Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Korralik GM eestikeelne,jutt käib SAMBIST aga pillub restarte

Soovitatud postitused

Nii ta siis on,

GM töötab ilusti ja kõike.

Aga mul on kahtlus/filterscripts folderil on mul sitax .amx .pwn faile

Aga ma ei tea kas need kõik panna server.cfg faili?

Ma ei usuks eriti just proovisin aga ei toimi seega läheb server kinni.

Loetlen /filterscripts failid

vip.amx trunk.pwn trunk.amx test_cmds.pwn test_cmds.amx test.pwn test.amx sp.amx RM+“.amx relvsalv.pwn rekk.amx raham.amx npc_record.pwn npc_record.amx menutes.pwn menutes.amx maxips.pwn maxips.amx ls_elevator.pwn ls_elevator.amx kuuse.pwn kuuse.amx JS.amx hospint.amx gl_realtime.pwn gl_realtime.amx gl_property.pwn gl_property.amx gl_npcs.pwn gl_npcs.amx gl_mapicon.pwn gl_mapicon.amx gl_chatbubble.pwn gl_chatbubble.amx gl_actions.pwn gl_actions.amx gatemaker.amx fuels.amx fsdebug.pwn drug.pwn check.amx baseaf.pwn baseaf.amx base.pwn base.amx antidb.amx animlistbywoozie.amx anim.pwn anim.amx afk.amx adminspec.pwn adminspec.amx

 

Niisis ,ma proovisin Server.cfg reale 'Filterscripts' lisasin need kõik failid mida loetlesin,aga siis läks server kinni ja enam ei töödand,Kes oskab aidata mida ma panen loetlevast listist server.cfg faili

Ma arvan et selle pärast server pillubki restarte,

Nii kui ma mingi CMD mängus vajutan ntx /adminid siis viskab restardi,kui ns jooksen ringi ei juhtu midagi. Ma arvan et ta ei leia /adminid faili kuskilt filterscriptist ja siis teeb resa.

Palun aidake et mida panna server.cfg 'filterscripts' kohale siit loetlevatest failidest.

[ See on eestikeelne kallis IRL GM ]

Kui ma panen need kõik loetlevatest failidest sinna server.cfg 'filterscripts' siis on nii

Mängu staatus

Staatus:

EI VASTA

 

Kui ma jätan server.cfg filterscripts tühjaks siis tuleb teistmoodi aga kasu pole kuna server teeb restarte ikka,ma arvan et asi on nendes et aind tähtsad peaks sealt loetlevatest välja võtma

KES ON HEA JA LAHKE JA KES JAGAB SELLEST PALUN VASTAKE MULLE SIIA

HÄDASTI VAJA.

Kui ma jätan server.cfg 'filterscripts' adminspec ntx

siis tuleb nii

Aadress:

84.50.110.198:7850

Mängu staatus

Staatus:

TÖÖTAB

Mäng:

Kaart:

San Andreas

Parooli all

Mängijad

0 / 50

Aga Mäng ehk ingliskeeles Mode: peaks olema GL u1 aga Mängu all on suur tühi rida ja sinna ei tule midagi..Kuigi lähen servu,mode olemas ja kõik,see vast ei tähenda väga midagi.

Serverite listis ka mode:GL u1.

See ei tähenda siia,

Loodan et keegi oskab aidata!

Filterscriptid õiged panna server.cfg faili !

kontakt:and4_fun@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttega sa teed serverit, kui ise ei oska sittagi teha?? On mõtet raha raisata selle peale? Kõik tahavad olla mingid wannabe ownerid kui ise ei mõika midagi.

Miks sa hakkad inimest lambist sõimama? Inimene vaid palub abi ja tahab teada kuidas korda saada, sina ei pea siin sõimama hakkama. ürita ise server teha kui tahad, aga kui keegi tõesti abi vajab, siis oled sa esimene kes platsis on ja sõimama hakkab.

TO:GLF: Ma arvan et asi on Skriptfailides või siis GMis. PEaksid natuke rohkem GMi uurima siis saaksid teada mis on viga.


pilt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üleüldiselt, katsun aidata. Ühtegi neist FS'idest pole sul tegelikult vaja, need default FS'id ning pmst testimiseks. Reaalset vajadust nende jaoks pole, seega jah, võid nad rahuga kustutada folderist ja cfg'st. Esimesed 3 FS'i (eesti keelsete nimedega) võid proovida alles jätta, kuna need tunduvad vajalikumad, kui siis ka probleem kestab, on asi selles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DayLighti GM loobib restarte :D Ja 5 EUR ja teen korda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.