Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Cmb 108+11(119) Turmoil, 90 summ, 9x 99, 2070+ total, Overloadsid

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
vahetust?

Loed teema ilusti läbi siis näed, et ma ei tee vahetusi.

 

lase kasutaja ärakontrollida.

Sinu heaks ma ei hakka ennast küll vaevama sellega, tahtsid osta aga pärast ei vastanud enam kui MM'i jutuks läks.

Sa tundud minu jaoks scammerina ka ja ma ei hakka oma ajusid sellega nu*sima, pidid RS quited olema aga müüd/ostad kasutajaid endiselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sattusin üle pika aja vahvilisse, et nagu ~1,5 aastat tagasi ostsin endale zerkeri millel tunduvalt kehvemad statsid ala 300 eegu eest, nüüd nagu vaatan, et selliste statsidega ja aasta p2pd saaks mingi pmteliselt 50 euriga kätte? Kus nagu konks on :D

 

Anyways, ise huvitatud aga huvitabki, et millal hinnad selliseks muutusid vms? Charid peaksid ju tunduvalt kallimad olema, bottida enam ei saa ja see char veel botfree ka.

 

Ei tahaks nagu uskuda, et nii odavalt miskit kätte tuleb, selle ~50 euri teeb mingi 50 tunniga ju tagasi antud accoundiga?

 

Igastahes vabandan kui ma ei tea risustasin posti, aga küsiks siis lisaks (ma ei jaga RS-ist suurt enam midagi suht inactive kaua old) aga kas see sword seal on rapier? ja kas Torso olemas? Suht võõrad itemid kõik, niiet sorry kui seal olemas on ja niisama üle küsin.

 

Igastahes pakuks esialgu 20.- pean järgi vaatama palju mul lisaks juurde pakkuda võimalik, igastahes väga huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sattusin üle pika aja vahvilisse, et nagu ~1,5 aastat tagasi ostsin endale zerkeri millel tunduvalt kehvemad statsid ala 300 eegu eest, nüüd nagu vaatan, et selliste statsidega ja aasta p2pd saaks mingi pmteliselt 50 euriga kätte? Kus nagu konks on :D

 

Anyways, ise huvitatud aga huvitabki, et millal hinnad selliseks muutusid vms? Charid peaksid ju tunduvalt kallimad olema, bottida enam ei saa ja see char veel botfree ka.

 

Ei tahaks nagu uskuda, et nii odavalt miskit kätte tuleb, selle ~50 euri teeb mingi 50 tunniga ju tagasi antud accoundiga?

 

Igastahes vabandan kui ma ei tea risustasin posti, aga küsiks siis lisaks (ma ei jaga RS-ist suurt enam midagi suht inactive kaua old) aga kas see sword seal on rapier? ja kas Torso olemas? Suht võõrad itemid kõik, niiet sorry kui seal olemas on ja niisama üle küsin.

 

Igastahes pakuks esialgu 20.- pean järgi vaatama palju mul lisaks juurde pakkuda võimalik, igastahes väga huvitatud.

Ei ole see rapier ning torsot pole. See sword on korasis sword.

 

Selge 20€ pakkumine sinu poolt arvesse võetud kuid otsin siiski suuremat hinda ~40€ kandis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.