Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chill(H) kasutaja vahendamine ja lahendamine

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Noh, samahästi ei pruugi Chill ju süüdi olla?

 

loe palun esimene post läbi..

Chill ei olegi milleski süüdi..

Süüdi on esimene omanik, kes selle kasutaja p2p tegi.

Aga chill on võlgu kaulile ja esimene omanik on võlgu chillile.

 

Get it now?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ootaksin sellelt woodlepilt siis 15 eurot oma pangakontole.. nii kui nii peaks ta selle chillile maksma ja siis chill minule, woodle pole minu msnis vähemalt 2 päeva onlines käinud...Kui ta kellelgi onlines on, siis võiksite talle seda teemat mainida, ootan maksimum 4 päeva veel, siis sooviks nende vahvli kasutajate eemaldamist enne võla maksmist vähemalt, kuna tundub, et muud moodi asjad ei liigu siin...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ootaksin sellelt woodlepilt siis 15 eurot oma pangakontole.. nii kui nii peaks ta selle chillile maksma ja siis chill minule, woodle pole minu msnis vähemalt 2 päeva onlines käinud...Kui ta kellelgi onlines on, siis võiksite talle seda teemat mainida, ootan maksimum 4 päeva veel, siis sooviks nende vahvli kasutajate eemaldamist enne võla maksmist vähemalt, kuna tundub, et muud moodi asjad ei liigu siin...

 

kahju et siin selliseid modesi pole kes aitaks ema-isa numbrid leida & infot rohkem, saaks ilma bannimiseta hakkama ka. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uuri facebook jne järgi, siis kirjuta ta seinale et ta sulle võlgu ning vaata, ehk ta vanemad ka kasutavad Facebooki ning loevad sealt. Kõik võib juhtuda.

Soovin igastahes edu raha tagasisaamisel, või siis kasutaja korda saamisel ;).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uuri facebook jne järgi, siis kirjuta ta seinale et ta sulle võlgu ning vaata, ehk ta vanemad ka kasutavad Facebooki ning loevad sealt. Kõik võib juhtuda.

Soovin igastahes edu raha tagasisaamisel, või siis kasutaja korda saamisel ;).

 

tänud, ei leia kuskilt tema nime:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii.

Otsustan ka sõna sekka öelda.

 

Asjalood on nii, nagu me teame, siis sina Markk oled ka nn "pinnide vahendaja", ostad välismaalt odavalt ja müüd siia kallimalt.

Ise sa oled ka saanud negatiivseid tehinguid ja kasutajatele negatiivset krediiti tagasi maksnud.

Ma olen 100% kindel, et see on just Sweden sms pinnidega sul nii olnud.

 

Igatahes, äkki oli lugu hoopis nii, et kasutaja Notsu56 ostis pinni ka kusagilt välismaalt ja siis see kes talle müüs kasutas samamoodi Sweden sms pini.

Läks päev-paar mööda ja see keda välismaa müüja oli kasutanud, et pini saada avastas, et misasja tal arve niisuur ja samamoodi hakkas asja uurima ja lasi arve külmutada ning Notsu kasutaja sai negatiivse krediidi. Põhimõtteliselt ta võib selle kohe peale pinipanekut ka külmutada ja negatiivsesse lasta.

 

Niiet, kes siis süüdi on?

 

Ootan meeletult selle peale Markki või Notsu tagasisidet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te ei saa ikka midagi aru... lugege teema ilusti läbi enne .. Asjalood on nii, et Chill ostis kasutaja siis, kui see membu oli ja müüs selle ka sama membu aja sees mulle mille ajal ta selle ise ostis, nii et ta ei teadnudki sellest midagi, see kõik on 1. omaniku süü, lihtsalt Chill vastutab minu ees.

 

Marrk ei saa asjas süüdi olla, sest enne kui ma membu pinni tahtsin osta oli mul juba 29. sept runescape postkastis see kiri, et on neg krediit (PILT SELLEST KIRJAST ON SIIN TEEMAS ÜLEVAL KA) ja see neg krediit tuli 1 päev enne mu membu aja lõppu ja pinni hakkasin sebima 1. või 2. okt. Niiet see neg krediit tuli juba 29. sept ja 30. oleks pidanud membu aeg otsa saama ja 1. või 2. hakkasin uut pinni ostma Marrkilt, aga siis oli juba neg krediit, nagu pilt ütleb ( MA EI TEADNUD SELLEST KIRJAST ENNE, KUI MA SAIN TEADA, ET MUL ON NEG KREDIIT)

 

Ja rõhutan veelkord, et see sama memberi aeg oli minul ja chillil ja nüüd 29. tuli see kiri enne 30. sept - mis oleks pidanud olema selle ühise memberi aja lõpp.

 

MITU KORDA MA PEAN ÜTLEMA, ET KASUTAJA OLI MINU KÄES AINULT PAAR PÄEVA, MILLE SEES MINA EI OLE OSTNUD ÜHTEGI MEMBERI PINNI, MUL OLI SEE SAMA MEMBERI AEG VEEL PEAL MIS OLI OLNUD CHILLIL, KUI TA WOODLEPI KÄEST SELLE OSTSIS!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Igatahes, äkki oli lugu hoopis nii, et kasutaja Notsu56 ostis pinni ka kusagilt välismaalt ja siis see kes talle müüs kasutas samamoodi Sweden sms pini.

Läks päev-paar mööda ja see keda välismaa müüja oli kasutanud, et pini saada avastas, et misasja tal arve niisuur ja samamoodi hakkas asja uurima ja lasi arve külmutada ning Notsu kasutaja sai negatiivse krediidi. Põhimõtteliselt ta võib selle kohe peale pinipanekut ka külmutada ja negatiivsesse lasta.

 

Niiet, kes siis süüdi on?

 

Ootan meeletult selle peale Markki või Notsu tagasisidet.

Kui ma õieti mäletan, siis kauli(notsu56) käes oli kasutaja ainult paar päeva + kui ta kasutaja otsis, oli tal veel paar päeva p2p aega jäänud, aga 29 sept tuli talle millegipärast neg krediit, aga enne tuli kaul minu juurde, et tahab p2p osta.

Ta kandis 5€/4€ minu arvele ja hakkasin teda memberiks tegema, aga voilaa kasutajal oli - cjoinsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
no aga sa saatsid talle 5eur tagasi v?

 

ei tead, jätsin endale.

 

---------- Post added 07-10-11 at 07:19 ----------

 

Aru mina ei saa, igatahes Chilli oleks ka mõttetu bannida, ega tema asjas süüdi ei ole.

Saad aru, et chill müüs kasutaja edasi ja sai selle eest raha.

Kui chill maksaks selle raha tagasi, siis saaks ta kohe unban.

Siis tuleks võtta käsile whoops vms kes oli kasutaja esimene omanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chill pole loll, et hakkaks oma taskust seda kinni maksma.

Kui woodleip vms kannab chillile ära siis chill kannaks kohe notsule.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moraal: Tehke ise kasutajad:d , ärge ostke, siis ei juhtu mitte midagi ja keegi milleskist ilma ei jää:)

Sry OT, aga nii lihtsalt on , hale on vaadata neid scammeri teemasi nstuff:D

Võtke 1.se omanikuga ühendust uurige välja asi ja lahendage asi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.