Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chill(H) kasutaja vahendamine ja lahendamine

Soovitatud postitused

VIP
No sama loogika järgi võib ju siis ka teha nii, et müüd kasutaja maha ja siis seletad, et oh esimene omanik võttis tagasi ja mina süüd enda peale ei võta. Päris nii need asjad ka ei käi.

Mina räägin sellest, et nad peavad kokkuleppele jõudma, mitte sellest, et kas Chill peaks süüd oma kaela võtma või mitte. 3-nda omaniku suhtes on 2 süüdi ja 2 suhtes on esimene süüdi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvad tõesti, et neid kotib see?

kuhu ma selle kirja saadan muidu? sinna appealide värgi alla?

 

29-Sep-2011 23:27

Hi there,

 

We're writing to inform you that your account has been frozen after a payment in its history was placed into dispute. You won't be able to access your account until this outstanding payment is repaid.

 

I'm afraid that we can't tell you why this has happened, as the individual payment providers manage all aspects of transactions made through them. For further information, and to arrange repayment, please contact them directly.

 

Once you have made repayment to them, your account will be returned to play.

 

 

tuleb välja, et see dispute tehti 29. juba? membu aeg pidi otsa saama 30. alles :O, millest see tuleneda võib`? uut memberit hakkasin taga ajama alles 1.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võibolla ongi selle taga woodleip. Tegi enda kaardiga selle kasutaja enne müümist memberiks. Nüüd meenus talle see asi ja tegi dispute?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arvad tõesti, et neid kotib see?

kuhu ma selle kirja saadan muidu? sinna appealide värgi alla?

 

29-Sep-2011 23:27

Hi there,

 

We're writing to inform you that your account has been frozen after a payment in its history was placed into dispute. You won't be able to access your account until this outstanding payment is repaid.

 

I'm afraid that we can't tell you why this has happened, as the individual payment providers manage all aspects of transactions made through them. For further information, and to arrange repayment, please contact them directly.

 

Once you have made repayment to them, your account will be returned to play.

 

 

tuleb välja, et see dispute tehti 29. juba? membu aeg pidi otsa saama 30. alles :O, millest see tuleneda võib`? uut memberit hakkasin taga ajama alles 1.

 

kuna , keegi varastas pinni , või lasi accounti ise miinustesse panna . Võta esimese omanikuga ühendust ! ja kui otsid accounti oli see p2p ?

kui jah , siis asi on chilli süüs .

tahtsin ise ka seda stakerit veel osta aga luck vedas mul .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Chill on üks paras idioot.

Sama asi mis minu ja WTH vahel oli , ajas siis ka paska suust välja , sest ta aju ei võta kinni midagi.

Tehakse modeks inimesi , kes ei taju seda , et müüja vastutab kasutaja eest , see on ju negatiivseks läinud sama membershipi ajal millega Chill mängis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hiljaks jäite, Chill on läinud.

 

Kust kõik võtavad seda absurdset infot, et ma juba homme lähen :D

 

Woodleip ütles mulle msnis, et tema ei taha bänni saada vms. Mina maksan siis kui woodledip maksab mulle. VÕi ta võib ka otse Kaulile raha kanda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust kõik võtavad seda absurdset infot, et ma juba homme lähen :D

 

Woodleip ütles mulle msnis, et tema ei taha bänni saada vms. Mina maksan siis kui woodledip maksab mulle. VÕi ta võib ka otse Kaulile raha kanda.

 

No ma oletasin et sa lähed 3 oktoobriks nagu mul sõber läheb:D


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Einoh. põhimõtteliselt, äkki teeme vahvlis hääletuse, kas bännime mind vahvlist või mitte? Kindel on see, et raha maksan siis, kui esimene omanik maksab mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu silmis pole Chill süüdi, vaid on algne omanik, kes ostis sinna peale varastatud p2pi, mille tagajärjel läks credit miinustesse. Muud ei jää üle, kui need 3 omaniku peavad koos kokkuleppele jõudma.

 

jap sul on õigus. Aga esimene omanik saab omakord õelda, et süüdi on see kes talle p2p müüs. :D

 

---------- Post added 03-10-11 at 07:41 ----------

 

Proovi Fagexile kiri saata umbes sellise sisuga ,et keegi teine sai su kontole ligipääsu vms ja toppis fake pini ja sul ei ole neg. krediidiga mingit pistmist.

 

 

Mis kuradi fake pinnidest te siin räägite?

Arvate tõesti, et sellised asjad on olemas?

 

Pigem müüdi varsatud pinni ja see kes kahju sai, läks enda neti provideri juurde ja lasi arve külmutada ja sellepärast läks ka tal kasutaja neg krediit peale.

Kuradi lollid inimesed siin ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jap sul on õigus. Aga esimene omanik saab omakord õelda, et süüdi on see kes talle p2p müüs. :D

 

---------- Post added 03-10-11 at 07:41 ----------

 

 

 

Mis kuradi fake pinnidest te siin räägite?

Arvate tõesti, et sellised asjad on olemas?

 

Pigem müüdi varsatud pinni ja see kes kahju sai, läks enda neti provideri juurde ja lasi arve külmutada ja sellepärast läks ka tal kasutaja neg krediit peale.

Kuradi lollid inimesed siin ikka.

 

 

No anna andeks, ma ei tea mis on fake pin vms. Lugesin eelnevalt ja kuna ise piniäriga ei tegele siis tundus suht reasonable teema. Mis iganes kirja võib ikka saata ,et keegi võõras tegi seda.

 

Viimane post siin teemas. Üritasin aidata lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minge persse. Ma pole pinne üle kuu aja müünud ja mind ei koti, et mingid täiesti lambised sõnumid tulevad, et maksa raha tagasi.

Ühtegi raha ma kellegile tagasi rohkem ei maksa ja selle äriga ma rohkem ei tegele!

Vähemalt mitte niipea.

Mina pole nende pinnidega midagi teinud ja teie saite enda pinnid kätte ja olite rahul.

See mida jagex teile keeras ei ole minu süü.

See oli teie enda risk osta teiste käest pinne.

Arvatavasti see isik, kellelt mina neid pinne vahendasin tegi mingi avalduse või ei maksnud mobiili arvet ära ja sellega seoses tühistati ka teie pinnid või oli seal hoopis mingid muud jamad.

 

Esimesele inimesele, kes mulle ilusti ütlema tuli, et selline asi juhtus, siis andsin talle raha tagasi.

Nüüd on juba ammu kuuaega mõõdas ja ei taha rohkem mingeid insitente siin kuulda.

 

Kurb aga tõsi.

See, kui sa tuled nüüd siia teemasse ropendama ei anna sulle mitte kui midagi.

Seda enam ma ei ole huvitatud siia temasse rohkem postitama.

 

Selleks hooajaks on minu äril lõpp ja kui kunagi peaksin uuesti tegelema hakkama, siis vaatab edasi.

 

Peace.

~Marko

 

Marrk?


:ninja:30uuxxi.png:ninja:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vaata Markki tehinguid ja kliki NEg tehingu peale ja vaata seda teemat.

 

ja kuidas see selle teemaga seotud on?

Ja kus kurat on üldse moderaatorid?

Kas siin üldse warnitakse offtopic poste?

 

---------- Post added 04-10-11 at 07:47 ----------

 

mis kurat see on ? kust see tuli?

 

Veebrauri kuus müüsin ka pinne ja paar inimest sai neg krediidi.

Kes kohe ühendust võtsid, neile maksin pool rahast tagasi kuna nii sai kokku lepitud ja kõik oli korras.

Aga see kes mulle neg tehingu pani, ta tuli üle 2 kuu pärast minu juurde ja ütles, et maksa mulle 17€ kuna kasutajal on neg krediit peal..

Ja kahjuks sellepeale ütlesin ma seda, et mina ei võta vastutust, kuna ma pole pinne üle 2 kuu müünud ja mina ei pruugi üdlse süüdi olla.

 

 

Nii, et kes veel offtopic siin teemas laseb, lasen ära bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.