Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

fr0sti graafikaline elu.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
ausalt õeldes ei jäänud midagi erilist silma küll siin... need rate töötlused oleksid pidanud postitamata jätma üldse :D

 

 

Postitasin lihtsalt kõike mida olen vahepeal teinud, kui ei meeldi siis pole ju mõtet vaadata ka :)

Sooviksin siis ikkagi produktiivset kriitikat, mitte kadeduse kriitikat.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minumeelest olid Sina siis üks väga kõva kriitik kunagi. Corel võib ju KINDLASTI raskem olla, aga sellised logod teeks PSis ka väga vabalt valmis. Ja need rate töötlused, no offence aga neid siia panna on suht lame ja pole midagi väga ilusat ka neis,


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Postitasin lihtsalt kõike mida olen vahepeal teinud, kui ei meeldi siis pole ju mõtet vaadata ka :)

Sooviksin siis ikkagi produktiivset kriitikat, mitte kadeduse kriitikat.

 

cmon, ära hakka ülbitsema kohe. see ''kui ei meeldi ära vaata'' tekst oleks võinud kuskile 1-3. klassi jääda. kui sa paned oma tööd foorumisse üles siis peaksid sellega arvestama, et kõik kasutajad võivad su kraami vaadata ja seda ka kommenteerida.

ja ma ei tahtnud midagi halvasti õelda. aga lihtsalt lugedes teema algusest, et sa oled juba 9 aastat graafikaga tegelenud, lootsin ikka palju paremaid töid näha.

ma ei taha siia mingit offtopicut tekitada, niiet palun lepi teiste arvamusega ja ära hakka kohe vastu punnima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oota, sa oled 9 aastat graafikaga tegelenud ja teed ratetöötlusi?

See anime tegelane kõige parem, kui sa selle ise joonistasid. Teiste piltide jaoks on vaja ainult basic teadmisi.

Näita neid töid ka, mis Port Arturi, Estonia, Bravo Night Club ja Sugar Nightclub seinal on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OMFG 9 aastat... Mees, sa oleks selle ajaga suutnud midagi kasulikumat selgeks õppida. Need tööd on lihtsalt ülihaledad ja mitte mingit potensiaali paremuse poole liikumiseks ma ei näe.

 

Ausalt, mine õpi automehaanikuks, tisleriks.. for god sake, ma ei tea.. Mine hakka luuletusi kirjutama, aga palun ära enam disaini. 9 aastat tundub rohkem nagu 9 minutit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No offence, aga see mida sa siin praegu oled välja toonud on keskmise algaja tase.

Et kohe 9 aastat? Hmm.. no see paneb mind täitsa sügavalt mõtlema, mingi esimesed 2 aastat õppisid kuidas tekstide värvi vahetada?


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Photoshop pildid ei avalda väga muljet, mõni üksik.

Ja see nimesilt on nagu täiesti tavaline.

 

Aga 9 aastat siis äkki nimoodi, et iga 3e kuu tagant 1 h photoshopis? :)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aitähh, et andsite mulle, töö kaaslastele ja sõpradele naerda siin, lugemis oskamatud inimesed. Lootsin, et tuleb keegi ja näitab välja selle mida keegi teist lugeda ei suutnud.

 

Kui oskaksite lueda, et see 9 aastat graafikat mis kõik kõva ketal oli lasti mööda taevast ja absoluut kõik asjad kadunud. Nüüd ütle mulle mõni firma mis oma lehel või postil hoiab disaini mis on olnud üle 3 aasta? Kui keegi siia normaalse lugemis oskuse ja mõistusega tuleks oleks ka päris normaalne.

Kui tahate mu Coreli töösid näha, pean neid hakkama print screeniga tegema, sest suured logod laevad elu aeg siin ennast lahti, aga pärast teen pilte neist vector failidest koos kõikide curvide ja asjadega, nendele kes mind ei usu.

 

Need teie nn "rate töötlused" on tegelikult Photo Retouch ja nendest saab üle maailma päris magusat raha. Kui te ei taju mis asi on Photo Retouch ja ei oska seda hinnata siis oma madal mõistus palun jätke enda teada, mai viitsi mingit garbaget lugeda.

 

Miolale nii palju, et kui sa teed Photoshopis vector faile vabalt valmis mis ei tulevad ilusad trükkides, siis ma söön oma mütsi ära ja maksan su trükki arve kinni. Fail peab olema vabalt suurendatav ilma kvaliteedi kaotuseta.

 

Nüüd ootaks mõnda inimest kes midagi jagab ka sellel alal :)


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

comone ,kallis inimene ,ma pole isegi selles kunsti teemas palju teadmisi aga need pidid on ikka suht algelised.

9 aastaga oled sa ikka päris palju arenenud:D

ja sa räägid inimestest,kes ei oska lugeda.mida siin lugeda ,kui sa ise kirjutada ei oska?

 

kõva ketal? (naer)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas sa inimene palun loed, et mul kõik selle ajasees tehtud tööd kadunud. Mul pole tööl aega kirjutada, kirjutan kiiresti ja vigu ei kontrolli.

Ma ei saa näidata arenemis pilte, kui mul pole neid alles kulla inimene. Kui raske on nii lihtsast asjast aru saada?


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miolale nii palju, et kui sa teed Photoshopis vector faile vabalt valmis mis ei tulevad ilusad trükkides, siis ma söön oma mütsi ära ja maksan su trükki arve kinni. Fail peab olema vabalt suurendatav ilma kvaliteedi kaotuseta.

 

Photoshopis ei saa teha vektorit, küll aga rasterit. Shapesi saab suurendada nii palju kui ise tahad, ilma et kvaliteet halvemaks läheks.

Sa räägid nii nagu oleksid ilge asjatundja aga no im sorry, ei tundu küll nii. Need reklaamifirmade disainerid ja mis iganes on alati suured jutumehed olnud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rasteris(photoshopis) teed sellised logod valmis nagu vectoris sama puhtalt ja sama keerulised? ( Kõige parem küsimus, kas ka sama kiiresti :D? Selleks läheks elu hobujõuga arvutit vaja).

Vector > Raster, kuigi kasutatakse Vectoris ka rasteri effekte.

 

Ma vaatan, et need signa vennad veel suuremad jutumehed. Tehes firmas tööd, õpid sa palju kiiremini ja paremini kui kuskil koolis või ise tehes. Mul on siin õpetaja ka kes ikka vahetevahel käib abis.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, eiteks.. kui sa nii tasemel "töö tasemel" nagu sa siin väidad, miks pole sul mitte ainsatki tasemel tööd välja tuua? Jah ma saame väga hästi aru, kõvaketas lihtsalt lendas vastu taevast, aga nagu sa siin väidad - see on su töö, sa teed raha eest inimestele, seltsidele, firmadele graafilist disaini. Kurat, kusagil peab ikka midagi olema, mõne veebilehe templates, mõne ajakirja kaanel, mõne poe aknal - kus iganes.

Sa räägid siin nüüd et "signamehed" on jutumehed, aga kes siin jutumees on.. endal pole mitte ainsatki tööd näidata, et inimesed, graafikud saaksid sellele pilgu peale visata. Ma sinuasemel oleks üldse vait, vähemalt senikaua kui sul tõesti on mida näidata siin, ainukene materjal mille põhjal ma saan sind hinnata on need amatöörsed tööd esilehel ning su semi-low novice avatar siin foorumis.

Jah, ma saan aru - sa mõtled, et oled tegija(tegeled graafikaga tõsiselt, teenid leiba selle kulul) ja mõtled, et siinsed inimesed, siin foorumis on lollakad kes ei tea ei maast, ega ilmast mitte midagi - su postituste ja jutu najal võin käsi südamel öelda, et ainuke loll oled siin sina - vot ei tasu igal pool lihtsalt hüpata, et oled see ja too.

Ma võin ennast muliseda sellikeks prohviks veel, et halb hakkab - tööd räägivad enda eest, mida sa kargled siin.. näita oma annet.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Järjest idiootsemaks ja naljakamaks teie postid lähevad.

Kenti jube ütlesin, et millalgi hiljem kui aega tekib postitan, ära pane tauni ja loe mu postid läbi enne kui vastad lapsuke :)

 

Switch pole vastu rääkinud, üritan lihtsalt inimestele selgeks teha, et nad said must valesti aru. Aga palun sellist idiootsust nagu sa kirjutad, ära siia postita. Ma ei taha ennast põlema panna ja ma arvan, et mu tase sinu omast kõrgem :)


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.