Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

My LOL adventures.

Soovitatud postitused

and this is y u ban amumu

yubanamumu.png

 

Amumu niiiiiiiii overeated low elos zD

Muidu see flash heal adc ja ignite flash support pole väga hull kui osata hasti kasutada ja teada kelle kasutada.ise ei poolda seda.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Amumu niiiiiiiii overeated low elos zD

Muidu see flash heal adc ja ignite flash support pole väga hull kui osata hasti kasutada ja teada kelle kasutada.ise ei poolda seda.

 

Olen ise as sup seda proovinud. Näiteks ise olen blitz ja ezreal kõrval ja vastas alistar ja graves(keegi kes pole kiire või ei saa lennata), ning saab ilma exhaustita hakkama, aga oleneb su vastastest ...


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägi, miks ignite nii halb on? Sa võid väga vabalt lasta ignite + heal combot botis( ad - flash, heal ; sup - flash ignite )

 

no jah, aga tiimis polnud yhtegi exhausti. Ning ma ise ka failisin selles mängus, see postitus oli nata vihaga kirjutatud:P Pole ta midagi nii hull, kõigil paremaid ja halvemaid mänge.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

elu üks jõhkramaid carrysi, mitu korda oli selline moment et perse, kaotame, aga siis saime baroni ja väikse teamfight võidu, ning suutsime ära pushida.

mängu alguses dcsin, tulin tagasi selle peale et mina ja singed olime mõlemad kuskil ~100 hp, panin ignite ja Q peale ruttu ja sain fb, surin ise kohe järgi aga ikkagi sain väikese edumaa ^^

vlad7122012.png


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

guess who played support :O

luxxsupport11012013.png

teine võit rankedis suppordina see hooaeg :D jax värdjas trollpickis, oleks ise topi tahtnud aga siis viimasel hetkel pidin supportima, 5 sekundi jooksul mis mul aega oli, oli lux ainuke support kelle ma üles leidsin :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

normalid ruulivad

naut8047defeat.png

 

täiega vihkan uut ranked süsteemi, ei tea kas hakkan üldse punnitama enam seal.. 8 pela tegin vist kokku, absoluutselt igakord olid mingid ajugeeniused koos, ashe jungle leggo


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

nocturneop.png

 

suht sick, carrysin lvl 1 sõpra :D tegin siis solo baron 2x, pentakilli sain ka peale esimest baronit, lõpus tegin 2v5 triplekilli enemy fountainis ja 2 matsi jäid 100 hp'ga ellu :D

 

stompcity.png

 

4v5, stomp city :D

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kata_jungle_op.png

back to maining jungle, olen avastanud et pmst kõiki champe saab junglis pelada :D

silver 4 prg, väike unistus on uueks hooajaks kulda jõuda aga ega väga ei usu, pole aega ka üldse :L


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kata_jungle_op.png

back to maining jungle, olen avastanud et pmst kõiki champe saab junglis pelada :D

silver 4 prg, väike unistus on uueks hooajaks kulda jõuda aga ega väga ei usu, pole aega ka üldse :L

Low elos sul selle unconventional jungleritega see jama, et saad flame ja trolli endale kaela, muidu saab tõesti paljudega junglida ja paljud ka töötavad!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jeps, sama häda on iga lanega, olen hakanud nocturne topi mängima (sitaks broken värk), ja rohkem kui ühe korra on olnud nii, et callin top ja lockin noci ning mingi tarkpea arvab et ma jungler ja pickib omakorda mingi teise toplaneri. Homme õhtul koju, siis läheb vähe hullem soloq maraton :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

cait_jungle_op.png

 

nüüd ma olen küll kõike näinud ja kõike teinud :D olude sunnil läksin caitiga junglisse (ilma smiteta ofc), mängu kulg oli selline et pmst carrysin oma bot lane earlygame ära ja edasi oli juba stomp :D

 

mudu ikka mängin üldiselt, väga aktiivne ei ole aga nädalas paar mängu saab tehtud, maandusin jälle silver 5's placementidega, eks näis kuidas see season kulgeb :D endiselt unistus kulda jõuda, midis ahriga 5-1 ranked so far.. minu jaoks parim carry :D junglit enam rankedis väga ei viitsi, põhiliselt mid or adc. ehk hakkan seda päevikut ka regulaarsemalt täitma jälle ^^

sjäu


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.