Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teha kui võõras inimene tahab kakelda?

Küsimus

Endal mul üks mure. Mure on selline et minu kunagine klassivend tahab minuga kakelda. Ise ma pole eiriline kakleja kuigi on kakeldud. Üritasin seda probleemi temaga MSN-is ära lahendada aga vastus et jääb ära jne. Põhjust miks mina ta nii vihale ajanud olen, mina ei tea, kuigi sõber oli kuulnud et keegi oli mingit jama ajanud. Mida Teie sellises olukorras teeksite? Koht kus mina ja elan on kah väike linn, niiet varem või hiljem me kohtume linnavahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Katsu siis oma vanematega rääkida, ehk võtavad selle teise poisi vanematega ühendust.

 

Enamus kes siin räägivad, et küta lõuksi jne pole tõenäoliselt kaklemisega kokku puutunud, neid pole vaja kuulata.

 

Niipalju kui mina tean, siis selle posi vanemad pole just kõigeparemad(joomine, laaberdamine jne). Too kutt võtab kah neilt eeskuju niipalju kui mina tean ( samuti joob jne ) teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Enda sõprade kogemustest võin rääkida, et kui vanematega rääkima hakatakse v sõpradega siis asi hullem.

Kuna sellises eas hormoonid nii möllavad.

 

Uuri välja millised vanemad tal, kuna ta k2itub nii siis tal kodus vb karmid vanemad ja isegi pääsed.

Aga enda huvides annaks molli, isegi prooviks anda, siis vähemalt 2a mis seal seal oled, ei tule sul ühtegi jama enam.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kuslap kuradi paks ole vait ptsi kao magama.

Iga hommik ärkad siis sul ema ütleb " Kuule paks poiss, sa mida tarka ka peale söömise, sittumise ja nolifemise ka teed ? " kuradi paks hoor rsk mine küpseta rosinakukkleid rsk ma ütlen nahhui

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kuslap kuradi paks ole vait ptsi kao magama.

Iga hommik ärkad siis sul ema ütleb " Kuule paks poiss, sa mida tarka ka peale söömise, sittumise ja nolifemise ka teed ? " kuradi paks hoor rsk mine küpseta rosinakukkleid rsk ma ütlen nahhui

 

Mis sa hirve munand avastasid alles nüüd selle video? Sa tuled mind tatiks sõimama? Vaata enda faking teksti, " rsk, nahhui". Kirjavahemärke vabsjee ei kasuta.. Seega soovitus sulle: LASE ÕHKU ENNAST SIBUL.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Enda sõprade kogemustest võin rääkida, et kui vanematega rääkima hakatakse v sõpradega siis asi hullem.

Kuna sellises eas hormoonid nii möllavad.

 

Uuri välja millised vanemad tal, kuna ta k2itub nii siis tal kodus vb karmid vanemad ja isegi pääsed.

Aga enda huvides annaks molli, isegi prooviks anda, siis vähemalt 2a mis seal seal oled, ei tule sul ühtegi jama enam.

 

Vanemad tal nüüd karmid küll pole, seda mina niipalju tean. Minul tahtmist temaga kakelda ei ole loomulikult, nagu ka eespool kirjas, aga kui juba kallale tuleb siis enam sõnadega asja lahendada ei saa. Või eksin?

E: Mis jamadesse puutub, siis ma arvan et sa eksid. Kutt on vene päritolu ja jõlgub pättitega ringi niipalju kui mina tean, isegi kui kakluseks läheb ja tappa tema saab, siis ma olen päris sügaval jamas ma usun :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Vanemad tal nüüd karmid küll pole, seda mina niipalju tean. Minul tahtmist temaga kakelda ei ole loomulikult, nagu ka eespool kirjas, aga kui juba kallale tuleb siis enam sõnadega asja lahendada ei saa. Või eksin?

 

Ei eksi. Vaevalt, et mingil 17 aastasel sibulal süda soojaks läheb. Ma ei tea, leia see nõrk koht ja pauk sisse.. Muud pole öelda, aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See juba näitab, et ta mingi mõttetu vend kui ta sinuga msn'is tuli mõlisema .

Selliseid asju lahendatakse näost näkku või viimasel võimalusel telefoni kaudu .

Aga tavaliselt just tullaksegi msnis mõlsema kui keegi tagant õhutab , eks siis keegi ütleb, dv sa ütlesid, et paned lõuga siis pane kah , ning ta ei taha sõprade ees oma mainet alla viia .

Ta võib arvata, et teeb sulle ära, aga võib vastupidi minna , ja ta saab ise turpi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mis ta msn-is lampi hakkas rääkima, et dvj 1vs1 ja saad sisse..?

 

Ei, alguse sai üldse sellest et keegi oli minukohta midagi öelnud mis ta nii tuuri ajas. Alguses ei teadnud mina muidugi midagi, sõbrad ütlesid et mingi tüüp tahab sulle peksa anda jne.Kui teada sain kes ta oli siis mõtlesin et mis põhjusega? Ja siis küsisin MSN-is et miks ja mida ma tegin jne ja vastuseks saadeti mind perse ja öeldi igasuguseid asju. Ühesõnaga rääkida on temaga olnud võimatu. Proovinud olen pärismitu korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ma ei tea, pigem just näita välja, et sa ei karda.. Hetkel näib talle, et sa sittakanti kardad teda ja vend tunneb haiget "powerit". Ütle otse msnis, et käi putsi ja saame kokku. Vaata mis vastab :D

 

Ma pole just vägivaldne ja ebaviisakas inimene(ise arvan nii). Aga kui ma ütleksin talle nii kas siis arvad et tõmbab tagasi ja unustab asja ära vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma pole just vägivaldne ja ebaviisakas inimene(ise arvan nii). Aga kui ma ütleksin talle nii kas siis arvad et tõmbab tagasi ja unustab asja ära vms?

 

Ei no ma ei arva nii.. Sellel kaks võimalus, kas ta tõmbab tagasi või läheb veel rohkem äksi täis.. Igastahes parem kui niisama passida ja lasta vennal arvata, et ta väga haige löömavend..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.