Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

WTF?! Meie maksame Kreekale selleks, et nad saaksid kergelt elatud!?

Soovitatud postitused

Muidu sõidaksid sa siiamaani autoga Kuu maastikul.

I lold. Sa räägid nagu Eesti on mingi vaene kerjus, kes ilma Euroopa Liiduta nälga sureb. Saime väga hästi hakkama enne ELi miks ei peaks me seda preagu suutma?

Sa küsid mida me halame? Halan seda, et minu ema on kaheksast kaheksani tööl, ei halanud keegi minu peres masu ajal ja nüüd, kus asi hakab natuke pehmenema, peame me oma hoiused ning vaevaga kogutud rahad kreeklastele andma. No kurat sa oled ikka väga loll kui kiidad veel sellele kaasa ka. Enda riigis on töötuid jalaga segada aga no pohhui peaasi, et kreeklastel kõhud täis saaksid.


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mkm. Sa ajad juba asju segamini. EL võib minna kuhu tahab, ega nad meile kaitset ei paku. Rahade poolest, meil on juba tugisüsteem more-or-less üleval, ainukesed asjad mis on sõltuvad meil on nende uuendused.

 

ei, vaata .. EL ja EURO on kaks eri asja. üks on liit, teine on valuuta. kui üks riik laseb oma valuuta - mis on ÜLIMALT SUUR kogus kogu sellest valuutast põhja, siis on kogu selle valuutaga asjad perses.

 

Vaadake ja jälgige. mina vb olen siis küll juba surnud aga siit mõned nooremad olijad saavad ehk oma lastele kunagi lenini pildiga hõberaha eest suhkruvatti osta ;)


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti oli tõeliselt Vabariik enne EL-i astumist. Nüüd on pigem EL-riik. Kreeka raha küsib, aga keegi teine abi küsib, saadab pikalt. Tahab vist euroalast lahkuda ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
I lold. Sa räägid nagu Eesti on mingi vaene kerjus, kes ilma Euroopa Liiduta nälga sureb. Saime väga hästi hakkama enne ELi miks ei peaks me seda preagu suutma?

Sa küsid mida me halame? Halan seda, et minu ema on kaheksast kaheksani tööl, ei halanud keegi minu peres masu ajal ja nüüd, kus asi hakab natuke pehmenema, peame me oma hoiused ning vaevaga kogutud rahad kreeklastele andma. No kurat sa oled ikka väga loll kui kiidad veel sellele kaasa ka. Enda riigis on töötuid jalaga segada aga no pohhui peaasi, et kreeklastel kõhud täis saaksid.

Sa ikka ei mõista kohe üldse kust see raha täpselt tuleb ja kuhu see liigutatakse. Aga jah, EL on Eestise päris kobedaid summasid jaganud. Mine uuri veidi. Meie seis oleks kindlasti kõvasti halvem, kui me ELi poleks astunud.

 

7 aastaga saime EList näiteks ~5,5 miljardit eurot, pluss muud hüved. Üle kolme miljardi euro on välja makstud meile juba ning ülejäänud kaks miljardit tuleb järgneva kahe aasta lõikes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis kuradi ELi rahadest sa koguaeg räägid. Tead mind ei huvita üldse kui suured need summad on mis EL meile "kingib", mind huvitab see mis realselt minuni jõuab. Jah nõustun ELi abiga on tehtud korda paar teelõiku ja võibolla on toetatud kultuuriüritusi aga mina kui kodanik näen, et pärast ELiga liitumist on asi hapuseks läinud.

5.5 miljardit? Ära ole nii lihtmeelne, et sa arvad et terve see raha läheb sinna kuhu on see mõeldud minema. Arvatavasti 90% võtavad sellest rahast ära ärimehed ja muud sellised.


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ikka ei mõista kohe üldse kust see raha täpselt tuleb ja kuhu see liigutatakse. Aga jah, EL on Eestise päris kobedaid summasid jaganud. Mine uuri veidi. Meie seis oleks kindlasti kõvasti halvem, kui me ELi poleks astunud.

 

7 aastaga saime EList näiteks ~5,5 miljardit eurot, pluss muud hüved. Üle kolme miljardi euro on välja makstud meile juba ning ülejäänud kaks miljardit tuleb järgneva kahe aasta lõikes.

 

Sa mees oled loll, mis loll. Kas sa kujutad ette ka, mis summad on Eestist välja liikunud??? Vist mitte. Mine õpi natuke EL majandusmudelit. Võin käsi südamel vanduda, et Eestist on rohkem raha välja liikunud, kui sisse tulnud. EL rajamise eesmärk oli ja on siiani maksimaalne kasum. Kui sa arvad, et toetused on ainuke viis raha saamiseks/andmiseks, siis palun õpi natuke majandust. Btw vana sa oled? 15?

Millal inimesed ükskord aru saavad, et EL ei ole mingi püha lehm, kes ainult annab. Otsuseid teevad seal siiski üksikud riigid ning teised kuuletuvad. Saate ehk isegi aru kuhu mu mõte viib?

Mulle tõsiselt meeldis eelmise aasta lõpukirjandi teema "Ajaloost õpime seda, et inimene ei õpi ajaloost."(Georg Wilhelm Friedrich Hegel)

 

///Jube kui lollid ja naiivsed enamus inimesi on. Aga nagu statistika räägib, siis ainult mõni % inimesi suudab iseseisvalt mõelda, teised lihtsalt neelavad seda jama, mis uudistes ja mujal räägitakse. People do your research please!

 

///Pane googlesse "10 kõige olulisemat Euroopa Liidu reeglit" ning loe. Ehk jõuab kohale.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EL on surev pruut, eurol endal ei ole mingit tagatist, lihtsalt loodi ükspäev selline paberpask ja nüüd orja selle jaoks. EL'i põhimõte on et peavennad saaksid rikkaks ja riigid arvaksid, et neil on elu parem. See "euro raha" mida nii väga reklaamitakse "see tee on parandatud euro rahadega" jne on tõsine pask, enne "euro asfalti" saime väga hästi hakkama, rääkides siin miljarditest siis mitut miljardit oled sina realselt katsuda saanud. See kõik läheb mistjer Anzipi taskusse ega lihtrahvas ei näe sellest rahast pennigi.

 

Lisaks EL on loodud suremiseks, see on justkui tavaline ponzi skeem, kus püramiidi tipus (ehk esimesed tüübid) saavad kõik raha endale ja need kes seal all on lihtsalt orjavad päevast päeva. Eesti loobib täiesti lampi siin raha teistele riikidele, nagu tõsiselt tänavad on töötuid täis, selleasemel et aidata oma riigi rahvast, saadame aga pakid kuskile mujale jne puhas bs. Ega see eesti rahvas pole ka just parim, keegi ei julge miskit teha, kõik passivad oma 4 seina taga ja kiruvad siin naabrimeest, et küll tal on uus grill ja ilus naine.

 

Soovitan varuda erinevaid eluksvajalikke oskusi, kuna varsti on suur EL purunenud ja siis alusta jälle algusest.

 

Lisaks, mis kuradi pärast on vaja neid tahvelarvuteid? Kas tõesti enam ei saa hakama paberi ja pliiatsiga, et kas on toimunud mingi taandareng või mis toimub?

 

Kreeka on olnud üks suuremaid ja rikkamaid riike sajandeid, küll loed ajalooraamatust, mis tehti jne aga mis nüüd juhtus, kui EL'iga otsustati liituda???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EL on surev pruut, eurol endal ei ole mingit tagatist, lihtsalt loodi ükspäev selline paberpask ja nüüd orja selle jaoks. EL'i põhimõte on et peavennad saaksid rikkaks ja riigid arvaksid, et neil on elu parem. See "euro raha" mida nii väga reklaamitakse "see tee on parandatud euro rahadega" jne on tõsine pask, enne "euro asfalti" saime väga hästi hakkama, rääkides siin miljarditest siis mitut miljardit oled sina realselt katsuda saanud. See kõik läheb mistjer Anzipi taskusse ega lihtrahvas ei näe sellest rahast pennigi.

 

Lisaks EL on loodud suremiseks, see on justkui tavaline ponzi skeem, kus püramiidi tipus (ehk esimesed tüübid) saavad kõik raha endale ja need kes seal all on lihtsalt orjavad päevast päeva. Eesti loobib täiesti lampi siin raha teistele riikidele, nagu tõsiselt tänavad on töötuid täis, selleasemel et aidata oma riigi rahvast, saadame aga pakid kuskile mujale jne puhas bs. Ega see eesti rahvas pole ka just parim, keegi ei julge miskit teha, kõik passivad oma 4 seina taga ja kiruvad siin naabrimeest, et küll tal on uus grill ja ilus naine.

 

Pole lihtsalt sõnu, selline kadedus et tapa maha. Miks kurat kõik arvavad, et kõik rahad lähevad riigikogule või presidentile?

Kas sa tõesti arvad, et sa ei tee midagi ja Ansip tuleb ja annab sulle raha? Tee üks kuradi fucking projekt, näe vaeva, nad annavad sulle hea meelega raha.

 

Kui Eesti oleks samat moodi kriisis siis te vinguks, et miks EU raha ei anna, selle raha põhimõte on selles, et väiksemad riigid areneksid võrreldes suurematega, et lõpp kokkuvõttes saaksid kõik kasumit, kuna kõigil tekib partnereid juurde.

 

Tänavaid töötuid täis? Mida kuradit sa siis tänaval vahid, mine töötukassasse, töökohti on nii palju, et ise ka ei usu. Saadavad isegi tasuta kursustele, ise oled süüdi kui oled töötu ja hakkad valima. Ja kuidas sa aitad Eesti rahvast? Kõik toetused on olemas juba


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega mul pole tööga mingit probleemi. Ja nu tõsiselt mida selle rahaga tehakse, paar kooli korda, paar teed ja kuhu kaob kõik muu? Nii tõsi kui ka kurb see on aga Eesti lihtsalt jääb ikka päris mitukümmneteks aastateks algtasemele. Kõige parem asi mis eurorahadega tehti oli ehitati suur ristike kesklinna, nagu mis kasu sellest objektist on nüüd?

 

Ja nu arvestada, mitu riiki on nö võlgades, siis kust see raha peaks tulema, et neid võlgu tagasi maksta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mees oled loll, mis loll. Kas sa kujutad ette ka, mis summad on Eestist välja liikunud??? Vist mitte. Mine õpi natuke EL majandusmudelit. Võin käsi südamel vanduda, et Eestist on rohkem raha välja liikunud, kui sisse tulnud. EL rajamise eesmärk oli ja on siiani maksimaalne kasum. Kui sa arvad, et toetused on ainuke viis raha saamiseks/andmiseks, siis palun õpi natuke majandust. Btw vana sa oled? 15?

Millal inimesed ükskord aru saavad, et EL ei ole mingi püha lehm, kes ainult annab. Otsuseid teevad seal siiski üksikud riigid ning teised kuuletuvad. Saate ehk isegi aru kuhu mu mõte viib?

Mulle tõsiselt meeldis eelmise aasta lõpukirjandi teema "Ajaloost õpime seda, et inimene ei õpi ajaloost."(Georg Wilhelm Friedrich Hegel)

 

///Jube kui lollid ja naiivsed enamus inimesi on. Aga nagu statistika räägib, siis ainult mõni % inimesi suudab iseseisvalt mõelda, teised lihtsalt neelavad seda jama, mis uudistes ja mujal räägitakse. People do your research please!

 

///Pane googlesse "10 kõige olulisemat Euroopa Liidu reeglit" ning loe. Ehk jõuab kohale.

Pigem oled sina see loll siin. Tahad raha enda käega katsuda? Tule siis lagedale mingisuguse idee või projektiga ning sulle makstakse peo peale see raha ELi poolt. Teid on küll korda tehtud ja igasuguseid erinevaid kultuurihooneid. Ma ei saa aru mida sa seletad siin. Mis sa arvad, et EL saadab Eestile raha ja siis riik jagab selle rahvale w? Ja too siis ka tõendeid selle kohta, et Eestist on kõvasti rohkem raha ELi liikunud, kui EList meile. Ma sügavalt kahtlen sinu väites.

 

JTöötuse kohta. Enamus inimesi on liiga valivaks muutunud lihtsalt. Meie suurusega riigis ei saagi paljud teha seda tööd, mis neile meeldib. See ongi väikeriigi probleem. Töötukassas ja mujal taolistes portaalides on töökohti tohhuijaa. Eriti huvitaval arvamusel on veel enamus noori... Mõtlevad, et lähevad kuhugi tööle ning hakkavad kohe paar tuhat eurot kätte saama, alla selle ei liigutagi end. Siin mail ei käi meil asjad kahjuks niimoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pigem oled sina see loll siin. Tahad raha enda käega katsuda? Tule siis lagedale mingisuguse idee või projektiga ning sulle makstakse peo peale see raha ELi poolt. Teid on küll korda tehtud ja igasuguseid erinevaid kultuurihooneid. Ma ei saa aru mida sa seletad siin. Mis sa arvad, et EL saadab Eestile raha ja siis riik jagab selle rahvale w? Ja too siis ka tõendeid selle kohta, et Eestist on kõvasti rohkem raha ELi liikunud, kui EList meile. Ma sügavalt kahtlen sinu väites.

 

JTöötuse kohta. Enamus inimesi on liiga valivaks muutunud lihtsalt. Meie suurusega riigis ei saagi paljud teha seda tööd, mis neile meeldib. See ongi väikeriigi probleem. Töötukassas ja mujal taolistes portaalides on töökohti tohhuijaa. Eriti huvitaval arvamusel on veel enamus noori... Mõtlevad, et lähevad kuhugi tööle ning hakkavad kohe paar tuhat eurot kätte saama, alla selle ei liigutagi end. Siin mail ei käi meil asjad kahjuks niimoodi.

 

Ma vaatan, et sa siiski ei lugenud neid 10 punkti või oled lihtsalt nii ...

Teen siis sulle suurelt ja punaselt ette, miks Eestist voolab raha välja.

 

Tütarettevõtete kasumilt dividendidena saadud tulu ei kuulu maksustamisele.

 

Kui sellest aru saad, siis ehk hoiad oma suu edaspidi kinni.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See raha mis meie maksame läheb Kreeka pankadele, mitte riigile.

^ True.

^ Wrong.

 

See raha läheb Prantsusmaa ja Saksamaa pankade päästmiseks. "Kreeka päästmine" on inimeste eksitamiseks, selle rahaga makstakse ära 50% Kreeka laenudest, ehk siis põhimõtteliselt päästetakse Prantsusmaa ja Saksamaa pangad. Palun ärge võtke sõna, kui mitte midagi ei tea.

Saame siiski raha riigist välja saata, http://www.e24.ee/621622/kreeka-peaminister-loobus-rahvahaaletusest/ .


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
^ Wrong.

 

See raha läheb Prantsusmaa ja Saksamaa pankade päästmiseks. "Kreeka päästmine" on inimeste eksitamiseks, selle rahaga makstakse ära 50% Kreeka laenudest, ehk siis põhimõtteliselt päästetakse Prantsusmaa ja Saksamaa pangad. Palun ärge võtke sõna, kui mitte midagi ei tea.

Saame siiski raha riigist välja saata, http://www.e24.ee/621622/kreeka-peaminister-loobus-rahvahaaletusest/ .

Sa oled mingi troll või puhta segi omadega. Kust kuradi kohast sa võtad, et 50% läheb prantslastele ja sakslastele?

Palun proovi oma fantaasiat kontrollida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eesti perses riik, väiksed palgad, madal pension jne jne jne... kõrged maksud jne ... Samas kui kreeka elab jõukalt ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol. Olen juba tükk-aega märganud, kuidas suurfirmad (sellised Dell jms) vaikselt Euroopast välja kolivad, sest ka neile on kohale jõudnud, mis EL'ga toimumas on ning nemad on oma tulevikuplaanides kõik arenduseks määratud rahad pannud juba USA, Austraalia, Hiina jm alla, kes seda kõike kõrvalt näevad ning kelle olukord püsib muutumatuna.

 

Hetkel pmst EL püsib koos väikse niidiga, ning kui see katkeb, siis kogu EL laguneb ja hävineb. Mis siis juhtub? Euro puruneb, valitsused lagunevad ja kogu Euroopa on haavatav. Kõige rohkem kasutab seda ära Venemaa loomulikult. Kuskil oli ka tabel riikidest, mis vallutatakse esimesena ja no Eesti jäi sinna kuskile algusepoole ikka. Vallutamise all esialgu ma mõtlen siiski poliitiliselt lihtsalt antakse kogu riigi võim Venemaale. Saksamaa, Inglismaa ja Prantsusmaa üritavad ka võimalikult palju maad Euroopast enda alla haarata. Mingi hetk kohtuvad ka nende piirid omavahel ja Venemaaga ja siis algavad juba sõjad. Tegelt on suht 2 valikut, kas Venemaa võtab jõuga üle või teeb umbes sõpruslepingud Inglismaa ja Prantsusmaaga ning Saksamaa on lihtsalt sunnitud ka Venemaa alla minema (olenebki, kas sõjaga või rahulikult). Inglismaa läheb peale Saksamaad ning kõigi eelduste kohaselt vist ainult Prantsusmaa suht Euroopast alles jääbki (ei tea mis mõõtmetes). USA ja muu maailm vahib seda kõike kõrvalt. Võimalik, et USA kasutab ka seda hetke ära, aga kuna jänkid on ainult raha peal väljas, siis Euroopa neid tegelikult ei huvita üldse (siin pole lihtsalt neile midagi kasulikku) ning nemad kasutavad seda võimalust Naftariikide vaikselt üle võtmiseks (nagu Iraak ja Liibüa üsnagi). Pmst, kui Kreeka langeb, siis langeb euro ning Venemaa, kes kogu see aeg on lihtsalt oodanud õiget hetke (kõige nõrgemat hetke Euroopa jaoks) lendab mingi hetk peale lihtsalt ja hakkab asju üle võtma. Ma arvan, et Eesti antakse lihtsalt ilma sõjata ära ja kohustuslikuks riigikeeleks saab vene keel koos rahaühiku rublaga. NSVL-sarnaseid aegu ei tule päris ning võimalik lausa, et kokkuvõttes tegelikult eestlased võidavad sellest majanduslikult Venemaa all olles, kuigi me kaotame oma riigi.

 

Räägiti, et asjad hakkavad muutuma umbes 2016. aasta kandis. Küll on hea Austraalias elada :D


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled mingi troll või puhta segi omadega. Kust kuradi kohast sa võtad, et 50% läheb prantslastele ja sakslastele?

Palun proovi oma fantaasiat kontrollida.

Võid heaga siit teemast minema tõmmata, kuna et midagi siit aru saada läheb vaja rohkem andekust, kui sinul seda on. IQ test enne registreerimist kuluks küll, ära et sinusuguseid siit eemal hoida. Ära võta sõna, kui ööd ega mütsi ei jaga.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võid heaga siit teemast minema tõmmata, kuna et midagi siit aru saada läheb vaja rohkem andekust, kui sinul seda on. IQ test enne registreerimist kuluks küll, ära et sinusuguseid siit eemal hoida. Ära võta sõna, kui ööd ega mütsi ei jaga.

Sa pead on väidetele ka põhja alla leidma, mitte lihtsalt huupi oma "andekusega" ehk fantaasiaga minu silmis särama. Loogiline mõtlemine sul puudub, soovitan rohkem võrrandeid ja muid taolisi ülesandeid lahendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa pead on väidetele ka põhja alla leidma, mitte lihtsalt huupi oma "andekusega" ehk fantaasiaga minu silmis särama. Loogiline mõtlemine sul puudub, soovitan rohkem võrrandeid ja muid taolisi ülesandeid lahendada.

Faceoff, aina lollimaks ennast teed. Vana sa oled - 12? Sinu silmis ma ei pea ja ei tahagi särada, kuna sa oled liiga idioot. Huvitav kellele Kreeka võlgu on? Ise küsin, ise vastan - põhiliselt Prantsusmaale ja Saksamaale. Selle rahaga, mis Kreeka "päästmiseks" mõeldud on makstakse ära 50% Kreeka võlgasid, ehk siis see raha läheb otseselt Prantsusmaa ja Saksamaa pankadele. http://www.e24.ee/622842/saksa-pank-jai-kreeka-tottu-enam-kui-poole-miljardi-euroga-kahjumisse/ Said aru nüüd või oli ikka mu tekst ebaloogiline?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.