Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

esmalt vaata kas safemode l2hed kirjuta start ->run kirjuta msconfig

vaata "Startup" tabi kas seal midagi imeliku ei ole mis ei peaks seal olema.

 

Teine asi mine Biosi ja vali "Use optimized defaults" v6i eemalda biosi patarei 30 sek

 

Kolmas asi kui sul on windoosa plaat olemas saad vb repair teha, vb on viirus mingi windoosa faili anaali keeranud.

 

Viimane asi format, k6ige lihtsam varjant vist nendest, see nagu vala toilet ducki bakterile:D


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kus seda biosi patakat eemaldada ja mul windowsi plaati pole, ja mis seal msconfig'us imelikku peaks olema? ma esimest korda näen seda siis mul imelik :D .

 

 

 

Aaa muide et kui see on probleem siis ma täna võtsin kaane pealt lahti ja lasin surveõhuga läbi, tolmu küll tuli aga ma ei tea nüüd kas kui lähedalt lasta tugeva survega (kompressoriga) et kas siis võiib see tekitada probleemi või mitte?

 

EDIT : vaatasin nüüd startupi alt WindowsErrorDebug.jar , et kas .jar failid on normaalsed windowsil või mitte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jar failid on Windowsil normaalsed. Need on Java failid. Muidu sa võid arvutit puhastada võimsamate survetega. Peaasi et arvuti oleks elektrivõrgust vähemalt mingi 30min kuni 1 tundi väljas. Et staatiline elekter ja muud ära läheks. Siis võid sinna alles tolmuimejate jne asjadega juurde minna. Soovitatav oleks arvuti ka võimalikest telekatest/Võimsamatest kõlaritest eemal hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.