Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

VIP
V6iks teha uue alafoorumi "Tõuksid, Rulad, BMX". Minumeelest, palju inimesi sõidavad tõukse, rulasi ja bmxe, selle pärast võiksgi teha sellise alafoorumi teha kus saab nendel teemadel rääkida :P

Kõik teemad on spordi all olemas ja on ääretult ebapopulaarsed.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu league of legendsil on oma alafoorum, siis võiks ka samamoodi olla dota2'el, eestlaste seas on üpriski ebapopulaarne dota aga ma usun kui teema tehtaks tahaks igaüks natuke proovidagi seda mängida ja oleks ka ühine suur teema kus saaks herodest, mängudest jms. arutada ja ka seal kõrval oma päevikut pidada. Seega ma arvan, et dota alafoorum oleks üpriski hea lisa siia foorumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Me teeme alafoorumeid vastavalt inimeste huvidele, kui inimesed räägivad teemades ja loovad teemasi siis me näeme seda ja saame aru, et on vaja lisada alafoorum(eid). Dota, LoL, Smite, kõik on toredad mängud aga hetkel selle foorumi inimesed ja enamus eestlasi mängivad LoLi seega me proovime seda arendada. Ei ole mõtet teha tühjasi alafoorumeid ja pikendada avalehte veelgi rohkem.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu meelest warne jagatakse liiga kergekäeliselt. Väga kerge eksimuse peale kohe boom warn. Esimestel kordada, kui moderaator näeb rikkumist, võiks sellest teatada kasutaja postkasti, see oleks nö hoiatus. Kui, aga mitu korda rikub reegleid, siis võiks alles warnida. Praegune kergekäeline warnimine hirmutab uued kasutajad foorumist minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Need ongi mõeldud hoiatustena. Üldjuhul annab see nii vähe punkte, et esimese korra või kahega ei juhtu midagi ning inimesel on võimalus õppida oma veast.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Neid vist pannakse ikka väga harva. Põhiline on ikka ära väänata mõned punktid. Ehk tuleks moderaatorid üle vaadata ja uued valida?

 

Alles oli põhjalik refresh sellele moderaatorite nimekirjale.

Peaaegu kõik on uued, sheriff ceuz on ainuke vist kes oli varem ja uutega tagasi võeti + mõned veteranid

 

Endiselt võiks see annetamise süsteem ka Soome kaartidele töödata :)

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest warne jagatakse liiga kergekäeliselt. Väga kerge eksimuse peale kohe boom warn. Esimestel kordada, kui moderaator näeb rikkumist, võiks sellest teatada kasutaja postkasti, see oleks nö hoiatus. Kui, aga mitu korda rikub reegleid, siis võiks alles warnida. Praegune kergekäeline warnimine hirmutab uued kasutajad foorumist minema.

Väga suur osa postitusi lihtsalt kustutatakse, warnimise asemel ning kasutajale saadetakse sõnum. Sellest peaks kasutaja omad järeldused tegema. Teised tavakasutajad seda osa ei näe ning sellest tekibki arvamus, et warne saab kergekäeliselt. Minu arvates peaksid moderaatorid just karmimad olema hoiatuste suhtes. :sleep:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GTA San Andreasele teha uus teema, kuna see on väga halb kui ta on Online Mängude alafoorumis. Üldse ei saa avalehelt jälgida uuendusi, kuna seal serverite alafoorumis bumpitakse koguaeg oma teemasid. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
GTA San Andreasele teha uus teema, kuna see on väga halb kui ta on Online Mängude alafoorumis. Üldse ei saa avalehelt jälgida uuendusi, kuna seal serverite alafoorumis bumpitakse koguaeg oma teemasid. ;)

Mida sa täpsemalt mõtled? Alafoorumit või mingit vabateemat San Andreasele või mida? Ei saanud aru täpselt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa täpsemalt mõtled? Alafoorumit või mingit vabateemat San Andreasele või mida? Ei saanud aru täpselt...

Ta vist mõtles seda välja tõsta nagu Minecraft ,LoL ja Cs .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
11.08.2013

  • Teatud alafoorumites on teema esimene postitus igal lehel esimene. See on mõeldud alafoorumitele kus arutlus peaks käima teema algataja probleemi, serveri, teenuse, projekti, õpetuse või artikli ümber. See on testimise mõttes, ootan tagasisidet. Juhul kui kuskil alafoorumis see on/ei ole peal aga sinu arust peaks olema siis kindlasti kirjutage. Ehk jäi mul vahele.

 

Kuna minujaoks on see väga häiriv võiks olla kuskil seadetes ,et seda saab ka maha võtta kui kellegil soov.

Ehk siis saab maha võtta ,et sa ei näe neid esimesi postitusi kui oled teisel leheküljel.

Idee on iseenesest hea ,et saab näha teema algataja esimest postitust.


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks teha sellise topicu, kus on foorumi mängud kirjas, siis ei ole mingit jamamist, et tuleb topelteema või mida iganes.

Sarnaste teemade loomise vältimiseks on olemas foorumi otsing, mida tasub kindlasti kasutada enne uue teema loomist. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks midagi ette võtta nende sisutute bump postitustega (kui muud võimalust ei ole, siis warn). Need ei edasta mitte mingisugust informatsiooni. Ehk siis minu mõte seisneb selles, et teemasid võiks üles tuua arukamate postitustega kui:

 

asdfghjklöä'

naananana

ülesssssssssssssse

 

Postitused võetud esimestest ettejuhtuvatest teemadest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu meelest warne jagatakse liiga kergekäeliselt. Väga kerge eksimuse peale kohe boom warn. Esimestel kordada, kui moderaator näeb rikkumist, võiks sellest teatada kasutaja postkasti, see oleks nö hoiatus. Kui, aga mitu korda rikub reegleid, siis võiks alles warnida. Praegune kergekäeline warnimine hirmutab uued kasutajad foorumist minema.

 

Nagu ka Henry juba mainis, siis warn ongi ju selleks, et kasutajat hoiatada, eks siis õpib oma vigadest. Su mõte on see, et kasutajatel püsiks nn 'clean sheet'?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on selline tunne, et see mõte on juba korra arutluse alt läbi käinud, kuid ehk oleks mõistlik võtta kasutusele ID-kaardiga autoriseerimine, HV foorumile sarnaselt. See ei pea ilmtingimata olema kohustuslik, kuid vähemalt oleks ta olemas ning tagaks ostjale/müüjale usaldusväärsuse.

 

// Lisaks võiks näiteks autoriseeritud kasutajatele anda turu alafoorumis lisavõimalusi.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on selline tunne, et see mõte on juba korra arutluse alt läbi käinud, kuid ehk oleks mõistlik võtta kasutusele ID-kaardiga autoriseerimine, HV foorumile sarnaselt. See ei pea ilmtingimata olema kohustuslik, kuid vähemalt oleks ta olemas ning tagaks ostjale/müüjale usaldusväärsuse.

 

// Lisaks võiks näiteks autoriseeritud kasutajatele anda turu alafoorumis lisavõimalusi.

Kui ma õigesti mäletan, siis kunagi jah siin arutleti selle üle ja siis oli mingi teema, et see vist maksab üldse ja värki, ja sp ei tulnudki? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eraldi(võib olla ka kuskil mujal vms) moderaatorit siia Vargad, pätid & petturid

ja üldse uusi ja aktiivseid moderaatoreid.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.