Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

mees doktori juures:

Arst:"joote?"

mees:"ei."

arst:"suitsetate?"

mees:"ei."

arst:"magate naistega?"

mees:"ei."

arst:"kas teil mingi pahe on?"

mees:"jah on küll"

arst:"mis see on?"

mees:"valetan palju!"

 

inimröövlid varastasid bill gatesi naise ja ytlevad:"too 2 milli homseks või toome naise kohe koju!"

bill gates:"jumala eest mitte, maksan kohe!"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt ei mäleta:D

Aga oli siis selline:

Noku ja Sokk mängivad liivakastis.

Sokk hädaldab koguaeg, et mulle topitakse igapäev mingi haisev jalg otsa..

Noku seepeale: Mis sa hädaldad! Mulle topitakse kumm otsa, loksutatakse nii kaua kui ma oksele hakkan!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mees doktori juures:

Arst:"joote?"

mees:"ei."

arst:"suitsetate?"

mees:"ei."

arst:"magate naistega?"

mees:"ei."

arst:"kas teil mingi pahe on?"

mees:"jah on küll"

arst:"mis see on?"

mees:"valetan palju!"

 

inimröövlid varastasid bill gatesi naise ja ytlevad:"too 2 milli homseks või toome naise kohe koju!"

bill gates:"jumala eest mitte, maksan kohe!"

 

 

xd mõlemad olid väga head .


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blondiinid omavahel:

"Eile ma pettusin elus lõplikult, midagi ei saa enam uskuda!"

"Mis juhtus?!"

"Avasin ukse, millel silt “Mehed”, aga seal oli vaid WC!"

 

Blondiin apteegis:

“Ma sooviksin rasedustesti.”

“Millist ja umbes mis hinnaga?”

“Ükskõik, peaasi, et negatiivne oleks…”

 

EMA: Juku, ma ei lubanud sul ju täna ujuma minna!

JUKU: Jah, ema, aga ega ma käinudki ujumas -lihtsalt kukkusin kogemata järve!

EMA: Uute pükstega?

JUKU: Ei, püksid võtsin enne jalast!

 

Memm helistab politseijaoskonda: Mu mees on kolm päeva juba kadunud. Politseinik: Ennem, kui otsimist alustame, öelge missugused tundemärgid teie mehel on? Memm: Noo ma ei tea, aga igatahes, kui ta koju jõuab siis saavad tal tõsised tundemärgid olema.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ka mõned :

Puhh ja Notsu lähevad kalale. Puhh saab kuldkala. Too lubab neile 3 soovi kui nad ta vette tagasi lasevad. Puhh küsib purgi mett, siis veel suurema purgi mett. Siis hakkab Notsu anuma: ''Anna mulle ka mett'' Puhh vastu: ''Mine *****'' Järgmisel hetkel küsib notsu mis siin haiseb?

----------------

kaks meest tulevad baarist välja ja vaidlevad, kes on rohkem purjus. esimene ütleb: mina näen kahte puud teine ütleb: aga mina näen kolme puud kolmas mees tuleb baarist välja ja ütleb: tulge eest poisid, ma lähen metsa kusele

------------------

Helistab mees tuletõrjesse ja karjub: "Appi mu maja põleb! Tulge ruttu!" "Kuidas teie juurde sõita?" "Lollakad olete või? Suure punase autoga muidugi!"

-----------------

Mari läheb koju ja küsib koeralt. Mari: "Kas ema on kodus?" Koer: *auh* Mari: "Aga kas isa on kodus?" Koer: *auh* Mari: "aga mida nad teevad?" Koer: * ähähähähähähh*

 

Rohkem ei tule präegu meelde :D


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks anektoot siis.

 

Et mees ja naine lähevad arsti juurde ja arst ütleb : "kaua te seksite:P" Mees ja naine ütlevad siis et umbes 24/7. Arst ütleb ega kiirteel muru ka ei kasva.

---------------------------------------------

Juku tuleb koolist ja poisid tulevad vastu "poisid ütlevad: Juku kas sa peksa tahad saada Juku: Jah , Saab peksa.Teisel päeval jälle tuleb Juku koolist ja poisid tulevad vastu ja ütlevad :"Juku kas sa peksa tahad saada?" Juku ütleb jah. Kolmandal päeval läheb Juku kooli ja õpetaja ütleb :"Juku ma nägin kõike pealt järgmine kord ütle ei!. Juku läheb koolist koju ja poisid tulevad vastu ja ütlevad :Juku kas juba liig ei ole ?Juku see peale : "ei". siis poisid ütlevad : siis saad peksa.

--------------------------------------------

Jänes on metsas ja on hull WC häda. Mõtleb et laseb metsa aga vaatab "keeldu" --metsa ei tohi hädasi teha. Jänes siis et mul ükskõik teeb häda ära ja liider lõvi tuleb : Mis sa seal metsas teed? Jänes ei midagi. Lõvi see peale : näita käsi.Jänes ütleb : EI ei ja ei! Lõvi ütleb näida muidu saad traffi.Jänes näitab ja ütleb : "ohh liblikas (vaatab käsi ja ütleb) ja sittus ka veel.

---------------------------------------------

Inimene on juudos ja on järie korras järsku jääb inimene esimeseks.Pea mees kutsub ta matile ja ütleb tule tule! Inimene ei julge ega julge.Lõpuks ikka läheb ja mõlemad kummarduvad.Inimene paneb jalaga ja võtab inimese kätte ja viskab maha. Siis pillub käed üles ja mina olengi võitja!!

---------------------------------------------

Inimene tahab osta muusikat ja läheb vaatab 3 plaati.Kuulab ühte ja kuuleb 1,2,3 (inglis keeles) siis vaatab teist jälle 1 2 3 (inglis keeles) kuulab kolmandat käib tõmm tõmm tõmm tõmm.Ütleb vot selle ma võtangi. Kodus kuulab tõmm tõmm tõmm tõmm 1, 2, 3 (inglis keeles).Inimene see peale ah kurat võtaks.

--------------------------------------------

väike nali)

 

Lapsed mängivad poodi ja tüdruk läheb hiljem koju . Ema ütleb tüdrukule: miks sa nii auguline oled ? Tüdruk ütleb:"mina olin mängus hollandi juust"

---------------------------------------------

Juku ja isa lähevad poodi .Isa ostab kondoome ja Juku ütleb mis asi see on ? Isa see peale : Õhupall. Juku:ohh palun issi osta mulle ka! Isa ütleb:ei saa see on suurte inimeste asi!

---------------------------------------------

3 karu lähevad koju ja üks karu ütleb: kes on minu voodil maganud? Teine karu ütleb kes on minu voodil maganud? Kolmas ütleb mul käis eile tüdruk külas üks voodi läks katki aga teine voodi oli pehme ja mugav.

----------------------------------------------

Mehed mängivad korpalli Tiimi värvid: Roheline*Lilla.Üks mees on roheline ja on lilla korvi juures . Mitte keegi ei näegi et ta vahetab rohelise särgi kähku lillaks.Ja siis viskab korvi: COAL!!!

----------------------------------------------

BY: Helixdemon


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul siis selline:

Mees tuleb siis 6htul toolt ja ämm on teinud talle syya.

Paneb siis äm taldriku lauale ja läheb ise mehele juua tooma.

Mees vaatab sooki kahtlustava näoga ja annab kassile maitsta . { noh, et 2kki 2ra myrgitatud} Kass siis soob soob, ja äkki kukub pikali maha, käpad taevapoole.

Mees ootas kuni ämm kyygist tagasi tuleb ja l6i ta maha.

Nii kui 2mm oli surnud hyppas kass pysti ja ytles:

Saingi raisast lahti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juku isa läheb sauna ja juku küsib:

"Isa, kas ma võin ka sauna tullla?"

Isa vastab: " Jah kui sa allapoole ei waata"

Saunas ja juku ikka waatab ja küsib mis see on?

Isa vastab: " See on kahur"

Ema läheb sauna ja küsib kas võib ka sauna tulla ja emal oli sama vastus mis isalgil.

On saunas ja Juku waatab alla ja küsib mis see on?

Ema vastab: " Kullakott"

Järgmisel päeval tulevad röövlid ja Juku ütleb: "Isa võta kahur välja ja ema peida kullakott ära"


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okeii , kõik olid väga head ,üks parem teine halvem.Panen ka ühe ainsa mida mina tean , se võib olla küll haige aga oli naljakas kui esimest korda kuulsin:

3 meest lähvad arsti juurde kõigil on hull viga millest lahti saada ,arst küsib siis esimeselt, et: Noh , mees mis sul hädaks , mees vastab , sorri aga olen pede, arst paneb siis mingi kahtlase asja perse ja ütleb , kui kellelegi veel perse paned sured ära .Teine mees ütles ,et ta tahab suitsetamisest lahti saada , arrst paneb jälle midagi perse , ütleb ühe suitsu teed sured ära, kolmas mees tahab alkohooli tarbimisest lahti saada , arst paneb jälle mdiagi perse ja ütleb kui jood , sured. Lähvad mehed siis kodupoole ja ühtäkki näevad ,et maas on viina pudel , tilk põhjas veel, alkohoolik võtab lonksu sureb , suitsetaja näeb prisket konit , kummardab ,pede paneb perse ja mõlemad surevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On kooliekskursioon.

Kõik lapsed on bussis ja kõigil hea olla.

Ühel hetkel buss hakkab mingit imelikku häält tegema, bussijuht seepeale läks vaatama, mis jama on, sest buss enam ei sõitnud. Bussijuht juba täitsa vihane, kui kõrvalt ütleb üks paks prillidega poiss koguaeg omaette:"ma tean mis bussil viga on"

Bussijuht seepeale:" NO MIS SELLEL BUSSIL VIGA ON SIIS ???::@@@@"

Poiss seepeale: " Buss on katki"

"


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Ma vaatan, et 8 leheküljeline teema jne, võiks siis vähemalt korralik pealkiri olla, anekdoot mitte anektoot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mull kah uks

 

et siis eestlane,venelane ja sakslane lendavad vana soja lennukiga ja on vaja maanduda kuid lennuk on eba stabiilne.eestlane siis votab pudeli viina ja viskab lenukipealt alla.sakslane utleb "ikka on liiga raske".venelane siis viskab uhe suure kasti alla.sakslane utleb et "ikka on veel raske".sakslane siis votab uhe suure mitme tonnise pommi ja viskab alla.maandusid siis lennukiga ja hakkavad labi linna kondima.ees tuleb uks vana mees.eestlane kusib"mis sull viga on?".vana mees vastab"pea valutab" .eestlane seepeale kusib jalle "misk?".vanamees vastab "jumal karistas mind viina pudeliga, sest joon liiga palju".eestlane ,venelane ja sakslane lahevad siis edasi ja tuleb ette uksvanamutt.venelane siis kusib "mis sull viga on?".vanamutt vastab "kurat pea valutab".venelane kusib "miks?".vanamutt vastab "sain uhe suure kastiga vastu pead".eestlane ,venelane ja sakslane lahevad siis edasi ja naevad uhte nuttvat poissi.

sakslane laheb ja kusib "poiss miks sa nuttad?".poiss vastab "ma peeretasin liiga kovasti ja maja lendas ohku".

 

koik see ei ole eriti naljakas aga loodan et monele ikka meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

okei mu on kah 2 aga need ole vist naljakad:

 

hiie kool läheb bussi reisile.järsku poolel teel läheb buss katki.kõik lähevad bussisit välja ja bussijuht läheb bussi mootorit uuristama ja järsku tuleb sinna üks väärakas:ma tean mis bussil viga on bussijuht selle peale ei tea sa midagi tõmba nahui poiss jälle ma tean mis bussil viga on.busiijuht vihaselt:kurat saad siit minema või ei saa poiss jälle: ma tean mis bussil viga on bussijuht küsib:noh mis siis bussil viga on? poiss vastab: buss on katki

 

järgmine

 

puhh ja notsu kõnnivad metsa poole ja notsu küsib poolel teel :miks me metsa lähme?puhh selle peale sigu lähme püüdma. notsu küsib puhhi käest: aga mis siis juhtub kui siga eest jookseb? puhh sõnab vastu: sittagi sa jooksed.


[sIGPIC][/sIGPIC]

MM-in tasuta kui ei usalda siis ära kontakteeru minuga

msn on [email:3o7rggkn]preikar22@hotmail.com[/email:3o7rggkn]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.