Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage uut riideskäimise stiili!

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Omg?

 

Tõsiselt, mul vaja korralikumaid riideid ^^,

Soovitage poode jne igasuguseid.

Mulle meeldivad nt igasugused värvilised asjad jne. Korralikud teksad, mitte sellised millel põlved lõhki tehtud. Vaid sellised kus on mingisugused lained sees vn.

 

Aga pakkuge siis igasuguseid asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida munni teema w? Nagu selliseid homokaid eluvendi nagu te siin kirjeldate veel vähe on, kõik üritavad sitaks laheda mulje jätta endast ju kui mingi püksirihma pannal näha on ja mingi feik hõbedane käekell läigib ja need homokad prillid (teate küll... noh need millel on prilliraami asemel lihtsalt mingi traat ja siis kaks suurt pruunikat klaasitükki on ka veel seal küljes) ees on, tukk on ka hommikul ilusti geeliga pähe tehtud ja muud sellist paska. Jalas ainult Lacoste jne jne jne. Ma käin riides nii nagu mul mugav on : jalga lükkan keskmised skeidi kossid, mille paelu ma ei pea siduma... selga normaalne t-särk, olenevalt ilmastikust lisandina pusa(pohh kas kapuutsiga või ilma), aga mulle meeldib pusa käised ülesse tõmmata, sest veits ebamugav on kui käised vastu käsi käivad... Jalas teksad või nüüd suvisemal ajal lühikesed püksid, mis võivad olla ka teksamaterjalist, mingit erilist nõuet nende kohta polegi... Peale kõrvaklappide pole mingeid aksessuaare pole ka vaja, nendega on niisama mõnus omaette ringi tatsata.

Lisaks sa sidrun ei näe nii või naa väga vana välja niiet ma ütleks et sul pole küll mõtet mingit triiksärki n kingad stuffi proovida, et vanem välja näha vms, lase samas stiilis edasi.

 

 

 

Ja miks mitte suvel nii riides käia? Sitaks norm on ju... Mõned geeniused on suutnud soovitada nüüd suveks mustad teksad osta... Palju õnne kui te koguaeg varjus tahate istuda, siililegi selge et must neelab päikest ju. Samas ei noh pohh, haters gonna hate. Arvan et siin kohal ei viitsi ma midagi enam lisada...

 

 

I see.. [spoiler=U?] lololnf.png

 


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära parem kasuta sõna "trollimine", kui sa ei tea, mida see tähendabki. tra siin vahvlis ükskõik mida ütled, kohe sõimatakse trolliks.

 

See internet ju. Siin kõik kõvad vennad jne.

Sauland, msn: [email:2k51dwwm]Vahvel.Sidrun@live.com[/email:2k51dwwm]

Ma usun, et mul on üks hea mõte mida saaksime 2-kesi teha ;).

 

@Brooklyn

 

Cloud sai hetkel >KO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See internet ju. Siin kõik kõvad vennad jne.

Sauland, msn: [email:kkza46ab]Vahvel.Sidrun@live.com[/email:kkza46ab]

Ma usun, et mul on üks hea mõte mida saaksime 2-kesi teha ;).

 

@Brooklyn

 

25046227.HappyOldMan.jpg

 

Cloud sai hetkel >KO

hyeaah light this shit.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.