Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

noliferid minge öue

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kuule, ma olen vähemalt 5tundi rannas so, stfu, õhtuti olen kodus ja vahel ka päeval

 

ja siis räägid oma päevikus " ma koguaeg pelan ruuni tänu sellele ma nii kiiresti fm 99 saingi " debiilik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Duh, jah tõesti, ma olin elus esimest korda õues. Paar nädalat tagasi sai umbes sama kaua tööd tehtud, särgita oli veits külm ja päris korraliku pompsika kõrvetas peale. Nkn kui need, kellega ma õues käin oma tõukside ja asjadega sõidavad magan mina rämbi peal, mis iseenesest peaks kaasa aitama, kuna on ikka väga tumedat värvi ja paljajalu seal kõndida ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jou, neela mõõka pilvik, jo

Suht äss vend oled, loodan, et sinuga reaalsuses kokku ei juhtu, kes teab mis muidu minust alles jääb.

Sa peaks madalam, kui muru olema. Mida sa higistad siin internetis, raudselt päevad läbi istud ikkagi arvutis, aga aken on lahti ja arvad, et oled õues nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtsin minna just, aga hakkasin seda teemat lugema-.-


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris loll oled kui õue minna sellise ilmaga...juba kuumus. 30+ ja õues olemine täielik enda piinamine....pigem olen päevas toas ja ootan ööd/õhtut kui jahedam....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peaaegu iga päev olen käinud rannas n ujumas n õhtuti passib semudega kuskil n shit, aga ma ei saa aru miks teie arust talv siis teistmoodi on, et talvel väljas ei käi ja nüüd suvel peaks kõik käima? Mul on küll suveti selliseid päevi kus lihtsalt ei viitsi õue minna, tekitab mingi tuuletõmbuse toas ja siis on mõnus lebo.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ikka päris lammas.

 

Mis seletad siin, kobi välja pole tervislik päevläbi kodus passida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.