Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vabanduskiri Dumbyle ja vahvel.net kommuuni liikmetele

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sul vedas, et vaid 2 kuud said. Ma ei näe põhjust, miks sa peaks varem unbanni saama. Uuel aastal näeme.

 

Noh, see võib ära rikkuda ta "aasta tegija" auhinna mingis valdkonnas..

 

Eniveis, Häid jõule ja Head uut aastat, Genius.. Uuel aastal kui tagasi oled siis soovin head uut aastat ka :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No täpselt, scammeritel lastakse vabalt tegutseda.Praegu on väga hea võtta ehe näide Hatersi teemast, enne seda teemat ~2 nädalat tagasi oli samasugune teema, kus tõestati ja taheti Hatersile banni, ehk Revole. Seda vaidlust oli seal umbes 6 lehte , kus Moderaatorid väitsid, et Revol oli lubatud teha Vahvel.net'i kasutaja. See on ju absurd , minge googeldage teda ja Moderaator tuleb ütlema , et temal lubati teha kasutaja , lp Cmxz1 kui te lubate teha kasutajaid tuntud scammeritel ,siis mis mõttega me peaksime teie juurde ütlema tulema seda , et näe bannige ära.Hatersi teemas said kõik banni/tummaks, et aitasime teema algatajat.No taga targemaks, põhjuseks , et pole lubatud rääkida teiste inimeste teemas.Kas me peaksime siis Hatersi kohta 6 teemat tegema?Kus kõik saaksime rääkida Hatersist eraldi?Ühes teemas ei või mitu inimest rääkida?Täielik idiootsus.

 

Igastahes respekt siis Genius15-le jah, kuigi kahju , et nii väikse asja eest pannakse ban 2 kuuks.Aga Welcome to Vahvel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui teil on midagi mingi scammeriga siis võtke ühendust juhtkonna liikmega ja andke tõestus. Ja kui nemad midagi ei tee siis saatke mulle. Ma ei käi igas scammeri teemas ja igas foorumi nurgas kus keegi mainib, et see on see scammer.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kahe kuupärast on ta unustanud selle... :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui teil on midagi mingi scammeriga siis võtke ühendust juhtkonna liikmega ja andke tõestus. Ja kui nemad midagi ei tee siis saatke mulle. Ma ei käi igas scammeri teemas ja igas foorumi nurgas kus keegi mainib, et see on see scammer.

 

Aga kas sinuarust ei tuleks määrata scammerite kategooriasse sellised Moderaatorid , kes ei tuleks ütlema , et Hatersil ehk Revol on lubatud teha vahvel.net'i kasutaja?Kuidas saab sellist asja üldse lubada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga kas sinuarust ei tuleks määrata scammerite kategooriasse sellised Moderaatorid , kes ei tuleks ütlema , et Hatersil ehk Revol on lubatud teha vahvel.net'i kasutaja?Kuidas saab sellist asja üldse lubada?

 

Kuule, see on ammu selge, et siin on modesi, kes saavad VÄGA hästi petupoistega läbi. ma ei räägi hetkel Hatersist .. tean teisi juhtumeid, teisi seoseid kuid nimesi ei hakka mainima, eks moded ise teavad, kelle südame tunnistus hakkab närima, kelle mitte.


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, see on ammu selge, et siin on modesi, kes saavad VÄGA hästi petupoistega läbi. ma ei räägi hetkel Hatersist .. tean teisi juhtumeid, teisi seoseid kuid nimesi ei hakka mainima, eks moded ise teavad, kelle südame tunnistus hakkab närima, kelle mitte.

 

Kle sa scammer Siim, kes sulle pudrulusikat pakkus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Respect Genius ,et tegi avalduse.

Kuid ennast ajab ka vihale, Revo(Tuntud scämmer) lastakse vahvlis tegutseda, teistele visatakse bänn peale, sihukene tunne jääb ,et mingid rahad liiguvad, nagu Revo maksaks ,et saaks tegutseda.

Raha eest saab tänapäeval kõikke, ei imesta üldse. Ei imesta sedagi kui nüüd saan bänned, spämm ja paar kuud või mida iganes, kuna julgesin suu lahti teha.

See nagu demokraatia, sina tohid nii teha kui maksad, kui ei maksa siis ei tohi.

2 kuud bänni on ajuvaba, normaalne oleks TUMM olnud, saab vaadata teemasi, kuid bänn ühele suurimale Runescape raha ostu/müügi mehele?

See on vähe ajuvaba, ning kui nüüd järgneb mulle bänn, siis on arusaada milline kord siin vahvlis valitseb.

 

Aga edu genius, loodan ,et varsti tagasi, sinuga oli hea äri ajada, ainukene vend keda võib siit usaldada(Mõnda saab isegi veel)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
normaalne, tõnis saab migni pisikese sõimu ja spammi eest banni aga samas mingid haiged debiilikud ? kui nii tohib öelda ei saa mitte midagi , ohjaa, neid kõigehaigemaid veel moderaatorid kaitsevad isegi . pathetic.

 

pinnu had told.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, see on ammu selge, et siin on modesi, kes saavad VÄGA hästi petupoistega läbi. ma ei räägi hetkel Hatersist .. tean teisi juhtumeid, teisi seoseid kuid nimesi ei hakka mainima, eks moded ise teavad, kelle südame tunnistus hakkab närima, kelle mitte.

 

Räägid endast?

See sul juba idk mitmes kasutaja, ja sa pole ikka banned...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tead, et keegi tuntud scammeritest tegi uue kasutaja siis anna teada juhtkonnale, mina pole sellega kursis kes endale uue kasutaja tegi.

Revo näiteks manipuleeris modega kellegagi. Ma veel ütlesin, et see Revo ja tõestasin ära ka. Vastuseks sain sellele "Ah las ta olla", kahjuks ei mäleta kes see oli.

Mis Revo, pohhui see Revo. Tegelege Veljo Varesega p*tsi, vend käinud foorumist läbi sadu kordi juba eri accidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks nad ip banni siis ei saa?siis nad ei tuleks enam siia:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks nad ip banni siis ei saa?siis nad ei tuleks enam siia:D

 

Paku mis juhtub kui netipulga välja tõmbad ja tagasi sisse paned. Hmmmm IP MUUTUB! GOT THE PICTURE!!!???


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küll ei väida , et runehax scammer oleks.. Tegin tal mingi päev queste ja sain ilusti raha kätte kuigi käisin ette .

 

Vedas sul siis.

 

---------- Post added 03-11-11 at 20:52 ----------

 

Miks nad ip banni siis ei saa?siis nad ei tuleks enam siia:D

 

Esiteks ip saab muuta, ning nagu sa neid vahvli moderaatoreid tead....


s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.