Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[PÄTT JA KAABAKAS]Silver Adov silver@treraadio.ee

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Võite teha siia teema http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=44 aga peate olema ID kaardiga autentitud. Eeldavasti kustutatakse teema kuna pole HV'ga seotud aga proovida võib.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen saatnud Silverile kolm kirja Facebookis. Peale minu esimest kirja kadus tema Facebook ära. Leidsin tüdruku järgi Facebooki ülesse ja saatsin uuesti kirja, küsisin põgenemise kohta. Tema aga see-peale, et tema FB konto häkiti ära (kusjuures ka kõik need suured üritused olid kustutatud). Saatsin talle uue, mõne võrra pikema, kirja, peale mida tema FB konto jälle maagiliselt ära kustus. Nüüd mina teda enam ülesse ei leidnud.

Tema mobiilinumber läks mul ka kaotsi, kuna telefon andis otsad (nimelt puutepaneel ei tööta) ja pole vist võimalik numbrit enam telefonist kätte saada. Kahtlen, kas ta seda üldse enam kasutabki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik keda ta petnud on palun andke see isik menti! Andke kiirelt avaldus sisse. Las ta tunneb ka natuke valu!

paragrahv 218 lg 1 järgi on võimalik saada trahvi 1200 eurot(max) ja 30 päeva aresti(max)

 

Ja mis põhjusel ma ta just praegu peaks menti andma? Arvad, et see paneb teda tagasi maksma?


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mis põhjusel ma ta just praegu peaks menti andma? Arvad, et see paneb teda tagasi maksma?

 

Tean et Politsei annab mingi 2-3 trahvi ära, aga siis sellele juba järgneb arest, kuna isik ikka jätkab ju sama kuritegu. Ja kui ta võib saada aresti, siis see põhjustab teda raha tagasi maksma, sest ainult siis ta võib saada leebema karistuse! Arest on sisuliselt vabadusekaotus, usu mind ta ei taha seal arestimajas kaua istuda, seega saadabgi selle tühise summa tagasi, et väiksemat karistust saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tean et Politsei annab mingi 2-3 trahvi ära, aga siis sellele juba järgneb arest, kuna isik ikka jätkab ju sama kuritegu. Ja kui ta võib saada aresti, siis see põhjustab teda raha tagasi maksma, sest ainult siis ta võib saada leebema karistuse! Arest on sisuliselt vabadusekaotus, usu mind ta ei taha seal arestimajas kaua istuda, seega saadabgi selle tühise summa tagasi, et väiksemat karistust saada.

 

Aresti? Eesti puhul on pigem nii, et saab tingimisi, siis lisatakse tingimisi juurde ja siis veeel juurde jne. Truestory.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Karistuse koha pealt võib olla asi isegi rangem, kuna tegu on avaliku kuriteoga(reklaamis foorumis oma müüki), siis karistuseks on 1-5 aastat vanglat. Miinimum, mis tuleb on tingimisi karistus, kuid vaadates tema preagust tempot, siis tingimisi karistusest jääks talle puudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.