Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mägus toimus ka üks uuendus, nimelt nüüdsest saab omada mitut meeskonda, saab teha kas uue meeskonna riiki, kus sa hetkel ei asu või siis osta endale ühe bot tiimi. Trusis suutis sinna kavala konksu sisse mätsida. :D Meeskondi saab osta vaid foiniiklaste eest (need maksavad raha) ning hinnad on üpris kõrged.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi veel mängib seda mängu siit foorumist? Järjekordne hooaeg on lõpule jõudnud, ise lõpetasin Esiliiga kolmanda kohaga. Tulemusega olen rahul, kuna meeskonnas suuri muutusi ei teinud ning lasin lihtsalt meestel areneda, erinevalt Sigmarist, kes muretses endale paar vanurist goljatit meeskonda. :=)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas keegi veel mängib seda mängu siit foorumist? Järjekordne hooaeg on lõpule jõudnud, ise lõpetasin Esiliiga kolmanda kohaga. Tulemusega olen rahul, kuna meeskonnas suuri muutusi ei teinud ning lasin lihtsalt meestel areneda, erinevalt Sigmarist, kes muretses endale paar vanurist goljatit meeskonda. :=)

 

Kõik on ilus ja tore tänu neile. Nad käivad veel meistriliigas ka paar hooaega, kui suudan püsima jääda. Igatahes tegin ma nende ostutega kindlasti raha. Sest sain ju reklaamidest ja liigarahadest selle raha kohe kindlasti tagasi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik on ilus ja tore tänu neile. Nad käivad veel meistriliigas ka paar hooaega, kui suudan püsima jääda. Igatahes tegin ma nende ostutega kindlasti raha. Sest sain ju reklaamidest ja liigarahadest selle raha kohe kindlasti tagasi :)

Ega jah, kes tippu tahab jõuda peab turul aktiivne olema, või siis vähemalt aeg-ajalt nooremaid ning paremaid mängumehi soetama. Mul on juba teist või isegi kolmandat hooaega olnud niimoodi, et teen paar üksikut ostu hooaja algul ning ülejäänud hooaja lasen meestel areneda (v.a vigastuste korral, kuna varumeeste pink on tühi :D). Aga eks näeb, külmad ning pimedad ajad on alles ees, küll siis leiab aega aktiivselt meeskonda uuendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kallid kaasmängurid!

 

Tuleb tunnistada, et meie Eesti kommuun, mis on olnud mängu suurimaid juba mängu algusest saati on kokku kuivamas. Inglismaa on meist 5 inimesega ees.

Üleskutse kõigile. Registreeruge ja hakake mängima, tegu on jõudsalt areneva projektiga, mida tulevikus võib-olla mängib kihnu Virve ja Farmi Gabriel, aga kõige-pealt on vaja JUST Sinul jah, JUST Sinul registreerida ja viia Eesti number 1 riikide hulka tagasi.

 

 

http://www.oneskillmanager.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paiknen endiselt Esiliigas, hetkel neljandal kohal. Arvan, et see on minu jaoks ka tipp, vähemalt sellel hooajal. Hooaeg algas suhteliselt vaevaliselt, esimese kahe nädala jooksul sain kuuest liigamängust koguni neli kaotust. Suutsin kohe esimese mänguga meete energia maha tõmmata, mis pani ikka korraliku põntsu. :D Nüüd aga olen saanud 6 järjestikust võitu, mis tulid küll nõrgemate meeskondade vastu, kuid vähemalt sain järje peale tagasi. Pean nüüd viimased nädalad taktikaliselt õiged valikud tegema ning lootma liigas püsimajäämise peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paiknen endiselt Esiliigas, hetkel neljandal kohal. Arvan, et see on minu jaoks ka tipp, vähemalt sellel hooajal. Hooaeg algas suhteliselt vaevaliselt, esimese kahe nädala jooksul sain kuuest liigamängust koguni neli kaotust. Suutsin kohe esimese mänguga meete energia maha tõmmata, mis pani ikka korraliku põntsu. :D Nüüd aga olen saanud 6 järjestikust võitu, mis tulid küll nõrgemate meeskondade vastu, kuid vähemalt sain järje peale tagasi. Pean nüüd viimased nädalad taktikaliselt õiged valikud tegema ning lootma liigas püsimajäämise peale.

 

Ebareaalne joppamine oli sul viimases mängus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänase 1:0 kaotuse järel langesin viiendaks. 3 rasket mängu on veel jäänud, üritan nendest mängudest maksimumi võtta, kuigi täna sai tugeva pressiga mängitud ning mehed ei pruugi uueks nädalaks ära taastuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu saatus Esiliigas on nüüd otsustatud, pidin täna vastase paremust tunnistama ning olin sunnitud vastu võtma masendava 2:1 kaotuse. Lõpetan hooaja viienda kohaga, mis on minu meeskonna läbi aegade halvim tulemus, kuid olen siiski tulemusega rahul, kuna hooaja algul ähvardas mind koguni väljalangemine. Peaksin uueks hooajaks ühe kergemat sorti uuendusikuuri läbi viima, mehed vananevad ning ei pruugi järgmisel hooajal tulevastele meeskondadele konkurentsi pakkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu jaoks esiliigasse pääsemine nüüd kindel.

Kuid kahjuks lähen ajateenistusse ja aktiivsus langeb.

Suudan ehk botistumise ära hoida, kuid kindlasti langen vähemalt kolmandasse tagasi ning arvatavasti langen ka suurde miinusesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.