Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kas jalgrattal(Bmxil) peab olema pidur?

Küsimus

25 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Ma ei tea mul mtb , mendid panevad mööda lehvitavad.Tänapäeval ei viitsi nad selle pärast küll autost välja tulla...Kord peeti kinni, taheti luba näha olin bmxiga pidureid pold aga nad ei teind küll midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma ei tea mul mtb , mendid panevad mööda lehvitavad.Tänapäeval ei viitsi nad selle pärast küll autost välja tulla...Kord peeti kinni, taheti luba näha olin bmxiga pidureid pold aga nad ei teind küll midagi.

 

Tegelikult nagu ma aru sain, siis eriti need mendid neid rattureid niipalju ei vahigi. Ma ise samuti alla -16, peaksin kiivrit kandma & luba kaasas kandma.

Tänavalt sõites kiivrit ei kasuta, bmxil pidureid ei ole(vastavad tossud, mille tald ei kulu kiiresti) ning lubadest pole haisugi. Ja vabalt teen mis tahan, skeidis ikka kasutan kiivrit btw.(:

Võibolla on asi selles, et ma elan väikelinnas(~3.5k elanikke).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
no ma 15, pargis olen kiivriga, tänaval nata tõmbab reppi maha :)

Aga eks kui 1 kord vahele jään, panen omal lenksu külge heebli ilma trossita vms.

Kuigi pole piin ka piduriga sõita.

 

Kiiver pole häbiasi. Pargis peaks alati olemas olema, ära teistel küll oma arvamust kõigutada lase.

Pidur suht tegelikult takistab paljude trikkide tegemist(oleneb kui palju sul oskusi on). Ise põhilselt teen selliseid trikke, mida piduriteta teha ei saa. Kuigi piduritega saab ka suht palju erinevaid trikke teha, mida jälle ilma ei saaks.

Et teemast kõrvale ei kalduks, siis loodame, et vahele ei jää. Ja kui jääd, ss anna teada misreegleid rikkusid, (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui mendid peaksid küsima, et poiss kus on su pidurid, siis võid julgelt neile oma talda näidata ja uhkusega öelda, et sa oled bmxer. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kui mendid peaksid küsima, et poiss kus on su pidurid, siis võid julgelt neile oma talda näidata ja uhkusega öelda, et sa oled bmxer. ;)

Aitäh hea idee eest. Üks võimalus on ka see, et tulid skeidist just ja sõidad koju.

(kuigi ma pole teema algataja, siis mind huvitavad ka need asjad.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

pmst kui kiivrita tänaval vahele jään, siis ütlen, et "ajaaa, unustasin, kotis on muidu" Kuigi ma sõidan bussiga skeiti, niiet mingi 2 minta kokku sõidan tänaval pmst.

 

Aga vanquish mida sa teed piduriga.

Pidur parem jah, sest jalga ei hakka rambi peal vastu kummi toppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
pmst kui kiivrita tänaval vahele jään, siis ütlen, et "ajaaa, unustasin, kotis on muidu" Kuigi ma sõidan bussiga skeiti, niiet mingi 2 minta kokku sõidan tänaval pmst.

 

Aga vanquish mida sa teed piduriga.

Pidur parem jah, sest jalga ei hakka rambi peal vastu kummi toppima.

 

Bunnyhoppi on kergem piduriga teha, :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Pidurid peavad olema igal rattal aga ´who gives fuck in these days ? ´ . Tegelen ka suviti ise * BMX * sõitmisega aga pole kordagi vahele võetud sellepärast , et mul pidureid ei ole. Võtke neeb pidurid ära , jäävad paljud trikid tegematta kui pidurid ees tolgendavad. ( ei saa lenksu ega raamiga 360 kraadi ära teha )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mitte keegi ei kontrolli sult seda, kuigi tegelikult seaduse järgi peavad olema pidurid ja helkurid ratta küljes ja kiiver peas.

See umbes samasugune reegel, et alla 21 eluaasta ei või viina juua või osta - kedagi ei koti.

 

/Bmx-i profid siin teemas võiksid siis üles loetleda trikke, mida ei saa teha piduritega ja trikke mida saab ainult piduritega teha. Ootan huviga!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Esiteks, raam ja lenks teevad minu linear kaabliga kenasti 720 kraadi ehk 2 barsi või 2 whippi, gyroga üldse saab teha palju tahad.

 

 

Ja kaspar, tailwhip on kergem, sest vändad ei liigu tänu piduri allhoidmisele, ja manualiga ei põruta ära kandu kui proovid veel rohkem lasta ja tõmbad üle, mida juhtub iseenesest harva, siis kindlasti parem on leida sobiv kiirus millegi tegemiseks, vahest ebamugav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mitte keegi ei kontrolli sult seda, kuigi tegelikult seaduse järgi peavad olema pidurid ja helkurid ratta küljes ja kiiver peas.

See umbes samasugune reegel, et alla 21 eluaasta ei või viina juua või osta - kedagi ei koti.

 

/Bmx-i profid siin teemas võiksid siis üles loetleda trikke, mida ei saa teha piduritega ja trikke mida saab ainult piduritega teha. Ootan huviga!

 

18 ei olegi enam v?


Skip.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
18 ei olegi enam v?

Kangem alkohol on eluaeg olnud 21+ tegelikult. Lahjad joogid(Siider, õlu jne.) on 18+.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
You must be kidding, ei ole mingi 21+ viinaga , 18+ on seaduse järgi.

 

Ei tea küll, et see seadus muutunud oleks. Kunagi oli küll 21+ igatahes.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kangem alkohol on eluaeg olnud 21+ tegelikult. Lahjad joogid(Siider, õlu jne.) on 18+.

 

See on loll müüt ! Ma ei tea miiks kõik seda usuvad, kinnituseks lugesin mina kõik alkoholi seadust läbivad punktid läbi :D

 

Et teemasse siis pidurid peavad olema kindlasti lisaks lillad helkurid ja roosa kiiver ;)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Pidurid ja viinad , saatke mendid lihtsalt pu*si !


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.