Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage uut riideskäimise stiili!

Soovitatud postitused

Terekest!

 

Mõtlesin, siis et ma tüdinenud vanast stiilist juba, ning tahaks midagi uut.

On soovitusi?

Hetkel käin muidu taoliste riietega:

10ba17020853.jpg

 

Ma soovin uut stiili, mitte uusi riideid.

 

Nt kas käia nagu mingi ghetto, räppar jne. Sellises mõttes.

Soovitage! :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wow..

 

anyways, kasuta korralikumaid riideid, tähendab, et triiksärgid, sirgelõikega püksid(ühevärvilised), kingad jne.. Käi juuksuris ka ära.

 

Best stylist of 2k11


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
wow..

 

anyways, kasuta korralikumaid riideid, tähendab, et triiksärgid, sirgelõikega püksid(ühevärvilised), kingad jne.. Käi juuksuris ka ära.

 

Best stylist of 2k11

Brooklyn, juuksuris käisin täna ära :D.

Aga noh.. Kas saad pildi vms panna? Ma ei saa hästi aru, mis mõtled.

 

@LiveD

Ime võmpa. Ma ei ole emo, ning kui peaksin olemagi, siis lõikaksin oma nüri źiletiga sul kotid maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

//Räpparite uniform pole Eestis väga levinud, seega võidakse sind kohati isegi imelikult vaadata

[spoiler=Outfit] 18960_large.jpg

 

 

Minu soovitus olekski see, et kaota ära JB soeng, kitsad teksad, suured jalanõud ning hakka normaalsemalt riides käima, paistad vanem.

Muidugi, eks see oleneb inimesest kes millise stiili välja kannab, kes mitte. Ise otsustad

 

---------- Post added 05-06-11 at 00:31 ----------

 

Ma ei oskagi sulle kindlat näidet anda, Mens-Shirts-Mens-Casual-Shirts-Slim-Fit-Stylish_5678589_1.bak.jpg

 

michael-weston.jpg

 

Vaata mingeid näitlejaid kasvõi, kes sulle kõige rohkem meeldib, vaata mis riietust ta kannab jne..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
//Räpparite uniform pole Eestis väga levinud, seega võidakse sind kohati isegi imelikult vaadata

[spoiler=Outfit] 18960_large.jpg

 

 

Minu soovitus olekski see, et kaota ära JB soeng, kitsad teksad, suured jalanõud ning hakka normaalsemalt riides käima, paistad vanem.

Muidugi, eks see oleneb inimesest kes millise stiili välja kannab, kes mitte. Ise otsustad

 

---------- Post added 05-06-11 at 00:31 ----------

 

Ma ei oskagi sulle kindlat näidet anda, Mens-Shirts-Mens-Casual-Shirts-Slim-Fit-Stylish_5678589_1.bak.jpg

 

michael-weston.jpg

 

Vaata mingeid näitlejaid kasvõi, kes sulle kõige rohkem meeldib, vaata mis riietust ta kannab jne..

 

See 2-ne stiil isegi meeldib :D.

Soovita ehk veel midagi sarnast :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kitsamad teksad, mitte liiburid, aga just kitsamad kui tavalised. Aksessuaarid nagu näiteks käekell, sõrmus vms annab ka välimusele juurde, soovitan ka seda ära kasutada. Triiksärk ja peale siis sviiter millel pole kapuutsi ja kisu käised pisut üles.

 

Midagi sellist äkki?

justin_timberlake.jpg


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kitsamad teksad, mitte liiburid, aga just kitsamad kui tavalised. Aksessuaarid nagu näiteks käekell, sõrmus vms annab ka välimusele juurde, soovitan ka seda ära kasutada. Triiksärk ja peale siis sviiter millel pole kapuutsi ja kisu käised pisut üles.

 

Midagi sellist äkki?

justin_timberlake.jpg

 

 

Just jah, lisa mingeid sõrmuseid, päikeseprille, käekellad jne.

 

Kaelaketid ja igasugused muud ketid-needid unusta ära.

 

Soeng tee ka kuidagi teiseks, kasuta vastavaid tooteid.

 

Suvel pole mõtet eriti sviiteriga käia, kui 30kraadi + on väljas, aga igal muul aastaajal on 5+

 

Kasvata musklit, lase keha pruunimaks, siis on sobilik kasutada ka V-kaelusega pluuse.

 

 

usu või ära usu, aga ma tunnen ennast nagu staarstilist Ženja Fokin

 

---------- Post added 05-06-11 at 01:00 ----------

 

Seda ka, et stiili vahetamine eeldab kohati paksu rahakotti.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Just jah, lisa mingeid sõrmuseid, päikeseprille, käekellad jne.

 

Kaelaketid ja igasugused muud ketid-needid unusta ära.

 

Soeng tee ka kuidagi teiseks, kasuta vastavaid tooteid.

 

Suvel pole mõtet eriti sviiteriga käia, kui 30kraadi + on väljas, aga igal muul aastaajal on 5+

 

Kasvata musklit, lase keha pruunimaks, siis on sobilik kasutada ka V-kaelusega pluuse.

 

 

usu või ära usu, aga ma tunnen ennast nagu staarstilist Ženja Fokin

 

---------- Post added 05-06-11 at 01:00 ----------

 

Seda ka, et stiili vahetamine eeldab kohati paksu rahakotti.

 

Jee. Mul põhimõtteliselt samasugused riided olemas nagu need siin :D. Aind mul vaja uued püksid osta sellised. Vanad on põlvepealt katki. Ajasin kassi vaibapeal taga, ning põlv oleks nagu kõrvetanud... Pärast vaatasin, et põlv katki :(.

 

@Kaspar

 

Feilisid selle solvamisega täelikult. Mu lemmikvärv on lilla, + ma kannan suvel alati lillasi asju jne (v.a teksasi :D:D).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Osta pleekinud sinised või korralikud mustad teksad, ma ise kannan ainult musta värvi teksasid, sest sobivad hästi.

Suvel pole vist paksemaid riideid vaja, nii et muretse triiksärke, t-särke mis on ühe värvilised ja pildita, võib mingi firma logo jne olla.

Soovitan ka soetada korralikud kingad/tossud/jalatsid, mul endal on bugatti kingad, nendega võib nii pidudel käia ja niisama väljas chillida.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult oleneb ju kõik ka vägapalju huvidest. Kui sa sõidad BMXi siis kingadega eriti hea seda sõita pole.

Kui oled aga rahulikum inimene siis minuarust on väga normaalne selline viisakas stiil. Triiksärgid. Lips, nahast sellised putsa moodi saapad. Eriti hea näide on Puma ferrari kossid. Soeng mängib ka väga olulist rolli. Et ma ei soovitaks kuskil mingi suvalises juuksuris käija kus venemutt oskab ainult kiilaks ajada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina näiteks käin ringi tavaliselt.

Sellised vabaaja jalanõud, mitte skeidid ega kingad ega ka tavalised tossud.

Kitsamad teksad kui tavalised mediumid, aga mitte mingid liibuvad retuusid.

Endale meeldib kui püksirihm on ka normaalne. Mingi pluus tavaliselt valge, aga ka igast sinised ja rohelisi, musti, mõni üksik kollane ja oranz ka. Enamasti ühevärviline, aga mõni on ka pildi või logoga.

Käekell. Soengu teen ka veits paremaks, kui tavaline soeng hommikul ärgates. Ja lühidalt

 

 

Mustad teksa moodi tektsuuriga jalanõud.

Tumesinised kitsamad teksad.

Püksirihm.

T-särk.

Käekell.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
usu või ära usu, aga ma tunnen ennast nagu staarstilist Ženja Fokin

 

Hahah :D , brooklyn kuidas ise riides käid? Gangsta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

päris pede nägu on, soovitan pedeks hakata

2830469108_642906414b.jpg

 

http://www.letsgo.com/system/post_attachments/347/dsc_0079.jpg

n505942521_705380_34251.jpg

 

no.. päriselt.. sellist asja ei saa siit foorumist küsida, puhta eesnahk oled kui küsid siit foorumist sellist asja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
päris pede nägu on, soovitan pedeks hakata

2830469108_642906414b.jpg

 

http://www.letsgo.com/system/post_attachments/347/dsc_0079.jpg

n505942521_705380_34251.jpg

 

no.. päriselt.. sellist asja ei saa siit foorumist küsida, puhta eesnahk oled kui küsid siit foorumist sellist asja

 

Ema sul eesnahk. Sul pole kusagil midagi tarka rääkida. Ootan huviga, et banned saaksid siit foorumist. Igas võimalikus teemas paned idiootse postituse.

 

Ning, mis see sinu asi on, kust mina küsin midagi?

Sa mine praetud eesnahka sööma - su ema kutsus mind ka, aga ütlesin ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.