Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

VIP
Võiks lisada Shoutbox'i,ma ei tea kas vBulletinil see võimalik on,aga vist ikka on :).

 

Sellest on nii palju juba räägitud..

 

Shoutboxi olemasoluga foorumis kaotaks terve foorum mõtte, kui kõikke saab teha ja öelda läbi shoutboxi langeks foorumi enda kasutamine.

Ei näe mõtet.

 

On ju tehtud ka mingeid plug.dj'sid, msni gruppe jms.

Kõik on mingil põhjusel ära surnud.

 

 

Juhtkond ei taha shoutboxi esilehele, aga kui see oleks eraldi lehel, siis keegi ei kasutaks ilmselt seda. Ei näe selles mõtet ka.

pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei.

Palun su shoutbox hot.ee/jutukas vms !

 

Foorumile võiks lisada et iga kasutaja! Pole vaja olla mingi annetaja vms , muuta staatust!:D ntks uutel kasutajatel on "TAINAS" , äkki mulle ei meeldi see ja annetaja 6,4€ tundub ka liiga kallis -.-:D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palun su shoutbox hot.ee/jutukas vms !

 

Foorumile võiks lisada et iga kasutaja! Pole vaja olla mingi annetaja vms , muuta staatust!:D ntks uutel kasutajatel on "TAINAS" , äkki mulle ei meeldi see ja annetaja 6,4€ tundub ka liiga kallis -.-:D

Ma ei saa mitte midagi su teisest lausest aru:D.. Annetamis summa on minu arust küll piisav. Võiks isegi võib olla suurem olla, või võiks olla need gruppides. 6,4 eur annetaja kollane, 10+ eur annetaja mingi teist värvi, erit, rikkad vennad, kes mingi 25+ eur annetavad nende nimi kasvõi tiksugu bännerina igas teemas:D. Viimane on muidugi liig, aga mingi eriprivileeg võiks neil olla..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhtkonda rohkem rahvast etc. moderaatoreid.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa mitte midagi su teisest lausest aru:D.. Annetamis summa on minu arust küll piisav. Võiks isegi võib olla suurem olla, või võiks olla need gruppides. 6,4 eur annetaja kollane, 10+ eur annetaja mingi teist värvi, erit, rikkad vennad, kes mingi 25+ eur annetavad nende nimi kasvõi tiksugu bännerina igas teemas:D. Viimane on muidugi liig, aga mingi eriprivileeg võiks neil olla..

Nõustun sinuga aga mis see teine värv oleks ?Sest sinine on moderaatoridel ,punane on adminidel ja rohkeline eeskujulikel.

Rune24-jas oli üks annetaja värv vist lilla vms ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uus annetuse aste tuleks kui selleks oleks kasutajatepoolne soov või meil oleks võimalik anda neile midagi unikaalset. Ma ei usu, et seda juhtub lähitulevikus.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uus annetuse aste tuleks kui selleks oleks kasutajatepoolne soov või meil oleks võimalik anda neile midagi unikaalset. Ma ei usu, et seda juhtub lähitulevikus.

 

Midagi pinned topicutega võiks olla et teatud foorumites saavad korra kuus ntx 2 päevaks pinnida topicu vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaadates kui palju siin on Runescape turu all inimesi tegelemas mingi äriga siis ma arvan, et kui mingi pinned topic teema veel juurde tuleks, siis oleks terve see foorumiosa pinned topicuid täis..


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaadates kui palju siin on Runescape turu all inimesi tegelemas mingi äriga siis ma arvan, et kui mingi pinned topic teema veel juurde tuleks, siis oleks terve see foorumiosa pinned topicuid täis..

 

No see oleks mingi kõrgema annetuse puhul, või siis üldse eraldi tasuna. Aitaks foorumile päris hästi raha sisse tuua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui selle foorumi mõte on ainult raha sisse toomine...

(pilt eemaldatud) of this forum

 

Ei ole mõte ainult selles aga kuidagi on vaja kulud katta. Võiks olla vähe konstruktiivsem ja ideed edasi arendada mitte ainult kõike maha teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pinned topic mingi kõrge tasu eest muudab selle pigem nagu mingiks Rsbot taoliseks foorumiks kus tegeletakse rohkem äriga kui millegi muuga, seega ei oleks see enam vabaaja foorum vaid foorum kus toimub rivaalitsemine, kes/kui palju/mida ja kust käiks lihtsalt tohutu hulk plekki läbi.

 

Ma ei teegi su mõtet maha.

Vaid see on lihtsalt minu arvamus pinned topic teemal.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suurtel annetajatel võiksid olla enda väiksed embleemid, mida sa saad ise teha või midagi, nagu MPGH-s on.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suurtel annetajatel võiksid olla enda väiksed embleemid, mida sa saad ise teha või midagi, nagu MPGH-s on.

 

Kes oleks suur annetaja? Suur on suhteline, mõne jaoks on 10 euri ka suur annetus. Pealegi kujutad sa ette kui kirjuks ja nõmedaks(vähemalt minu silmis) see foorum muutuks kui kõigil oleks erinev embleem?

 

To Finnish: Sina vb ei mäleta seda aega aga enne seda kui annetaja asi üldse tuli oli iga aasta vaja teha korjandus, et katta foorumiga seotud kulud, tänu annetustele sellel foorumil veel jalad all ongi(Okei, vb oleks juhtkond selle omakeskis ära maksnud). Selles osas ma sinuga siiski nõustin, et tegemist on vabaaja mitte ainult ärifoorumiga seega ei saaks kõiki neid annetaja privileege ärifoorumi ümber keerutada. Iseasi kas on üldse mõtet midagi juurde veel teha. Minuteada vist on juba 2 erinevat annetaja varianti, sellest piisab.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan, et üks asju, mis on väga kaua juba inglisekeelne olnud ja võiks mugavuse pärast eestikeelne olla on see iTrader, millega me tehinguid märgime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Filminduse alla parem süsteem. Võiks kuidagi ära liigitada erinevad žanrid. Õudusfilmid, draamad, komöödiad jne. Üks varjant on teha kõik filmiliigid kleepuvaks ja kaotada "mis filmi viimati nägid?" ja muud sarnased teemad, et üldised filmiliigid oleksid esiplaanil. Ja nende teemade all, siis arutleda filmidest mida hiljuti vaatasid, tahaksid vaadata või otsid vaatamiseks vastavalt žanrile. Siis läheks "mis filmi viimati vaatasid" teema mõte nendesse edasi. See oleks üks varjant, kindlasti annaks midagi veel välja mõelda. Olen ise suur filmisõber, kui otsin foorumist konkreetse filmi žanrit, olen tihtipeale hädas.

 

Oleks tore, kui siia http://vahvel.net/showthread.php?144519-%C3%9Cldine-LoL ka aegajalt mõni moderaator vaataks, et midagi tuleks ettevõtta. Ainult öeldakse, et "olgu poisid, võtke kokku end ja ärge torkige üksteist" ning nädala või vähema pärast on jälle samad näod, sama jutuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuna League of Legends on niivõrd populaarne mäng siin, kui ka mujal maailmas, siis võiks ta teha sama suureks nagu on Runescape.

Runescape on väga suur osa siit foorumist. + black market, mis ka väga paljusi kasutajaid vahvlisse toob. Ma ei ütle, et LoL RS'ile mänguga alla jääb, aga siin foorumis on Runescape LoL'ist lihtsalt väga palju suurem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuna League of Legends on niivõrd populaarne mäng siin, kui ka mujal maailmas, siis võiks ta teha sama suureks nagu on Runescape.

 

Mis mõttes, lisada alafoorumeid või tuua avalehel rohkem välja?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.