Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[PÄTT JA KAABAKAS]Silver Adov silver@treraadio.ee

Soovitatud postitused

vend tahtis mult 130 euri laenu veel masendav -.-

Sa ei teadnud milles asi on, seega shove it!

 

aw. ^^]Ta elab muidu Paides

Jah, elabki. Mis sellest?

 

Tahtis mult kella osta. Ütles, et parseldab midagi maha ja siis saadab raha . Ette ma ei oleks anyway käinud .

Kella kohta ütles ta, et tahtsiki raha ette saata, kuid ei tekkinud võimalust.

 

NÜÜD POSTITUS TEEMA ALUSTAJALE KODANIKULT:

Nimelt PayPal on rahad kandnud tagasi ning konto limiitide kadumisel e. siis paypal'i kinnitamisel saadan rahad uuesti teele.

Kui peaks asi samamoodi lukku minema, on arvatavasti teema algataja ise asja taga, kuna teavitati mind mingisugusest claimist kellegi poolt. Claim oli tehtud kohe peale seda kui mina olin suuremaid summasid liigutanud, hea ajastus, paljud tähtsad isikud kaotasid oma konto.

Niiet, kui Sa seda loed, siis tõmba tagasi ennast, kõik on alles ning tulevad tagasi kontodele ESIMESEL VÕIMALUSEL!

 

Kodanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui peaks asi samamoodi lukku minema, on arvatavasti teema algataja ise asja taga

 

mida sa pätt seletad ?

ja kus see raha siis on, kui sul limiit maas ? miks ma seda enda kontol ei näe ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Siim Pohlak(tre.ee juhataja vms) ju noomis Silverit , ilmselgelt pani see ka asju liikuma kiiremini ,et maine puhtaks saada uuesti.

 

Ma saatsin sellele Siimu emailile selle foorumi teema, äkki seepärast ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin teemas käib väga palju juttu limited saamisest, mina juba teist aastan müün valuutat unverified PayPalides ja siiamaani pole ma limited saanud ega kellegil pole mingeid jamasid olnud. Aga noh limited saad kohe kindlalt kui juhtub, et logid nt PayPalist välja ja hetk hiljem logid proxy alt sisse kusagilt teisest maailma otsast.


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtsin ise ka tollele e-maili saata aga polnud aega.

Eks saadan täna ära.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No offence, aga sa hiihi oled ka paras kolupea. Selle asemel, et asi viisakalt korda ajada, käitud jõle üleolevalt temaga.

Pigem oleks võinud unbannimata jätta, sest see asi saab kindlasti ammendatud.

 

Mina olen teda seni usaldanud ja usaldan ka edasi. Olen tema usaldusväärsuses 100% kindel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta ise lubas esmaspäevaks?

Aga ei pidanud kinni oma lubadusest?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
No offence, aga sa hiihi oled ka paras kolupea. Selle asemel, et asi viisakalt korda ajada, käitud jõle üleolevalt temaga.

Pigem oleks võinud unbannimata jätta, sest see asi saab kindlasti ammendatud.

 

Mina olen teda seni usaldanud ja usaldan ka edasi. Olen tema usaldusväärsuses 100% kindel.

 

jõle usaldusväärne on küll, valetab, pole msn's nädal aega midagi vastanud... pole vaja pättidele pugeda, nendega ei saa viisakalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin hiljuti Silver Adovi käest dollareid, kasutades toanaabri Paypali. Kõik sujus, sõber ostis ebay kaudu asjad ära, mis tulid kohale, kuid mõne päeva möödudes läks ta kasutaja limited ja krediit läks sama summa võrra miinusesse, mis tema kasutaja peale saadeti(Silveri poolt).

 

Kui ma eelnevaid postitusi lugedes õigesti aru sain, siis Silveril oli unverified paypal, mis on tõesti üks suurimaid ohte limited saamisel. Võite netist uurida erinevaid tegureid, mille peale Paypal silma kortsu tõmbab.

 

Sellegi poolest ei ole otsene süü Silveril endal, kuna ta otsest(vähemalt teadlikult) ühtegi klienti üle ei lasknud. Küll võttis ta mitmeid riske, tehes sellest tulenevate teguritega ülekandeid ning võib-olla rahaga, mis ei olnud pärit usaldusväärsetest allikatest. Seega panen teistele südamele: küsige kindlasti ostja/müüja eelneva ajaloo kohta infot, PP kasutaja seisund jms.

 

Kõige suuremat probleemi valmistab see, et rahad, mis Silver müüs, võeti Paypali poolt hoiule ning seejärel saadeti tagasi tema kasutajale(vähemalt meie tehingul). Kuna väga suure tõenäosusega saadetaksegi sellele raha tagasi, kes need edasi saatis, siis ei tasu lootust tekitada.

 

Parim, mis hetkel juhtuda saaks, on see, et negatiivne krediit kaoks nendelt, kellele Silver ülekanded tegi ning ahela lõpp-lülid saaksid oma limited kasutajatest lahti.

Toanaabri puhul oli tegemist NPNK arvelduskrediitkaardiga, mida ei saa enam Paypali jaoks kasutada. SEB virtuaalkrediit on tühine, kuna selle saab eemaldada ja alati uue teha. NPNK kaardi puhul peab ka reaalselt kaardi välja vahetama.

 

Kuna Paypal ja eBay teevad tihedat koostööd, siis jättis see märgi ka toanaabri e-poe kasutajale, milles on tublisti üle 10 tehingu. Sellegi poolest ei tohiks ta eBay kasutaja lukku minna.

 

Võtan asja pühapäeval või esmaspäeval käsile, helistan Paypali ja selgitan neile loo ära. Kui saame toanaabri krediidi nulli ja limited staatuse lahti, on meie probleem lahendatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Orcut teie saite oma kauba kätte.

Meie jäime oma rahast ilma? asjal on vahe sees ikka.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Orcut see on lihtne teha lihtsalt uus Paypal konto, ma ei viitsiks küll nende Silveri asjadega tegeleda.

Ütle Paypalile et tahad sulgeda oma limited konto.

See on suva et sul konto miinuses on, ega Paypal selle krediitkaardi pealt raha võtta ise ei saa jah? Kui muut moodi ei saa sis pange pangas krediitkaart kinni ja tehke uus. Saate kergelt jamadest lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jõle usaldusväärne on küll, valetab, pole msn's nädal aega midagi vastanud... pole vaja pättidele pugeda, nendega ei saa viisakalt.

Jaa ma sitaks poen talle. See, et ma temaga hästi läbi saan ja tema usaldusväärsuses kindel olen, ei tähenda, et ma poen talle. See, et teie oma rahadega üle saite, ei ole tegelikult tema süü. Kamoon ole normaalne, sa ka ei võtaks laksust kõike raha taskust, et inimestele tagasi maksta, SEE VÕTAB AEGA.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Silver:

Paypalile rahad küll tagasi kantud ning nad pakkusid välja mulle võimaluse, et kui meilile saadan vastuse neile, kellel ja mis summad tagasi saata, siis paypal saadab need minu eest ära.

Konto ise pandi aga 180 päevaks lukku.

 

Terv,

Silver.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serenda Invest OÜ.

Lase tagasi saata 30€?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi on temast kunagi ühe pildi leidnud? :D

Kuna enamus kohtades on tal pildil mingi emo

Leidsin siis temast selle nn. 'päris tema pildi'

 

Forbidden-4e95842f9e72a.jpg

 

Ta on veel poisike, kuid piisavalt vana, et oma tegu mõista ja inimestele midagi tagastada.

 

Vabandan, tean et ei tohiks sellest jutuajamisest osagi võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Silver:

Paypalile rahad küll tagasi kantud ning nad pakkusid välja mulle võimaluse, et kui meilile saadan vastuse neile, kellel ja mis summad tagasi saata, siis paypal saadab need minu eest ära.

Konto ise pandi aga 180 päevaks lukku.

 

Terv,

Silver.

 

pole vaja sellist saasta toota, miks mul kontol raha siis ei ole ?

 

ja ma olen üsna kindel, et see M6`# on ka Silveri kasutaja, http://www.sk-gaming.com/member/M6

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ongi tema kasutaja.

Ma ei tea kas sa tema nn. 'dj' nime tead?

DJ Forbidden - Seal on isegi link mis juhatab teisi tema vanale veebiaadressile :)

djforbidden.pri.ee ,aga kuna .pri.ee domeene enam pole siis pole mõtet seda lõppu tärnidega enam varjata. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
See ongi tema kasutaja.

Ma ei tea kas sa tema nn. 'dj' nime tead?

DJ Forbidden - Seal on isegi link mis juhatab teisi tema vanale veebiaadressile :)

djforbidden.pri.ee ,aga kuna .pri.ee domeene enam pole siis pole mõtet seda lõppu tärnidega enam varjata. :D

 

ja mis ma selle lehega peale hakkan ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

küsisin msn's, kus mu raha on, pani blocki/läks välja kohe

 

öelge nüüd, et tegemist pole pätiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

pani oma fb konto ka kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.