Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teha kui võõras inimene tahab kakelda?

Küsimus

Endal mul üks mure. Mure on selline et minu kunagine klassivend tahab minuga kakelda. Ise ma pole eiriline kakleja kuigi on kakeldud. Üritasin seda probleemi temaga MSN-is ära lahendada aga vastus et jääb ära jne. Põhjust miks mina ta nii vihale ajanud olen, mina ei tea, kuigi sõber oli kuulnud et keegi oli mingit jama ajanud. Mida Teie sellises olukorras teeksite? Koht kus mina ja elan on kah väike linn, niiet varem või hiljem me kohtume linnavahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Muidugi mine sõpradega, arvad tõesti, et tema tuleb üksinda?

Teine asi on see, et kui kokku saate, ära kohe jalaga tõmba talle piki pead, vaid ürita ära selgitada talle ja kuidagi rahustada teda, kui näed, et asjast midagi välja ei tule, keera selg ja hakka astuma, siis näed mis teeb, tavaliselt järgi ei tulda, vaid karjutakse lihtsalt roppusi sinu pihta. Muidugi parim rünnak on üllatusrünnak.

 

Edu sulle, kodus võid vaadata ka oma tehnikat üle veel,

 

 

// Mis käeline ta on? Tavaliselt sihitakse just näo piirkonda ennem, kui on parema käeline, siis arvatavasti lööb ka selle käega kohe


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
brooklyn ta ei pea alati paremakäega sihtima näkku . kunagi koolis oli siis ma näiteks alustusena lõin vasakuga näkku ja siis paremaga ja siis vsjo

 

Loe mu viimane lause uuesti läbi, kui ta on parema käeline, siis enamjaolt lööb ka paremaga, kui ta on vasakukäeline, siis lööb ka tavaliselt vasakuga esimesena.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Venelased....njhm

 

Enda sõbra juhtumist,

 

Eestlane vs Venelane , venelane sai molli, koolis veel,

Järgmine päev sai eestlane nuga : d aga nu ma elasin siukses linnas ka kus venelased ainult olidgi.

 

Ütle kus elad, ja annaks sõbrad kohale urgunnida, nii , et saab räägitud v , et nad ei noki sinuga enam.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Nt osta või ehita endale puust kurikas?

Nt, kui jookseb sinu poole siis hea litt vastu tatti anda ja vend on down.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

tuimalt noscope ja tüüp kukub

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

:D:D:D:D lahe.

mulle on ka lubatud msnis peksa anda .. idk, siiamaani pole saanud :(

 

dude cmon, see on vaid jutt.

 

miks pole kõik nii ülbed nagu mina ? kutt ähvardab sind . just be : " no okei, saame kokku, viruta kui see su tuju heaks teeb " no okei, isegi kui ta peaks virutama on sul SIIS juba reaalne põhjus vastu anda .. kuigi noh .. ma ei usu, et sa piisavalt suures vanuses oled, et keegi kedagi lööma hakkaks :)

tsau, parimaid soove sulle minupoolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sebige muidugi nukid ja köik kurikad, kuu aega hiljem näete mis trahvid ja karistused teile tulevad.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

lol nende kurikate ja raudadega sul pole midagi teha, kui tehnikat pole, siis saad ikka ise sisse,

 

kõige parem on sul sõberitega laivi minna, algul rääkida, & kui mõistust pähe ei võta, siis lendade kogu kambaga sisse, ükskõik mitu neid on, taote lihtsalt nii, kuidas torust tuleb ja gf, a soovitan ikka soliidsema numbrikesega sõpradega minna, mitte mingi kolmekesti, just in case /o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Need kõige suuremad jutumehed tavaliselt ainult jutumeesteks jäävadki. Mingit laivi lendamist, sisse sõitmist ja maha koksamist ei juhtu ega ei olegi vaja. Lihtsalt võta paar semu kaasa ja saa temaga kokku. Saate asjad räägitud


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Jääks siiski mõistuse piiridesse ?

Ma usun, et pole mõtet soovitada sellist jama nagu päris mitmed siin(kurikad,nukid,rauad vms)

Probleeme saab ka rahulikult lahendada.

 

Eeldan, et teema algataja ise on üsna noor, muidu vist ei otsiks kuskilt foorumist abi ?

Saa selle kutiga kokku, võta endast paar aastat vanem sõber/vend kaasa ja mine kohale, las su vanem sõber/vend räägib tüübiga ära, et mis sul viga on - sooja oled saanud v, chill out ja hakkage sõpradeks parem. Usun, et see lahendaks isegi olukorra.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Jääks siiski mõistuse piiridesse ?

Ma usun, et pole mõtet soovitada sellist jama nagu päris mitmed siin(kurikad,nukid,rauad vms)

Probleeme saab ka rahulikult lahendada.

 

Eeldan, et teema algataja ise on üsna noor, muidu vist ei otsiks kuskilt foorumist abi ?

Saa selle kutiga kokku, võta endast paar aastat vanem sõber/vend kaasa ja mine kohale, las su vanem sõber/vend räägib tüübiga ära, et mis sul viga on - sooja oled saanud v, chill out ja hakkage sõpradeks parem. Usun, et see lahendaks isegi olukorra.

 

See jama soovitus,mine tõmba parem sahtlisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.