Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Cmb 108+11(119) Turmoil, 90 summ, 9x 99, 2070+ total, Overloadsid

Soovitatud postitused

Teen siis rs'iga lõpu ning mis ikka kasutaja seisab, müün maha. Hiljuti olin ise selle kasutajaga aktiivne kuna oli vaja ära teha oma crims charmid mis olid ja sain tehtud. Ei paku enam üldse pinget see mängimine ning irl vajab rohkem pühenduvust. Ametlikult töötan ka muidu Soomes, millepärast mul kahjuks ei ole KA aega runescape mängida ja reede õhtul olen Soome poole uuesti teel ning olen Soomes väga harva msnis, kuid pakkumised on siiski oodatud!

 

Tänud Minesmith20' chatis olevatele inimestele, oli meeldiv olla seal ja chättida :)

 

Mingeid runescape kasutajaid ei võta kahjuks vastu.

VÕTAN VASTU AINULT RS GP KUNA EKSISTEERIB ENDAL AINULT SOOME PANK!

 

Kontakt: [email:7m9d4r0f]Cadeywadey@live.com[/email:7m9d4r0f] ; või siis PM.

 

Kasutaja ostja saab kaasa kogu eelneva info mis on kõige varasemast ajast pärit kui kasutaja tegin.

 

Ei hakka postitama appealidest ja asjadest kuna seal on puhas leht, mitte midagi ei ole seal. Kui kindel ostja olemas võin ka pildi teha.

Mõned pildid siis:

e1.png

e2.png

e3.png

e4.png

 

 

Nimi: Avaldan ostjale

Elukoht: Finland, Helsinki

E-mail:

Msn: [email:7m9d4r0f]cadeywadey@live.com[/email:7m9d4r0f]

Muudetud liikme Cadey'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
20 eur

 

Kuule ajugeenius, loed teema võibolla algusest lõpuni välja näed ka siis mis keegi pakkunud on juba? Sinusuguseid postituste kogujaid ma justnimelt ei salli. Mine räägi oma vanematega oma 20 eurisest taskurahast aastas parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaata, millal see pakkumine tehtud on. Pluss sa ei vastanud talle. Rohkem sa nii või naa siit ei saa.

25 € max.

 

Su pakkumised on mu jaoks nagu soe sitt otses mõttes, kobi minema mu teemast. Isegi ei huvita kui sa pakud 1000€.. Next time postitad siis lasen moderaatoril warnida sind.

 

---------- Post added 20-11-11 at 10:54 ----------

 

Endiselt müügis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.