Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage uut riideskäimise stiili!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Suvi pole igavene, sellega tuleb arvestada. Siin kohal soovitasin ma riietust mis sobiks just teistele aasta aegadele ka. Nojah, suvel tõesti nii ei käi, aga sügisel, talvel ning isegi ka kevadel on külm, siis lühkaritega päris välja ei lähe. Samuti, miks mitte Lacoste jalatseid kanda? Viisakad ning mugavad. Ning suvel käivad kõik lühikest pükste, plätude ning särgi väel ringi, mis siin ikka soovitada annab? Ja btw, mina soovitasin riietus stiili millega ma ise ei käi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida munni teema w? Nagu selliseid homokaid eluvendi nagu te siin kirjeldate veel vähe on, kõik üritavad sitaks laheda mulje jätta endast ju kui mingi püksirihma pannal näha on ja mingi feik hõbedane käekell läigib ja need homokad prillid (teate küll... noh need millel on prilliraami asemel lihtsalt mingi traat ja siis kaks suurt pruunikat klaasitükki on ka veel seal küljes) ees on, tukk on ka hommikul ilusti geeliga pähe tehtud ja muud sellist paska. Jalas ainult Lacoste jne jne jne. Ma käin riides nii nagu mul mugav on : jalga lükkan keskmised skeidi kossid, mille paelu ma ei pea siduma... selga normaalne t-särk, olenevalt ilmastikust lisandina pusa(pohh kas kapuutsiga või ilma), aga mulle meeldib pusa käised ülesse tõmmata, sest veits ebamugav on kui käised vastu käsi käivad... Jalas teksad või nüüd suvisemal ajal lühikesed püksid, mis võivad olla ka teksamaterjalist, mingit erilist nõuet nende kohta polegi... Peale kõrvaklappide pole mingeid aksessuaare pole ka vaja, nendega on niisama mõnus omaette ringi tatsata.

Lisaks sa sidrun ei näe nii või naa väga vana välja niiet ma ütleks et sul pole küll mõtet mingit triiksärki n kingad stuffi proovida, et vanem välja näha vms, lase samas stiilis edasi.

 

 

 

Ja miks mitte suvel nii riides käia? Sitaks norm on ju... Mõned geeniused on suutnud soovitada nüüd suveks mustad teksad osta... Palju õnne kui te koguaeg varjus tahate istuda, siililegi selge et must neelab päikest ju. Samas ei noh pohh, haters gonna hate. Arvan et siin kohal ei viitsi ma midagi enam lisada...

 

+1

Ma näen tegelt vana välja + mul vuntsid ka, mida irl on ilusti näha (Kaameraga ei jäänud peale).

+ Mul on ming ilge häälemurre, nt, inimesed kellega räägin esimest korda Skypes vn, küsivad alati mitmendas sa käid jne, et mingi 8 - 9 kl? Vn.

Kui ütlesin, et 6-endas, siis keegi ei uskunud x). Ilge vaidlus tekkis sellest :S.

 

Aga see-selleks.

Eelmainitud asjad on osad isegi korralikud, mõtlesin, et võiks selliste noh, viik-pükste asemel panna mingid veidikene kitsamad teksad, mitte päris kitsad.

Ja selle triiksärgi asemel sellise ruudulise, hästi pehmest materjalist särgi, helesinise vn.

Keriks käised ülesse. Ostaks need veetilga prillid või kuidas neid nimetatakse, ning peaks norm olema ju? :D.

Siis hõbedast käekell ka peale, ning kärab julmalt või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No jumal, kõige hullem asi, mida teha saad on kasvatada omale mingid puberty vuntsid. Need aja kohe maha, pole eriline asi, millega peaks uhkustama.

Aga keegi siin eespool mainis, et kanna seda milles tunned ennast mugavalt. Ja nii teegi.

 

Wow, lol. Ma ei uskunud, et sa kunagi midagi normaalset ka räägid, aga näe.

No, lol. Ajasin need vuntsid maha kasuisa ziletiga :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii kuidas küla koerale , nii ka koer külale :D

Nii nagu sina põllule, nii põld sinule.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
+1

Ma näen tegelt vana välja + mul vuntsid ka, mida irl on ilusti näha (Kaameraga ei jäänud peale).

+ Mul on ming ilge häälemurre, nt, inimesed kellega räägin esimest korda Skypes vn, küsivad alati mitmendas sa käid jne, et mingi 8 - 9 kl? Vn.

Kui ütlesin, et 6-endas, siis keegi ei uskunud x). Ilge vaidlus tekkis sellest :S.

 

Aga see-selleks.

Eelmainitud asjad on osad isegi korralikud, mõtlesin, et võiks selliste noh, viik-pükste asemel panna mingid veidikene kitsamad teksad, mitte päris kitsad.

Ja selle triiksärgi asemel sellise ruudulise, hästi pehmest materjalist särgi, helesinise vn.

Keriks käised ülesse. Ostaks need veetilga prillid või kuidas neid nimetatakse, ning peaks norm olema ju? :D.

Siis hõbedast käekell ka peale, ning kärab julmalt või mis?

 

Meil on ka koolis üks selline poiss... Tal on punased teksad jalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tee tunnelid kõrvadesse

 

mhm mingi 3cm mis kinni enam ei kasva...


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi sarnast mis stiili sa umbes juba kannad aga nata erinev.

kanye_pharell.jpg


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.