Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kahesajane Volvo aastast 83

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Praegu pole veel midagi teinud. Tõmbasin lapiga ainult puhtaks auto. Homme üritan veel osa asju maha kruttida, nt kütusepaagi, stanged, esitiivad jms ja siis lähiajal hakkan keevitama ja tegutsema. Sõber tuleb ka appi, ise läheks maru karmiks:d Aga pilte üritan niipalju teha kui saab ikka jep. Praegu pole soe, aga üritan võimalikult kiirelt kütte sisse saada, et soojas tegutseda, endalgi vähe mugavam. Mingi puhuri saab homme, mis tööstusvoolu pealt kütab, aga see ajutine. Värvi kohta ma ei teagi, kas ma hakkan ise värvima, vb lasen kuskil ikkagi värvida, aga eeltööd jms, üritan ise teha.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga lahe ja hariv ettevõtmine, edu ja jaksu igatahes! :)

 

Eks hoia meid kursis enda saavutustega. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lammutasin veel veidi. Kütusepaagi kättesaamisega on raskusi:( Muidu saab vist lähiajal pihta hakata. Vaja plekk ära osta, nipetnäpet asju, nagu relaka kettad jne. Ning pmst asi ka selle taga, et mu keevitus on hetkel garantiis, vb saan sõbra käest tema keevitust kui ta mulle appi tuleb. Igatahes enne kui mul puhkus läbi saab peaks midagi toimuma.

0100763947d0ae9.jpg

01007639594e46e.jpg

010076396990eeb.jpg

0100763989eedcf.jpg

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käsipiduri tross kindlasti takistab paagi kätte saamist? :D Edeneb täitsa. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei ole tegelt, seal on see toru millest tangid, on paagi küljes ja selle kinnitusklamber on emane suht ja mutter on värdjas suunas, et seda on pask lahti saada. Täna ei õnnestunud:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole tegelt, seal on see toru millest tangid, on paagi küljes ja selle kinnitusklamber on emane suht ja mutter on värdjas suunas, et seda on pask lahti saada. Täna ei õnnestunud:D

Nojaa. Eks kokku panemisega hakkad ka kindlasti kõvasti vaeva nägema, kuigi sul suur pluss, et palju elektroonikat pole. :D

Kunagi 3sel bemmil paagi mahasaamiseks jõudsime sinna maani, et julmalt lõikasin käsipiduritrossi maha, muidu poleks lihtsalt kätte saanud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Edu läheb vaja:) Tänud!

 

Lagi läheb ka valge asemel mustaks. Täna pool purki mis oli lasin peale ära, homme vaja juurde osta. Kokkuladumine saab põnev olema jah:d Aga sinna õnneks aega veel:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nonii, õde jõudis reisult tagasi ja sain vähe asisema asjaga pilte teha kui telefon, kostitan teid siis murekohtadega.

0100800219b8f55.jpg?1357341516

Siin on uss korralikult tööd teinud.

01008002256d284.jpg

Need tagavara ratta paunad on suured murelapsed.

010080023100cfb.jpg

01008002350bc89.jpg

01008002410b05f.jpg

01008002895a572.jpg

Ukseääred.

010080026346a04.jpg

0100800267e94ea.jpg

01008002713caf9.jpg

0100800275b88fb.jpg

Sisemised, välimised karbid. Sisemistle karpidele sai ostes plekk peale needitud ja mastiksiga üle võõbatud, et ruttu sõitma saaks, milline lollus.

01008002792dbd4.jpg

0100800283aa521.jpg

01008002951e2df.jpg

010080030386c5c.jpg

Lagi läks mustaks.

0100800251e3c37.jpg

0100800299995b5.jpg

0100800247a2713.jpg

0100800257d79de.jpg

 

Tagavara ratta paunasid ma originaalkujul ei taasta, esiteks ei raatsi ma 84 euri tüki eest maksta, et neid poest osta, teiseks on neid ise üsna keeruline teha ja kolmandaks on need lihtsalt koledad.

Tulevad sellised nagu sellel siin:

1112-640x426.jpg

12.52-640x426.jpg

Samuti kaotan vist karbi peale peenikese liistu ära, ilma tundub ilusam.

 

Muidu said täna plekid koos šablooniga painutusse viidud ja homme peaks välimised karbid kätte saama, ehk jõuab peale ka suristada.

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Natuke palju rebasepoissi jah. Aga vähemalt edeneb. Kommenteeriksin sr-is, aga ei ole viitsinud kasutajat teha sinna. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tööd veidi on jah, samas vägapalju nagu ka pole, ise väga ahastuses pole, ülejäänud põhi tip top, oleks võinud seest põrandast ka pilti teha pmst ongi ainult need sisemise karbi ääred, ülejäänud ilus sinine. Need karbid, kui homme välimised kätte saab, oleks timm, sisemistega polekski niipalju jampsi, tagumised paunad, kuna teen ilusama ja lihtsama, siis saab ka need kergema vaevaga tehtud, ning lõpuks need uksed ja nipet näpet kohti lappida.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jään huviga ootama lõpptulemust. Kuigi värvi osas minu meelest võiks küll midagi muud valida, see praegune on liiga igav kuidagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jään huviga ootama lõpptulemust. Kuigi värvi osas minu meelest võiks küll midagi muud valida, see praegune on liiga igav kuidagi.

 

Ma nõustun täiesti, aga nagu ma olen aru saanud Olari nägemusest, ta tahabki, et auto oleks igav(võrreldes tänapäevaga), kuna sellel ajal olidki autod sellised ja just sellisena masin meeldib talle kõige enam.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma ei eksi, siis Herr Olari sõitis enne seda Volvot ringi beezikat tooni BMW'ga, rattad olid eriti tilted ja selline sarnane present katusel koos raamiga? Tartu vahel? Nüüd oled vist Volvole üle läinud. Naljakas, mida kõike foorumist ei leia :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Bmw-d pole kunagi omanud. Kui mõtled, seda mis pildil on, siis see lowliferi klubist üks teine liige, paugutab tartus ringi sellega.

 

8137917494_4de43a68f1_c.jpg

 

Selle nädalavehtusega sai niipalju tehtud.

 

0100893157b190a.jpg

010089316793a99.jpg

0100893185e6cb8.jpg

0100893199bfb47.jpg

 

Ollu

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bmw-d pole kunagi omanud. Kui mõtled, seda mis pildil on, siis see lowliferi klubist üks teine liige, paugutab tartus ringi sellega.

 

8137917494_4de43a68f1_c.jpg

 

Selle nädalavehtusega sai niipalju tehtud.

 

0100893157b190a.jpg

010089316793a99.jpg

0100893185e6cb8.jpg

0100893199bfb47.jpg

 

Ollu

 

Minu teada on tal sellel nüüd värvtuuningud või kleepsud peal, sest eelmine kordki lippas tugeva mürtsu ja mürinaga mööda. :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu teada on tal sellel nüüd värvtuuningud või kleepsud peal, sest eelmine kordki lippas tugeva mürtsu ja mürinaga mööda. :D

Kahtlane, et mingite kleepsudega jamama hakkab.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Viimane kord kui ta sõitis oligi see kui lowliferite lõpulaks tartus oli. Ta tegi siis nädalaks kindlustuse, ehk siis samal ajal kui need pildid tehtud on ja praegu üldse aussis vist, niiet vaevalt mingit kleepsutuuningut tehtud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nonii, juhipoole karp ja põhi on lapitud. Märg on, sest käisin pärast keevitamist ja lihvimist buvanoliga üle. Järgmise nv plaanidesse jääb auto teistpidi ajada ja teisepoole karp ette võtta. Ning peale seda hakkan tagumiste paunade ja tagumiste koobastega tegelema.

010097730161b84.jpg

010097731570bdd.jpg

01009773359ac30.jpg

010097734574ebb.jpg

0100977357175ce.jpg

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena, jätka samas vaimus!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ja vahepeal mõni pilt sellest ajast kui sõita veel sai:)

IMG_8074_copy.jpg

IMG_8080_copy.jpg

IMG_8088_copy.jpg

IMG_8098_copy.jpg


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.