa siiski küsima jagexi käest ma arvan.... mina ple õige vend ütlema ... ja noh nagu näha siis on omanik ise kuskil inglismaa top 20 rikkaima inimese seas nii et see 25k nende munasid eriti ei kõiguta...

 

Kuid siiski....:):)

Okey mis siin ikka arutada. Peab selle asja k2sile v6tma ja yritama v2hemalt.

Aga jah seda just yksi teha ei anna :001_huh:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda peaks sa siiski küsima jagexi käest ma arvan.... mina ple õige vend ütlema ... ja noh nagu näha siis on omanik ise kuskil inglismaa top 20 rikkaima inimese seas nii et see 25k nende munasid eriti ei kõiguta...

 

Munasid ei kõiguta :D:D. Sa paned ka hästi. Tegelikult 275000.- ütleme 5000 mängia pealt se on VB 1 jagexi töötaja palk. Kõige jubedam oleks sii8s kui keegi teeks teema all for quit RS ja kõik worldid 0-i kukkus siis ma arvan hakkavad need munad kah kõikuma.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Munasid ei kõiguta :D:D. Sa paned ka hästi. Tegelikult 275000.- ütleme 5000 mängia pealt se on VB 1 jagexi töötaja palk. Kõige jubedam oleks sii8s kui keegi teeks teema all for quit RS ja kõik worldid 0-i kukkus siis ma arvan hakkavad need munad kah kõikuma.

 

Vot see oleks juba klasssika :P

Aga, eks proovi sa oma 200k inimesi (tglt rohkem)

Rs-ist v2lja loggima. Skillerid saadavad kohe pikalt :blush:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga asi ongi selles et neid skillereid see mis arenal toimub ültse ei kõiguta ka... ja nemad juba niisama mingi arena pärast ei quitiks kui nad ise sealt ainult siis mööda jalutavad ja siis ka eemalt kui ma ei tea fire runes teevad :D ... nii et see võimalus et kõik 1m ppl ühes koos ütleks no rs from this point jääb kohe kindlasti ära...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.