Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage uut riideskäimise stiili!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Approven mihkli posti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahvel pole küll parim koht sellise asja küsimiseks, aga noh. Jah.

 

Brooklyn. ''suured jalatsid kaota ära vms'' , vaidlen vastu selles suhtes.

Ise käin ka suht samamoodi riides nagu seletasid, aga kannan ikkagi viisakamaid Suprasid.

 

Niiet. Enam-vähem skinny jeansid, korralikud jalatsid, sõrmus & käekell, päikeseprillid kohe kindlasti & käised ülesse tõmmatud.

Ausalt öeldes ei oskagi niimoodi väga soovitada. Vaata kuidas endale kõige rohkem meeldib & mugavam on ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvel pole küll parim koht sellise asja küsimiseks, aga noh. Jah.

 

Brooklyn. ''suured jalatsid kaota ära vms'' , vaidlen vastu selles suhtes.

Ise käin ka suht samamoodi riides nagu seletasid, aga kannan ikkagi viisakamaid Suprasid.

 

Niiet. Enam-vähem skinny jeansid, korralikud jalatsid, sõrmus & käekell, päikeseprillid kohe kindlasti & käised ülesse tõmmatud.

Ausalt öeldes ei oskagi niimoodi väga soovitada. Vaata kuidas endale kõige rohkem meeldib & mugavam on ;)

 

löl. bieber oled? kuidas tuka viskamisega lood on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahvel pole küll parim koht sellise asja küsimiseks, aga noh. Jah.

 

Brooklyn. ''suured jalatsid kaota ära vms'' , vaidlen vastu selles suhtes.

Ise käin ka suht samamoodi riides nagu seletasid, aga kannan ikkagi viisakamaid Suprasid.

 

Niiet. Enam-vähem skinny jeansid, korralikud jalatsid, sõrmus & käekell, päikeseprillid kohe kindlasti & käised ülesse tõmmatud.

Ausalt öeldes ei oskagi niimoodi väga soovitada. Vaata kuidas endale kõige rohkem meeldib & mugavam on ;)

 

Sellepärast sa õues peksa saadki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suprad on jah viisakad ja kitsad teksad löl. triiksärk on viisakas

 

Mitte just kõige kitsamad ;)

Ja tahad väita et Suprad pole viisakad ? Parem ikka kui katkiste Adi kossidega ringi lipata linna vahel.

 

 

 

Riks, väga sitad lapsepõlvekogemused olid sul ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Approven mihkli posti.

 

Kõik kohad siin foorumis munne on täis

igakord,kui miskit teed,tead,et tont üle käis.

Invaliidsus on alan'd,ükski sõna ei pea paika,

FUCK teile kõigile,sest mulle nüüd aitab.

 

Ah mine perse,ah mine vittu sa.

Foorum pole peldik,kuhu peaksid sa sittuma.

Ma sulle näkku võin lõpmatult nikkuda,

ah mine vittu sa, ah mine vittu sa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik kohad siin foorumis munne on täis

igakord,kui miskit teed,tead,et tont üle käis.

Invaliidsus on alan'd,ükski sõna ei pea paika,

FUCK teile kõigile,sest mulle nüüd aitab.

 

Ah mine perse,ah mine vittu sa.

Foorum pole peldik,kuhu peaksid sa sittuma.

Ma sulle näkku võin lõpmatult nikkuda,

ah mine vittu sa, ah mine vittu sa.

 

Hästi tehtud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Juuksed 0ga maha siis puma pusa puma dressipüksid ja puma tossud :D

 

Ja kindlalt pane sellised veel kus ikka firma märki näha on! Siis on väga lahe


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

KÕIK soovitavad ala "kitsaid teksaseid" mingi kingi jms kama , Viska vähe laiem teksapüks jalga , mingid vinged punased naigi sussid , Mingi Erkroheline särk / pusa , aja skinniks:D

 

Siis näed ,kuidas igaõhtu saad tekiall midagi soolast mekkida:D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Big Joint

 

---------------------------------

 

1+ ;)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hahah :D , brooklyn kuidas ise riides käid? Gangsta?

 

Kunagi käisin jah, muidu ise harrastan sellist stiili nagu üleval ja allpool toodud

 

michael-weston.jpg

 

// eks nende supratega ja kitsate teksadega on nii nagu on, aga suprad küll viisakad pole.

 

Kitsad teksad, mitte liibuvad, kitsama lõikega ning ühevärvlised on normaalsed, kui kanda häid riided selle juures.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

stiilipäevik

või kui raha on siis külasta stiliste.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

New Yorkeris suht kesine valik, vähemalt minu arvates (Kristiines).

 

Ma enda arvamust Suprade suhtes ei muuda, minu arvates saab igal pool nendega käia (igapäevaselt linnas, kuskil puhkusel, viisakamal üritusel jne). Oleneb loomulikult värvusest ning millise ''tegumoega'' jalatsid on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida munni teema w? Nagu selliseid homokaid eluvendi nagu te siin kirjeldate veel vähe on, kõik üritavad sitaks laheda mulje jätta endast ju kui mingi püksirihma pannal näha on ja mingi feik hõbedane käekell läigib ja need homokad prillid (teate küll... noh need millel on prilliraami asemel lihtsalt mingi traat ja siis kaks suurt pruunikat klaasitükki on ka veel seal küljes) ees on, tukk on ka hommikul ilusti geeliga pähe tehtud ja muud sellist paska. Jalas ainult Lacoste jne jne jne. Ma käin riides nii nagu mul mugav on : jalga lükkan keskmised skeidi kossid, mille paelu ma ei pea siduma... selga normaalne t-särk, olenevalt ilmastikust lisandina pusa(pohh kas kapuutsiga või ilma), aga mulle meeldib pusa käised ülesse tõmmata, sest veits ebamugav on kui käised vastu käsi käivad... Jalas teksad või nüüd suvisemal ajal lühikesed püksid, mis võivad olla ka teksamaterjalist, mingit erilist nõuet nende kohta polegi... Peale kõrvaklappide pole mingeid aksessuaare pole ka vaja, nendega on niisama mõnus omaette ringi tatsata.

Lisaks sa sidrun ei näe nii või naa väga vana välja niiet ma ütleks et sul pole küll mõtet mingit triiksärki n kingad stuffi proovida, et vanem välja näha vms, lase samas stiilis edasi.

 

Mine osta New Yorkerist mõned nägudega särgid , see viimase aja moeröögatus .

Siis mine osta lühikesed vabaajapüksid siuksed millega kannatab ujumas käia värvilised mingid ägedad nuh .

 

Ja miks mitte suvel nii riides käia? Sitaks norm on ju... Mõned geeniused on suutnud soovitada nüüd suveks mustad teksad osta... Palju õnne kui te koguaeg varjus tahate istuda, siililegi selge et must neelab päikest ju. Samas ei noh pohh, haters gonna hate. Arvan et siin kohal ei viitsi ma midagi enam lisada...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.