Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chfz petuskeem!

Soovitatud postitused

VIP
Tra sa mingi täis puudega v ? Ma kannan sulle raha ns lampi panen selgituseks tasuta raha , kuid lähen menti ja ütlen näed sa pidid mulle telefoni müüma ja pidin sellise selgituse panema .

Millega ta menti läheb , näitab , et näed kandsin raha v , rääkis hoopis kellegi teisega msnis . vno midaiganes see asi on nii segane , sa teed selle veel keerulisemaks .

Mina ei maksaks mingit raha tagasi .

 

 

Edit//

Rainer sina ära maksa mingit raha tagasi , sellep , et kui menti lähebki , ütled näed selline asi oli ja vsjo , teine vend läheb menti siis näitab seda chfgdfghghhfjhfgd logi ja to kutt peab hoopis raha maksma mitte sina , see täis absurd , kui sinu seljataga umb mingi petuskeem tehakse , politsei loogish saab aru sellest , ja teiseks oota ära kuni see kutt politseisse läheb , sest , politsei ei pruugi seda uurimagi hakkata , ning kui te olete erinevatest linnadest peab , see jorss ise sinu kodukanti tulema politseisse avaldus tegema.

 

 

Ja lisan veel ,et need loomad ja ekud kes on puurist/kapist välja tulnud , kui teie oleksite sellises olukorras , ma kujutan ette kuidas te hetkel paneksite tarka selle kohapealt MIKS TE EI PEA seda raha tagasi kandma .

Te kaitsete mingit chgfdgdfg scammerit hetkel .

 

Ei ega ma ka ei kannaks, lihtsalt oma arvamust avaldasin, ära sõima mind loomaks, ma rääkisin juba Raineriga ja ta sai arvatavasti minu põhimõttest aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi toimis nii:

Cfzz võttis ühendust inimesega, kes ostis USD dollareid 9€ väärtuses.

Kui see inimene oliv almis üle kandma, siis ta ütles, et oota korra ma otsin enda pangakonto numbri ülesse.

Samalajal otsis ta raineri ülesse ja ütles, et ostab mille 9€ väärtuses.

Rainer andis enda pangakonto numbri.

chfzz andis selle raineri pangakonto numbri sellele USD ostjale, kes kandis raha siis Raineri arvele.

Rainer andis millid chfzz-le ja cfhzz blokeerisin nii raineri kui ka USD ostja.

 

Win Win situatsion 100% by cfzz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Asi toimis nii:

Cfzz võttis ühendust inimesega, kes ostis USD dollareid 9€ väärtuses.

Kui see inimene oliv almis üle kandma, siis ta ütles, et oota korra ma otsin enda pangakonto numbri ülesse.

Samalajal otsis ta raineri ülesse ja ütles, et ostab mille 9€ väärtuses.

Rainer andis enda pangakonto numbri.

chfzz andis selle raineri pangakonto numbri sellele USD ostjale, kes kandis raha siis Raineri arvele.

Rainer andis millid chfzz-le ja cfhzz blokeerisin nii raineri kui ka USD ostja.

 

Win Win situatsion 100% by cfzz.

 

Jep, nii see oli. Asi on juba politseis ka, loodame Margeniga mõlemad, et Chfz saab mingi karistuse.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahjuks 9€ ei alustata isegi väärteo menetlust, kui pole piisavalt tõestusmateriali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte mingil juhul ära raha tagasta.

Tavaliselt netivarastel väga sitt majanduslik seis ning siis ise tead, kas tahad oma raha + aega sellepeale raisata. Asi ikkagi ju põhimõttes. Muidu võid nõu pidada targemate inimestega, kes sellel alal spetsialistid ja kui koos leiate, et suudad puhtana välja tulla ja leiate viisi, kuis sellele vennale endale sitta keerata, siis esita süüdistus. Juba see pangapildi võltsimine on päris suur tegu, et süüdistust esitada.

Vargad ahju! Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra sa mingi täis puudega v ? Ma kannan sulle raha ns lampi panen selgituseks tasuta raha , kuid lähen menti ja ütlen näed sa pidid mulle telefoni müüma ja pidin sellise selgituse panema .

Millega ta menti läheb , näitab , et näed kandsin raha v , rääkis hoopis kellegi teisega msnis . vno midaiganes see asi on nii segane , sa teed selle veel keerulisemaks .

Mina ei maksaks mingit raha tagasi .

 

 

Edit//

Rainer sina ära maksa mingit raha tagasi , sellep , et kui menti lähebki , ütled näed selline asi oli ja vsjo , teine vend läheb menti siis näitab seda chfgdfghghhfjhfgd logi ja to kutt peab hoopis raha maksma mitte sina , see täis absurd , kui sinu seljataga umb mingi petuskeem tehakse , politsei loogish saab aru sellest , ja teiseks oota ära kuni see kutt politseisse läheb , sest , politsei ei pruugi seda uurimagi hakkata , ning kui te olete erinevatest linnadest peab , see jorss ise sinu kodukanti tulema politseisse avaldus tegema.

 

 

Ja lisan veel ,et need loomad ja ekud kes on puurist/kapist välja tulnud , kui teie oleksite sellises olukorras , ma kujutan ette kuidas te hetkel paneksite tarka selle kohapealt MIKS TE EI PEA seda raha tagasi kandma .

Te kaitsete mingit chgfdgdfg scammerit hetkel .

 

Sa võid ise oma jutuga puuri/kappi tagasi minna. Hoia oma suukene vähe rohkem kinni, kui sa biiti ei taju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha. Muud ei ole mul midagi öelda. Säilitage endal see kamm mingi paar aastat ning siis vaadake süvenenult see üle uuesti. Siis te juba mõtlete samamoodi nagu mina. See on fakt.

 

Ja sina oled see kõige suurem biiti tajuja siin foorumis.

 

Kus ma seda väitsin?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.