Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lapsed müüvad acce

Soovitatud postitused

Sa oled laps, saatsid sellise privaatsõnumi:

 

mida sa sitaratas paanitsed seal arvuti taga, mis see sinu asi on kuidas keegi kirjutab?

sorry jäi silma sinu postitus. varsti on nigunii mingi 20nest keelest segamini mingi kapsad ja puder, so what? Selle nimi on globalisatsioon.

Käi koolis edasi ja mängi vähem ruuni, võibolla saad kupli alla ka siis midagi :P

 

Peaksid ise kooli minema. Troll..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui kasutaja saab banni, siis saab, see võimalus on alati olemas. Kuid kohe kindlasti mitte ei teki bannid selle update pärast. nuff said


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutajad ei saa banned.

Lihtsalt bottida ei saa.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kasutajad ei saa banned.

Lihtsalt bottida ei saa.

 

no...1,5m botterit said hiljuti bänni :P huvitav mis 25ndal siis juhtub...Enamik jopse ei loe esilehtegi, lähevad kuskile boti foorumisse nutma kui bot ei tööta ja siis panevad tähele, et oi mingi update, ei saagi bottida enam ??? :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no...1,5m botterit said hiljuti bänni :P huvitav mis 25ndal siis juhtub...Enamik jopse ei loe esilehtegi, lähevad kuskile boti foorumisse nutma kui bot ei tööta ja siis panevad tähele, et oi mingi update, ei saagi bottida enam ??? :'(

selle hulka arvesta mingi f2p botid ja need goldsite spammerid


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma 3 kuud lasknud 24/7 ja pole midagi viga.

Reportide põhjal bännitakse ainult... või siis kui kasutad mingit nuub scripti, mis koguaeg crashib igalpool.

 

No pic no proof.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen viimased 4 nädalat oma mainiga dungi lasknud koolipäevadel mingi 15 tundi ja nv 24/7. Pole bani saand, ainukesed asjad mis olen saand on dung levid ja chaothic asjad :D

 

btw see pole nii, et kes ennem 25.10.2011 on bottinud saavda banni, vaid pärast teisip ei saa bottida, ja kui mingi idioot ikkagi botib vananenud clientiga siis nad saavad bani.. -_- kui absoluutselt kõik inimesed kes kunagi on botinud saaksid teisp bani siis oleks rs järgi vb 1,5m playerit max.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soul samamoodi 24/7 lasknud ei tea mitu kuud juba. Pole midagi häda.

Jagexil pole mingit süsteemi, et botte detectida, kui kasutad normaalseid scripte.

 

Tal on pause ka sees. 24/7 tähendab seda, et jutti, mitte ühtegi pausi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal on pause ka sees. 24/7 tähendab seda, et jutti, mitte ühtegi pausi.

No loogiline, et paus sees, kui ise kodunt ära oled pikemat aega või RS updateb. Mul max mingi 1 päev on paus olnud, kui peale updatet siin mingiaeg Nexusel läks ~päev enne kui bot korda tehti.

 

Vahepeal paned scripti kinni, lähed pkd/funid... Viskab kopa ette, script käima ja nii pidevalt. RS acc on pidevalt mängus sees. Pausid on mõne tunnised ainult vahepeal harva.

Mitmeid kuid juba mingi 20-24H päevas botti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rsbots.net foorumis mingi tüüp lasi ka RC 99 24/7, ZMIs, oleneb kuidas luckib, vb tõesti repordid loevad.

Ma sain 14 päevase banni kui olin ~6h hunterit bottinud :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen ka 24/7 bottinud ja skilltotal yle 2000+

ja nagu souli teemat vaadata, siis ta on ka kasutaja 0st üles bottinud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, tõsi ta on, et repordi põhjal.. ise olen lasknud juba kuu aega 10 botti töötamas ja ütleme nii, et 22/7. Üksgi pole banni saanud..

Kui banni saad oled lihtsalt olnud valel AJAL vales kohas, see kaua sa bottisid, ei puutu asjasse....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht kindel, et repordi või failed scriptiga võimalik praegu ainult bänn saada.

Hunter on ka üks kõige suurema riskiga skill mida bottida.

 

Jap sest tegemist on ühes kohas passimisega, kohtades kus pidev liikumine näiteks rc on suht võimatu bann saada :)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.