Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Marks@rps.ee

Soovitatud postitused

VIP

Mingi NoM2tu kopeeris ka kunagi ? :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ähh , Ärge muretsege , Pole ma mingi hacker , :P

Ei hakka kellegile sitta keerama ,

Ja hetich , Ma ütlesin sulle midagi pool aastat tagasi , Pärast mida sa enam minuga ei kirjutanud , Ise oled selles süüdi :)

 

Ei ela haljala ammujuba , Ja ratet ei kasuta ka suht ammujuba , vb kord päevas sisse välja :P

 

Vahest kirjutab mulle Dare-Devil midagi MSNis ja ma ei vasta 2 kuud kuna pole aega. Lähme nüüd kõik tapame üksteist ära sellepärast?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahest kirjutab mulle Dare-Devil midagi MSNis ja ma ei vasta 2 kuud kuna pole aega. Lähme nüüd kõik tapame üksteist ära sellepärast?

Eks meil kõigil ole vahest tegemist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahest kirjutab mulle Dare-Devil midagi MSNis ja ma ei vasta 2 kuud kuna pole aega. Lähme nüüd kõik tapame üksteist ära sellepärast?

 

Mis mõnitad äkki tal vähe sõpru :D sinu teooria järgi peaks ma surnud olema juba :O


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis mõnitad äkki tal vähe sõpru :D sinu teooria järgi peaks ma surnud olema juba :O

Kui ma kellegiga millesti räägin siis see ei tähenda kohe seda, et mul peaks vähe sõpru olema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojh mul harva pantud hõivatud kuid jh 400+ inimest msnis kõigile ei jõua ka vastata :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asd edited post


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojh mul harva pantud hõivatud kuid jh 400+ inimest msnis kõigile ei jõua ka vastata :D

 

Ei kurda.

Mul 587, arvutasin just kokku.

Online olen ikka :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poiss ju ise ei suuda sittagi teha, kui ta üldsegi sedagi suudab :D

 

Ja sinu domeeni sai üle lasta ? :O

Rofl.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ja sinu domeeni sai üle lasta ? :O

Rofl.

 

Kust otsast ta minu domeeni sai??? Ta lihtsalt vaatas koduka source code mida iga mats oskab vaadata ja kopeeris sealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust otsast ta minu domeeni sai??? Ta lihtsalt vaatas koduka source code mida iga mats oskab vaadata ja kopeeris sealt.

 

Kuidas sa sunnid teda oma "äritegevust" lõpetada? :/


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei kurda.

Mul 587, arvutasin just kokku.

Online olen ikka :D

Hetkel

contacts.PNG

 

Hoian pidevalt MSNi "puhtana", eemaldades kõik kasutajad, kes mu on kas ära blokkinud või kes on mu oma MSN listist ära kustutanud, seega njah. Pole juba aasta aega vist üle 900 olnud kontakte. Mu MSN sai just kuu tagasi 8-aastaseks (gratz lol). Seda saab btw hotmail.com lehelt vaadata, keda huvitab.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriline disain ka siis.. hall pattern taustaks ja kastide taustana topitud triibuline pattern. Muud polegi.

 

OWNED !:D

 

Ega jah , HeiTch , Kuidas sa peatad mind ? , See et sa vb umbkaudset elukohta tead , 1a Tagasti tehtud Rate pilti nägid, See ei tähenda et sa tuled nüüd kuskile rakvere ja hakkad otsima .

 

GL ;)

Aga jah , NIi need ei käi .. Kui annad selle kuidas saab serveri inffi , nagu sul kodukal , Teen disaini ümber , Ja ei koti enam see disain :)

 

Kui ei , Näed oma disaini siin samas koos login süsteemiga ja koos Chatboxiga . :)

 

NB! Banneri süsteem kah :D

 

Või panen selle ka sinna ülesse , Sinu Bannerisüsteemi põhjal :D

 

Aga jah , Deal ? , annad need asjad , Ja sind enam ei tülita :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Keda kotib kui raske või kerge see disain on. Teise töö kopeerimine ja müümine on seaduse rikkumine.

 

---------- Post added 23-09-11 at 01:11 ----------

 

Ja irw ma peaks sulle midagi andma veel???

 

---------- Post added 23-09-11 at 01:13 ----------

 

Arvad, et kui üritad mu disaini müüa ja siis mingit diili teha, et ma annan sulle asju, tra sa pead ikka peast soe olema nii et vähe pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah , HeiTch , Kuidas sa peatad mind ?

 

Annab politseisse, sest sa isegi ei varja enda idenditeeti. Või tuleb uksetaha ja anna korraliku keretäie.

On ka palju muid viise kuidas sind kahetsema panna ja vaadates kuida HeiTch seda asja nii ei jäta, siis parem ole vait ja looda parimat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
OWNED !:D

 

Ega jah , HeiTch , Kuidas sa peatad mind ? , See et sa vb umbkaudset elukohta tead , 1a Tagasti tehtud Rate pilti nägid, See ei tähenda et sa tuled nüüd kuskile rakvere ja hakkad otsima .

 

GL ;)

Aga jah , NIi need ei käi .. Kui annad selle kuidas saab serveri inffi , nagu sul kodukal , Teen disaini ümber , Ja ei koti enam see disain :)

 

Kui ei , Näed oma disaini siin samas koos login süsteemiga ja koos Chatboxiga . :)

 

NB! Banneri süsteem kah :D

 

Või panen selle ka sinna ülesse , Sinu Bannerisüsteemi põhjal :D

 

Aga jah , Deal ? , annad need asjad , Ja sind enam ei tülita :)

 

we are all gunna , die . tomorrow !!

 

Esiteks õpi kirjutama. Teiseks, sa ei oska disaini ümber teha aga sa oskad disaini ümber copyda. Kolmandaks, tule hüppa vahepeal RPSi teamspeagist läbi, tahaks sinusuguse netihiiroga rääkida, kui julged.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha sain naerda. Marks mitme põrkega sa tulid? Lased kujunduse rotti ja siis loodad, et HeiTch annab sulle veel midagi :D. made my day.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eks siin järgmine või ülejärgmine nädal lähengi mõnuga menti, hetkel lihtsalt ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See ei ole mingi vabandus. Asju saab ka läbi neti teha http://politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/esita-avaldus/index.dot

 

Kui tahaksid oleks seda ammu teinud. Isiklikult ma näen et pole mõtet asjal. Olgem nüüd mõistlikud mingi suvalise lehe pärast ei tehta küll kellegile midagi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.