Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorum: Graafika

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Inimene ei tohi oma arvamust avaldada? Tõsi, Wall on tiba üle piiri läinud, aga "kui ei meeldi, mine minema" suhtumisega sa kaugele ei jõua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Herr Wall, muide, nimeserveri vahetamine ei päästa sind IPB küüsist ^^.

ja retail failib, võta siis juba NULL, neil on vähem backdoore open. just saying.

 

runebot ei olnud Retail, see on välja ostetud.

Kui sa arvad et see on FAKE, siis palun TÕESTA seda.

Runebot ei ole maas, ma uuendan seda. See EI TÄHENDA et see FAKE on.

Kas sa oma olematu peaga üldse ei mõtle?

 

iGFX'is olen mina lihtsalt kasutaja, mina ei ole selle omanik, ma lihtsalt panin seda tähele kuidas ta seda kopeerib. Selle foorumi omanik on Feel.

 

Kusjuures ise sa lasid runeboti moraali nii alla, kuni kasutasid admini seisukohta ära, ning hakkasid inimesi üle laskma. Pärast pugesid niii kuis jaksasid. "Keegi scammis mu runeboti konto ära : ("

 

Ma nägin kui sa oma foorumit installisid, kuidagi veidrad "nulled by" kirjad olid seal.

Vintske sell oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sina nägid, kuidas MINA installin ? :D

no see on küll vinge värk ^^. aga sa ajad nii segast juttu, et ise kaa ei usu. sa lihtsalt ei suuda reaalsust tunnistada.

 

Haige vend, petab teisi ja siis siin nüüd on hero..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga seda pilti sa saad ise ka muuta ju, sa oskad psiga tegeleda. Sest minu foorumis seda ple ja sa oled igfx.eu omanik. Ise ütlesid mulle msnis

 

Jajah, sest sa võtsid maha need.

Sa msnis ütlesid mulle ju, et kopeerisid :D

isegi embleemid ripoffis sealt, kuid need võttis maha kähku.

 

Tegelane selline

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.