Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kitarr

Soovitatud postitused

SUPERVIP

kas keegi oskab öelda mitme keelega kitarri on mõtteks osta,kui oled algaja???

tahaks hakkada mägima ja tahaks siis teada!!!tahaks teada kust osta ja millise!!!soovitage siis!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida lolli küsimust ? Loogiline, et ikka 6 keeleline. Mis sa arvad, et kui oled algaja siis ostad ühe keelega kitarri ?

Tavaliselt on ikka kitarril 6 keelt. Ja siis oleks mõistlik ka hakata mängima kuue keelelisega. Endal on ka kitarr ja mina alustasin kuue keelelisega. Hiljem kui oled juba 10a kitarri mänginud võid osta topelt keeltega jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 keeleline on basskitarr, 5 keeleline on advanced basskitarr. Kui tahad õppida bassi, siis osta 4-jaga. Kui tahad õppida tavalist kitarri, osta 6 keeleline. Topelt keelte jaoks ei pea mängima 10 aastat ennem tavalisega. Topeltkeeltega kitarr on sama pmst nagu tavaline, ainult sa vajutad ühe keele asemel kaks korraga alla samas kohas, väga suur erinevus ei ole.

Aga jah, 6 keelne kitarr osta omale. Pikkus vaata enda järgi, kuidas sobib.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ühekeeleline:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja üldse kitarri mängu alustades. Peaks siiski õppima ka veidi noodiõpetust. Ilma selleta on väga raske hakkama saada. Kitarri mängu alustades soovitaks ma alustada akordidest. Ja hiljem kui juba mõned basic akordid peas on võiksid sõrmitsemisega alustada. Aga samuti keegi ei keela alustada kohe sõrmitsemisega- Nagu mina...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samas võib ka plastik keeltega.

Kitarr on kitarr, kõik kitarrid pmst. samasugused.

Välimus on teistsugune. :)

 

Ma siiamaani naeran selle postituse peale, nagu srsly???

1) plastik keeltega? Mõtled nailonit ikka :D

2) Kitarr on kitarr ? Right.. nendel on raudselt VÄLIMUSE pärast +- 20 k hinnavahet ( Kroonides ) samas võib ka eurodes :D


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.