Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

noliferid minge öue

Soovitatud postitused

Ütle mulle, kas sa oled debiilik? Ise suudan küll olla 4h+ rannas ilma särgita ilma, et nahka ära kõrvetaks. Ja mis kuradi tervisehädad? Tra kui närvi sinusugused ajavad ikka.

 

idk. ma olen tavaliselt kell 13-22 väljas ilma särgita, ple midagi juhtunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik putukad, tervise hädad, päikse põletused jms mu negatiivne suve külg ei trumpa üle suve positiivset külge. Bikiinides tüdrukud rannas, külm õlu, pruun nahk, vesi jne


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb millega tegeled kus elad jne.. Ise elan Võrus ja siinsamas on üks Eesti parimatest mäesuusakeskustest. Tegelen mäesuutatamise/suusakrossi/freeskiinguga ja tutvuste kaudu 50% päevapilet :P

 

Miks mitte :D

Ei, suvi on ka normull :D


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht lahe, teema postitaja eksis nagunii korraks õue ära ( üldse Öue pealkirja järgi, ole hea eksi kooli ka vahepeal ) ja nüüd ronis vist kohe tuppa arvutisse ja hakkab siin õpetama, mida teha? Ma arvan, et enamik inimesi siin ikka käivad väljas, rannas, pindadel jne. Mis mõte on sellist teemat teha , ma ei saa aru no, nagunii oled mingi 13 aastane nolk, kes quittis suveks ja laseb omasugustega kuskil poe varjus säästu kanget ja arvab, et Sul on mingi räige elukogemus olemas. Pigem ma usun, et need " noliferid " käivad ka õues , lihtsalt nad oskavad oma aega planeerida.

Pc teema jälle.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht lahe, teema postitaja eksis nagunii korraks õue ära ( üldse Öue pealkirja järgi, ole hea eksi kooli ka vahepeal ) ja nüüd ronis vist kohe tuppa arvutisse ja hakkab siin õpetama, mida teha? Ma arvan, et enamik inimesi siin ikka käivad väljas, rannas, pindadel jne. Mis mõte on sellist teemat teha , ma ei saa aru no, nagunii oled mingi 13 aastane nolk, kes quittis suveks ja laseb omasugustega kuskil poe varjus säästu kanget ja arvab, et Sul on mingi räige elukogemus olemas. Pigem ma usun, et need " noliferid " käivad ka õues , lihtsalt nad oskavad oma aega planeerida.

Pc teema jälle.

 

mine õue nolifer!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mine õue nolifer!!!!

 

Ma olen niigi ärapõlenud ja ma käin aastaringselt õues, mitte ainult suvel nagu Sina. ;)

Suht irooniline ju, ajad teisi õue ise samal ajal toas olles?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

I got the point.. tahab runescapes ise draakoneid tappa, vähem konkurenti. (Y) Tubli!

aga jaa, niitsin üleeile muru maal, eile olin Stromkal terve päeva, endal ka ikka rind ja õlad punased ning valusad.. särk selga ja tagasi! (:


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.