Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prica Surf 24/7 [surf_ski_2] (Deathmatch)

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mõttetu server.

Vbl sinu jaoks on tõesti mõttetu server, aga mõne jaoks on huvtav.

Ma arvan selle võiksid sa omateada jätta, kui sulle ei meeldi see server.

 

Näiteks mulle väga meeldib ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vbl sinu jaoks on tõesti mõttetu server, aga mõne jaoks on huvtav.

Ma arvan selle võiksid sa omateada jätta, kui sulle ei meeldi see server.

 

Näiteks mulle väga meeldib ; )

 

Lololololo, äkki hakkame kõik kõike kiitma?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lololololo, äkki hakkame kõik kõike kiitma?

Sa näed et ma kiidan kõike?

Kiidan ainult neid kes tõesti on minu silmis selle ära teeninud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
^

Mõttetu vend, mõttetu serveri teemas.

Vbl oled ise hoopis mõttetu ja näed et kõik on mõttetu ?

On sul endal midagi paremat pakkuda ? Kui ei siis ole vait.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

iFail,

võtan arvesse su arvamust ning eks Martin üritab serveriga olla ka inimeste meele järgi, kuid meie ei saa sinna midagi parata, kui sa ainult ütled "mõttetu server" . Et kuidagi oma lausega aidata serveri arenemisele, võiksid märkida ka süü oma arvamuse kohta. Või on sul mingi viha isiklikult Martini vastu ning soovid siin foorumis viha välja ajada või poste koguda? Kui postitad, postita ikka arukalt. Sellised laused ei ütle kellegile mitte midagi.

 

Tänades,

Kevin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
iFail,

võtan arvesse su arvamust ning eks Martin üritab serveriga olla ka inimeste meele järgi, kuid meie ei saa sinna midagi parata, kui sa ainult ütled "mõttetu server" . Et kuidagi oma lausega aidata serveri arenemisele, võiksid märkida ka süü oma arvamuse kohta. Või on sul mingi viha isiklikult Martini vastu ning soovid siin foorumis viha välja ajada või poste koguda? Kui postitad, postita ikka arukalt. Sellised laused ei ütle kellegile mitte midagi.

 

Tänades,

Kevin.

 

Mõttetu postitus.

 

Tänades,

iFail.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes tahab tasuta VIPiks, siis lisagu MSN-i: [email:2or8wypg]martin@prica.eu[/email:2or8wypg]. (7 päeva aega kehtivus VIP pakett)

 

Suht loogiline lause, juba sellepärast ei tule su serverisse. Ei viitsi sulle nuga anda. Kevin sa oled mingi jobu persepugejas martinile, et igalpool adminiks saada :facepalm:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igalpool adminiks saada? Näita ette, kus kohtades ma sul adminiks olen pugenud. Ma olen olnud Prica:s umbes 2 aastat usaldusisikuna ning nõustajana. Ma ei suhtu inimestesse halva suhtumisega, ega kunagi vihasta nende peale. Ega samuti ka solva neid nende puuete või elu pärast. Igaühel on oma stiil. Ma vähemalt tutvun inimesega ennem kui hakkan teda kritiseerima. Kui sa kritiseerisid teda tema lauseehituse pärast, siis on see sul väga sobimatu suhtumine inimese kohta, kellel on süü selleks. Ega sa täiuslikum pole kui teised. Ja ma olen sinuga ennem rääkinud Prica Roleplay teemas. Samuti ka sinu #s4 Gaming Server:itest, mis sul on ebaõnnestunud. Lase teistel proovida. See, et sul ei õnnestunud.. ei tähenda, et teistel ei tohiks õnnestuda. Sul on isiklik viha Martini vastu. Rääkige isiklikult asjad ära ning ära reosta seda foorumit.

 

Ja nagu su keelevaliku järgi võttes, tundud sa olevat inimene, kes on saanud Martini servust bänni ning peab isikliku viha selle peale. Loe oma postitusi, mees.

http://www.vahvel.net/showthread.php?67687-Prica-Roleplay-Unique-Gamemode/page4

 

Kas nimetad neid normaalseteks postitusteks?

 

Kõik palusid sul juba eelmises teemas mitte enam postitada sellist jama. Postitad, siis räägi inimese kombelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mutiny

 

See, et kevin on aitamas Martinil serveritega ei ole pugemine .Nad aitavad üksteisel ehitada seda ja skriptida , nad saavad sellest kogemust ja kasu . Pugejaks kutsumine on lihtsalt sul kadedusest, et mõni inimene on rohkem läbi löönud ja targem kui sina . Kui võrrelda teie formaalsus oled sa ala arenenud kui saata sind testidele , sest sinu käitumine on alla kõigi kes siin vahvlis on . Mõtle vähekene peaga , kaugele sa sellise käitumisega jõuad interneti hero . Sa oled liht mängja kes ei saaks serveri üleval hoidmisega hakkamagi võrreldes Martiniga.

 

Kui sa oled oma koolid ära lõpetanud ja käid tööl peaksid aru saama iga ühe suvaliselt kohtlemine ei vii kaugele. Tööl saad kolleegidega hästi läbi saad kõrgematelt juhatajatelt soovitusi ja abi saad targemaks.

 

Loo moraal on see , et sa oled masendav.

 

Siiralt , Rainer


ewtflogo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea S4 serverid ei failinud btw, mingi 3 kuud olid püsti, siis ei viitsinud enam hoida neid püsti, kuigi rahherit tuli koguaeg. Ja mul jumala pohhui teist, ehk aitavad üksteisel lahti ka imeda? Mõlemad lakkuge palle!

 

Loo moraal on see, et sa oled kõverhammas, ning kasi ratesse tagasi jobu space koma space pole moes. Loo moraal kevinile on, et ajage üksteisel lahti lanil ja olge mahedad pepupoisid, i quit!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kevin on mõtetu pugeja, kuna ta on prica.eu foorumis mode või admin.

 

Sto? :D Mis ma peaksin Prica vastu pöörduma?

 

E: Muide teadmiseks, olen olnud mitme aasta jooksul Prica:s nii administraatorina, moderaatorina, abistajana või skripterina.

See, et ma üldmoderaatorina olen nüüd Prica foorumis, ei tähenda, et ma olen pugeja. Vaid minuarust rohkem seda, et mind usaldatakse sellesse rolli ning loodetakse mu peale, mis on suur au. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea S4 serverid ei failinud btw, mingi 3 kuud olid püsti, siis ei viitsinud enam hoida neid püsti, kuigi rahherit tuli koguaeg. Ja mul jumala pohhui teist, ehk aitavad üksteisel lahti ka imeda? Mõlemad lakkuge palle!

 

Loo moraal on see, et sa oled kõverhammas, ning kasi ratesse tagasi jobu space koma space pole moes. Loo moraal kevinile on, et ajage üksteisel lahti lanil ja olge mahedad pepupoisid, i quit!

 

Sa vist ei saanud minust aru . Ma üritasin öelda leebelt .

Sinu idiootlikud interneti hero katsed ei sobi karu perse ka . Sa pole isegi väärt põrgu minekut .

 

Kuradi ajudeta tatt , sa mõtled sellele mida sa näed ja mida sulle räägitakse aga sa ei tea mis tegelikult toimub .


ewtflogo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kevin on mõtetu pugeja, kuna ta on prica.eu foorumis mode või admin.

Kuidas ta on pugeja? Kas see on pugemine, kui ma pakkusin talle prica.eu foorumis üldmoderaatori koha, samuti serveris administraatorikoha?

Või see on sinu arust, et kõik on pugejad, kui nad on kuskil administraatorid või moderaatorid? Aga kas sina oled samuti pugeja, kuna sa oled vahvlis kasutaja?

 

Mutiny, seda ma väga uskuda ei tahaks. Raudselt sinu pask 4Suckserver suutis püsida ainult 1 päeva.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sina martinike väike tõbras ei mölise siin, sünnitades peeretati näkku sulle, et tedretähnid näos? Paks värdjas, suu pennut täis nüüd? Pane facebooki tagasi oma loll lõust.

Mis see sõimamine sind aitab? See näitab, kui idioot sa oled. Kudagi kõlab 12 aastase käitumisemood, kellel on nii väike sõnavara. Ma naeran su postituse üle lihtsalt. :D Lase aga edasi... Ma ootan huviga. Btw sa ise mölised, siis ära mölise. :) Pubekad... :D


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No lükka oma lõust letti ja ma norin sind heameelega veel, tsiteerin ******ist: Võta pea lauaalt välja korra, kusiganes lanil sa praegu munni ei imeks.

Mine tee irl ka roleplayd jobu nahhui, /me ÄRKAS JUST, /me lööb endale panniga pähe, /me on nüüd sitane pederast ( seda sa oled nagunii, aga pohhui).

Türa suru vastu sa vana tatt, su klassivend rääkis et lükati lumehange sind ning enam lumehangest välja ei saanud oma paksu persega, kutsusid oma isa rekkaga koolihoovi, reaalne vend. Aa seda rääkis ka, et käisite isaga rekkaga lätti sõitmas, siis tegite pausi eks. Sa magasid rekka naris seal üleval, tagusid pihku ja siis jäid busti - Isa küsis mis teed seal sa väike pontšik? Sa vastasid et sügan jalga, no head tekstid liiguvad. Lükka oma kappa dress selga ja veere tallinnasse krõll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No lükka oma lõust letti ja ma norin sind heameelega veel, tsiteerin ******ist: Võta pea lauaalt välja korra, kusiganes lanil sa praegu munni ei imeks.

Mine tee irl ka roleplayd jobu nahhui, /me ÄRKAS JUST, /me lööb endale panniga pähe, /me on nüüd sitane pederast ( seda sa oled nagunii, aga pohhui).

Türa suru vastu sa vana tatt, su klassivend rääkis et lükati lumehange sind ning enam lumehangest välja ei saanud oma paksu persega, kutsusid oma isa rekkaga koolihoovi, reaalne vend. Aa seda rääkis ka, et käisite isaga rekkaga lätti sõitmas, siis tegite pausi eks. Sa magasid rekka naris seal üleval, tagusid pihku ja siis jäid busti - Isa küsis mis teed seal sa väike pontšik? Sa vastasid et sügan jalga, no head tekstid liiguvad. Lükka oma kappa dress selga ja veere tallinnasse krõll.

 

Päris hea muinasjutt, mida ma olen näinud. Sain vähemalt naerdud. Agajah, head puhkust.

 

Mängima!


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu serveriga!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.