Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mobiilne vahvel.net foorum?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuna ise käin foorumis aeg-ajalt telefoniga siis tekkis mul küsimus. Milliste mobiilsete seadetega ise foorumit kasutate? Kui ei, siis miks?

 

Kas teie arvates peaks tegema eraldi, mobiiltelefonidele optimeeritud versiooni foorumist? Minimaalse andmeedastusega, et selle kasutamine oleks taskukohane ning samas ka mugav.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Käiakse ikka mobiilselt, eriti kooli ajal. Suur osa käib muidugi Wi-Fi kaudu või omaba lõpmatu andmeedastusmahuga paketti (vähemalt minu klassis on nii).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin paar nädalat tagasi samsung galaxy Gio + mint piiramatu andmemahuga neti 3.5mb/sec ühendusega.

Siin foorumis ei ole veel käinud mobiiliga, aga teistes foorumites küll + youtubes ja uudiste portaalis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutan iOS-i peal vahel. Siiani piisavalt mugav olnud ja ei leia, et midagi eraldi selle jaoks kohandama peaks.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

käin samuti vahepeal androidiga


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei käi. Endal ka Android 3.5" ekraaniga vms. Olen proovinud küll, aga sisse logida ei saa, sest ei saa parooli sisse panna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan et paljud ei käi siin foorumis mobiilselt, vb mingi ~4-6 inimest.

Ma ei usu, et seda tehakse, muidu hea idee oleks küll.

 

Selles on sul küll vale arusaam. Väga paljud ja isiklikult minagi käin mobiiliga foorumis vahepeal. Natuke ajast maha jäänud :), enam ei kasutata nuppudega telefone:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selles on sul küll vale arusaam. Väga paljud ja isiklikult minagi käin mobiiliga foorumis vahepeal. Natuke ajast maha jäänud :), enam ei kasutata nuppudega telefone:D

Su telefonil ei ole mitte ühtegi nuppu siis jah?:D Sa oled eelmise ajastu vahele jätnud, ka nn nuppudega telefonidega saab internetti kasutada:D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Su telefonil ei ole mitte ühtegi nuppu siis jah?:D Sa oled eelmise ajastu vahele jätnud, ka nn nuppudega telefonidega saab internetti kasutada:D

 

No sa said valesti aru, nö "Nuppude" all mõtlesin oldschool karpe :D

 

E: Jah tõsi ta on, saab küll, aga kui effektiivne see on:D. 10 minutit läheb aega, et foorumi sisse logida:D 2,4,6,8-ga liigutad ekraani:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja kuidas seda täpsemalt kohandama peaks? Ise käin üsna tihti teloga foorumites, aga kuna mu 3 tollise ekraaniga on väga ebamugav netis nii ringi liikuda siis ei usu, et mistahes mobiilne versioon hõlpsustaks mul siin foorumis aega veeta.

Suurim probleem ongi ekraan, näiteks kui vahvlisse sisse hakkan logima siis sisselogimis lahter, parooli lahter ning sisselogimis nupp mahuvad mu väikse sõrmele ära - väga raske navigeerida, mingi küüne otsaga vajuta või siis pidev touble-tap/pinch to zoom, et kuidagi hakkama saaks.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja kuidas seda täpsemalt kohandama peaks? Ise käin üsna tihti teloga foorumites, aga kuna mu 3 tollise ekraaniga on väga ebamugav netis nii ringi liikuda siis ei usu, et mistahes mobiilne versioon hõlpsustaks mul siin foorumis aega veeta.

Suurim probleem ongi ekraan, näiteks kui vahvlisse sisse hakkan logima siis sisselogimis lahter, parooli lahter ning sisselogimis nupp mahuvad mu väikse sõrmele ära - väga raske navigeerida, mingi küüne otsaga vajuta või siis pidev touble-tap/pinch to zoom, et kuidagi hakkama saaks.

 

Mobiilne versioon näeks välja sama lihtne nagu Sul telefoni menüüs ringi liiklemine. Aga selle tegemisel ei näe endiselt suurt mõtet.

 

2,4,6,8-ga liigutad ekraani:D

 

Ma kasutaks nooli(a):D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles on sul küll vale arusaam. Väga paljud ja isiklikult minagi käin mobiiliga foorumis vahepeal. Natuke ajast maha jäänud :), enam ei kasutata nuppudega telefone:D

 

:D sorry aga mina kasutan siiani, aasta alguses ostsin nupudega telefoni, kuna mulle ei meeldi see puutetundlik. ning vahvlis ma ei käi sellega.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on telefon ainult helistamiseks, mul jumala savi, kas sellega saab internetis käia või mingeid ime mänge mängida. Üle 100 euri ma telefoni eest ei maksaks.

tubli. oled nüüd austatud mees meie seas. tropp. meid hui kotib, palju sa telfi alla topid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei käi, kuna telefon ei võimalda seda. Üleüldse telefoniga on suht mõttetu käia netis imo. Eriti siis, kui selle eest maksma pead.

 

Kodus sa ju ka makasad neti eest ... ithink

Olemas x8 ja iphone ja mõlemas avab ilusti...laseb sisselogida, poste teha jne....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Telefon on suhteliselt igav asi nüüdseks kui netis ei saa käia, uuemate nutitelefonide puhul on see lausa vajalik imo, suht sama mis arvuti ilma netita - mõtlematu. Miks ma arvuti siia jutule toon? Tänapäeva telefonid on peaaegu samal tasemel mis arvutid ca ~10 aastat tagasi.

 

Ja sauland, kui sa mingi klotsiga läbi grps, wapi netis käid siis on sul küll väga vale arusaam - selle eest sa ehk jah maksad. Mina näiteks kasutan igapäevast tasuta wifit mis naabrilt sisse jookseb ja mingi "mega arve" pärast ma muretsema ei pea. Ainuke asi tõesti, see ekraan. Klaviratuur kah mõnes mõttes, kuigi mulle isiklikult meeldiks netis käia Nokia E7'ga .. tollel 4 tolli ekraan ja qwerty slide klaviratuur mis teeb asjad natukene mugavamaks.

 

Üldiselt, praegu sellist asja vahvlile vaja ei ole. Kõigil ei ole just läpaka raha telo alla panna.. mingi 10 aastat veel - siis ehk.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei, ise pooldan seda mõtet kuna ise suht iga nv suvilas, mis asub Munamäest 14km Läti poole ning alati istun telf või iPadiga netis(3g).Ega tegelt hetkel polegi midagi viga aga varem või hiljem on isegi vanaemadel/-isadel nutitelf käes ja naudivad tehnika mugavusi( vaevalt, et hakkavad vahvlis käima aga siiski vöiks foorumit arendada)Pole kursis kui raske see on aga vaevalt, et tüki küljest võtab. Karjuda pole vaja... Ainult minu arvamus.


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pooldan samuti, tunni ajal olen ikka telefoniga vahvlis.Kui ootan rongi vms siis ikka hea ajaviide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.