Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorum: Graafika

Soovitatud postitused

See on täielik pullikaka....

Jube näeb välja, ja kui su nimi on graafikameister siis ma peaks olema eestimeister :D

Ei lõpeta see jama ära keegi ei tule sinna ja vaata enda suhtumist.

Kuid kes tahaks liituda minu crew'iga siis saadku PM , mul pm foorum valmis , rohkem infi saada pm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma võin teha portaali kuid mis ma lisan sinna ? :)

 

---------- Post added 04-10-11 at 19:26 ----------

 

Bump ! On toimunud mõned uuendused !

 

---------- Post added 04-10-11 at 19:38 ----------

 

Saime endale uue addressi mis on lühem ja lihtsam:

Graafika.tk

 

---------- Post added 05-10-11 at 18:38 ----------

 

Foorumis toimunud uuendusi ! :)

Tsekage järgi: Graafika.tk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
räägib kelm, kelle retailed ipb läks offi :D:D

 

Minu oma läks offi? sinuoma läks ju. Runehax.net. Sa oled see Siim Pinnär.

Ma ostsin uue deomeeni, ning kogu süsteem on teisel hostil, varsti runebot suunab edasi sinna.

 

Ei soovitaks selle Siimuga üldse tegemist teha.

Ta on lasknud üle mitmeid inimesi, ning siis ütleb "keegi on minu arvutisse hackinud, ning bla bla bla"..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu oma läks offi? sinuoma läks ju. Runehax.net. Sa oled see Siim Pinnär.

Ma ostsin uue deomeeni, ning kogu süsteem on teisel hostil, varsti runebot suunab edasi sinna.

 

Ei soovitaks selle Siimuga üldse tegemist teha.

Ta on lasknud üle mitmeid inimesi, ning siis ütleb "keegi on minu arvutisse hackinud, ning bla bla bla"..

 

 

njaa, alati on võimalus kõike sitta teiste kaela veeretada aga noh, jah .. " Ta on lasknud üle mitmeid inimesi " Mida sina ka tead, internetimaailma uustulnukas . srsly, mingile factorile ma juba kord mainisin, kui inimesed asju ei taju, siis siduge niit ümber sõrme enne kommenteerimist, mkaaye ?

 

ja oh ei tea miks küll uuele hostile nii kibekiirelt kolida oli tarvis ? :D ega ometi teenusepakkujale IPB poolt kirja ei tulnud ? :D aga no see selleks, a ja runehax on sellepärast off, et me uuendame seda pisut, lisame portaali .. homme õhtul üleval tagasi, niiet sina ära sellepärast põe, sina mine ja räägi kõigile, kui tore inimene sa oled ja mittemidagi mitte millestki ei tea. See tuleb sul hästi välja ^^.

 

aa ja mis puudutab seda osa : " Ei soovitaks selle Siimuga üldse tegemist teha. "

Niipaljud, kes on tegemist teinud, pole siiamaani veel pretensioone esitatud .. mby hakkab sulle kaa kotima, et valel on lühikesed jalad, mees ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njaa, alati on võimalus kõike sitta teiste kaela veeretada aga noh, jah .. " Ta on lasknud üle mitmeid inimesi " Mida sina ka tead, internetimaailma uustulnukas . srsly, mingile factorile ma juba kord mainisin, kui inimesed asju ei taju, siis siduge niit ümber sõrme enne kommenteerimist, mkaaye ?

 

ja oh ei tea miks küll uuele hostile nii kibekiirelt kolida oli tarvis ? :D ega ometi teenusepakkujale IPB poolt kirja ei tulnud ? :D aga no see selleks, a ja runehax on sellepärast off, et me uuendame seda pisut, lisame portaali .. homme õhtul üleval tagasi, niiet sina ära sellepärast põe, sina mine ja räägi kõigile, kui tore inimene sa oled ja mittemidagi mitte millestki ei tea. See tuleb sul hästi välja ^^.

 

Võibolla läks sellepärast läks maha, et leping lõppes ära?

 

runehax.net

"Website Suspended"

 

Ära luuleta siin midagi, ning teie veel uuendate seda..

Typo, ma olen tantumis, ma tellisin lihtsalt võimsama hosti paketi, ning uue domeeni.

 

Kusjuures teie embleemid olid Dragon Dyce pealt kopeeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võibolla läks sellepärast läks maha, et leping lõppes ära?

 

runehax.net

"Website Suspended"

 

Ära luuleta siin midagi, ning teie veel uuendate seda..

Typo, ma olen tantumis, ma tellisin lihtsalt võimsama hosti paketi, ning uue domeeni.

 

Kusjuures teie embleemid olid Dragon Dyce pealt kopeeritud.

 

sa paned villast ?

DDl on minuarvates seal mignid partyhatid, crackerid , maskid jms .. meil olid küll minuteada barid ;o huvitav, kus foorumites sina küll ringi luusid.

a ja see suur, et suspended, yh iknow, lülita host välja, vaata, mis tekst sul ette tuleb sinna, kullakallis tarkpea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa paned villast ?

DDl on minuarvates seal mignid partyhatid, crackerid , maskid jms .. meil olid küll minuteada barid ;o huvitav, kus foorumites sina küll ringi luusid.

a ja see suur, et suspended, yh iknow, lülita host välja, vaata, mis tekst sul ette tuleb sinna, kullakallis tarkpea :D

 

kus nüüd käratas.

Vaata, et sa endale mingit ussi ei korja kusagilt, sest kui "keegi" jälle sinu acci pealt scammib, enam pole kellegi peale seda ajada ka : (

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus nüüd käratas.

Vaata, et sa endale mingit ussi ei korja kusagilt, sest kui "keegi" jälle sinu acci pealt scammib, enam pole kellegi peale seda ajada ka : (

 

naa, polnud see mingi uss. pigem sein , kui nii võib öelda. aga gl sulle leidmiseks uut aktivisti, kellel on aju, tahtmist ja viitsimist - ofc keda lõpuks mingi näruse pixli eest kotti tõmmata :) tsau. edasi vadrata tahad, siis PM või helista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.