Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine Counter-Strike spämm

Soovitatud postitused

Küsimus : Nimelt paar päeva tagasi olin pelas ja lasin snaipriga oma vennale hs, kes vastasele ette jooksis, sain siis 30min cooldown ja kick. Kas see mõjutab.kõvasti mu ranki?

Pelad:

1) esimene võit

2) teine viik

3) kick

 

Vastased ja omad mehed tavaliselt gold novad olnud. Kardan, et see kick rikkus mu ilusa ranki ära..


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

GO severid eestis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole kindel kui kaua ma ära olen olnud aga ... emn kas cs1.6 välja surnud eestis?

On veel vahvlis neid inimesi liikvel kes minu ajal serveritega tegelesid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma pole kindel kui kaua ma ära olen olnud aga ... emn kas cs1.6 välja surnud eestis?

On veel vahvlis neid inimesi liikvel kes minu ajal serveritega tegelesid?

 

Sinu ajal, ei oska öelda, mis aega täpselt mõtled. Aga tegelenud olen küll serveritega.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain kord Phoenix kasti, ostsin eile võtme selle, avasin, sain kohe awp Asiimovi, lucky suht :D


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See tõsi, kui ma just n2dal tagasi panin oma steam walletile raha, siis saan alles 30 päeva pärast näiteks steam marketist (cs go asju) osta ? mingi värk seal 30 päeva ja aasta vahel on ostmisega... mänge saab jah osta, aga cs go marketist ei...


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tõsi, kui ma just n2dal tagasi panin oma steam walletile raha, siis saan alles 30 päeva pärast näiteks steam marketist (cs go asju) osta ? mingi värk seal 30 päeva ja aasta vahel on ostmisega... mänge saab jah osta, aga cs go marketist ei...

Jep, mänge saad osta aga, et marketis toimetada pead 30 päeva ootama, mis on päris nõme...


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen hakanud viimasel ajal rohkem mängima ja kas on inimesi, kes tahaks koos CS:GO pelasi teha? Olen suht naab, aga midagi ikka tajun:D

Ma ei viitsi seal competitive nende vene lammastega mängida....Lisa:Swed411

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kellegil mõnda acci pole kasutada anda täna paariks tunniks. Rank ei ole oluline mis on


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pela tahab teha siis lisage: http://steamcommunity.com/id/xhernes/

Ise olen atm gn3


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.