Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Marks@rps.ee

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Kus on vabandus? Ma lihtsalt ütlesin, millal ma annan avalduse sisse.

 

---------- Post added 23-09-11 at 13:07 ----------

 

Asi pole lehes asi on põhimõttes, see naga kopeerib igalt vennalt kellelt saab on aeg lõpp sellele teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
we are all gunna , die . tomorrow !!

 

Esiteks õpi kirjutama. Teiseks, sa ei oska disaini ümber teha aga sa oskad disaini ümber copyda. Kolmandaks, tule hüppa vahepeal RPSi teamspeagist läbi, tahaks sinusuguse netihiiroga rääkida, kui julged.

see on nii kerge teha copy, mingi program oli millega said oma html ja selle css kätte, sellele on ka olemas block nagu rate.ee aga mina sellest midagi kahjuks ei tea

 

See ei ole mingi vabandus. Asju saab ka läbi neti teha http://politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/esita-avaldus/index.dot

 

Kui tahaksid oleks seda ammu teinud. Isiklikult ma näen et pole mõtet asjal. Olgem nüüd mõistlikud mingi suvalise lehe pärast ei tehta küll kellegile midagi.

 

Kus on vabandus? Ma lihtsalt ütlesin, millal ma annan avalduse sisse.

 

---------- Post added 23-09-11 at 13:07 ----------

 

Asi pole lehes asi on põhimõttes, see naga kopeerib igalt vennalt kellelt saab on aeg lõpp sellele teha.

Kindlasti on tal omad autori õigused ja see copymine on keelatud, kahjuks mitte kõik ei saa nüüd selle eest menti avaldust teha.

 

See probleem tuleb ajada teist moodi, muidugi sa võid ju proovi teha.

See project mida meie teeme ei ole ametlik või nii ja minu arust ei võtta nad selle kopeerimise käigus midagi ette.

 

Vähemalt olen mina nii asjadest aru saanud.

 

---------- Post added 23-09-11 at 13:34 ----------

 

Räme hacker W00T , Mingi Marks best HACKER indaworld jube vend . Ma parem kustutan kõik oma php filed ära arvutist muidu äkki võtab sealt ka mingi php filega ära need OH

 

[spoiler=MARKS_THA_HAXX0R]Facepalm-jesus-facepalm-facepalm.jpg

Häckimine ei ole see millega tuleks nüüd toime mingi 12-15 aastane, see on raske ja vajab pead.

Olen väga kindel , et vend peale teiste tehtud progamide kasutamistega midagi muud teha ei oska. ( Ütlen ära, et ka mina pole inimene kes oskab või tahaks häckida :) )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Dare, selleks et html ja css kopeerida pole vaja programme va netibrowser :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dare, selleks et html ja css kopeerida pole vaja programme va netibrowser :D

Nojah, veel lihtsam xD.

Aga on ka selle vastu tõrje, pead otsima selle asja endale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mäletan kunagi sai neid huijareid tagumas küll käidud. Siis kui kätte saad sita, siis reeglina kusevad need tondid ennast niimoodi täis, et ise ka ei usu. Minu soovitus oleks siiski tüüp üles leida ning seejärel tuimalt sisse sõita ning saada talt tagasi ülesotsimiskulud + vb ka kompensatsiooni veidi. Reeglina mingi telefon peaks ära küll katma + rahakoti sisu. Mäletan, et käisin ühe tüübi ukse taga, siis sai talt kodust viidud lihtsalt veidi väärtuslikke asju ära. Polegi nendest tüüpidest pärast enam midagi kuulnud.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mäletan kunagi sai neid huijareid tagumas küll käidud. Siis kui kätte saad sita, siis reeglina kusevad need tondid ennast niimoodi täis, et ise ka ei usu. Minu soovitus oleks siiski tüüp üles leida ning seejärel tuimalt sisse sõita ning saada talt tagasi ülesotsimiskulud + vb ka kompensatsiooni veidi. Reeglina mingi telefon peaks ära küll katma + rahakoti sisu. Mäletan, et käisin ühe tüübi ukse taga, siis sai talt kodust viidud lihtsalt veidi väärtuslikke asju ära. Polegi nendest tüüpidest pärast enam midagi kuulnud.

 

+1 (Y)

 

Trolololol :D Ma oleks küll pool korterit mööblist ära vinnanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.