Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chfz petuskeem!

Soovitatud postitused

VIP
Noo osaliselt on see $ ostja oma süü ka.

Peaks rohkem guugeldama.

 

Rohkem näen ma siin Raineri süüd, ja annetuseda peaks võtma neid mille, KUNA Chill (H) KANDIS RAHA RAINERILE, SELGITUSEGA, ET TAHAB DOLLAREID, KUI RAINER NEID EI MÜÜNUD, PEAKS RAHA TAGASI KANDMA. Praegu tuleb see nii välja.

PS: Rainer mul pole sinu vastu midagi, kui seda arvad, ega ka kellegi teise vastu, mina näen seda asja lihtsalt nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sina oled see kes peaga ei mõtle vaid millegi muuga seal allpool.

 

See , et keegi kogemata paneb 10€ asemel 100€ on ju hoopis teine asi , pea peale oled kukkunud ?

Rainerile laekub mingite USD eest 9,6€ , millest ta ei tea midagi.Kes sul kohustab seda raha tagastama?

 

Kuskilt Ameerikast keegi kannab mulle suvalt 200€ , ütleb et selle Ferrari eest , mida mul isegi pole.Ei pea ma mingit raha talle tagasi saatma , pole temaga kunagi rääkinud , ega midagi.Sama hea mis annetus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled see kes peaga ei mõtle vaid millegi muuga seal allpool.

 

See , et keegi kogemata paneb 10€ asemel 100€ on ju hoopis teine asi , pea peale oled kukkunud ?

Rainerile laekub mingite USD eest 9,6€ , millest ta ei tea midagi.Kes sul kohustab seda raha tagastama?

 

Kuskilt Ameerikast keegi kannab mulle suvalt 200€ , ütleb et selle Ferrari eest , mida mul isegi pole.Ei pea ma mingit raha talle tagasi saatma , pole temaga kunagi rääkinud , ega midagi.Sama hea mis annetus.

 

Sellist asja Eesti riigis ei eksisteeri, sina oled siin pea peale kukkunud, oleksid kursis rohkem seadustega Eesti Vabariigis ei kirjutaks sa midagi sellist siia. See polnud annetus ja selgelt on kirjas mida taheti selle raha eest, kui ei suudeta seda pakkuda siis kantakse see tagasi. On juhtunud nende nullidega ennemgi apsakaid, kuid see raha tagastatakse, kui oskad asja ajada.

Sinu tekstist võin ma lugeda ainult seda, selle juhtumi põhjal, et ma müün näiteks raha, lepime kokku hinna ja koguse, ostja kannab mulle 100€ ja ma ütlen, et see annetus. Annetuse tegi siin Rainer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled see kes peaga ei mõtle vaid millegi muuga seal allpool.

 

See , et keegi kogemata paneb 10€ asemel 100€ on ju hoopis teine asi , pea peale oled kukkunud ?

Rainerile laekub mingite USD eest 9,6€ , millest ta ei tea midagi.Kes sul kohustab seda raha tagastama?

 

Kuskilt Ameerikast keegi kannab mulle suvalt 200€ , ütleb et selle Ferrari eest , mida mul isegi pole.Ei pea ma mingit raha talle tagasi saatma , pole temaga kunagi rääkinud , ega midagi.Sama hea mis annetus.

SIIS TULEBKI RAHA TAGASI SAATA. Issand jumal, kui loll mõni laps võib olla.. Vot just täpselt selle sama asja eest, kuna see on võõras raha, millega sa seotud ei ole.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei teadnud, et sa selline scammer on ! Sharesime rsis veel kasutajat ka !

 

Mida sa postcountid siin tross?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teie vahvli herodega ma siin vaidlema ei hakka.

See , et keegi kannab kellegile raha , millest teine ei tea on puha selge annetus.

Hiljem Isa koju tuleb võin küsida tema arvamust asjast.Töötab politseis juba 16 aastat.

 

Ja minu isa on juba 30 aastat Chuck Norris olnud. Võta seadused ette poiss. See, et keegi kannab kellegile raha, millest teine ei tea EI OLE ANNETUS. Kuidas sa kallis laps aru ei saa sellest? See on võõras raha ja selle peab tagasi saatma. Ah vahet pole, siin pole mõtet seletada seda siin. Niikuinii keegi ei saa aru.

 

// Kui see oleks nö annetus siis petturid teeksid ennast vabsje miljonäriks ju kasutades oma tuttava pangakontot.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mu isa on juba 30 aastat Chuck Norris olnud. Võta seadused ette poiss. See, et keegi kannab kellegile raha, millest teine ei tea EI OLE ANNETUS. Kuidas sa kallis laps aru ei saa sellest? See on võõras raha ja selle peab tagasi saatma. Ah vahet pole, siin pole mõtet seletada seda siin. Niikuinii keegi ei saa aru.

 

Üks väheseid inimesi siin teemas, kes tajub asja, seletada on mõttetu, see ei jõua kohale.

Soovin edu muidu Chill(H)-le, et saaks oma raha tagasi, lugege seaduseid vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osaliselt on ka see dollarite ostja süüdi,

 

Vahvlis,rune24 ja veel paljudes kohtades on Chfz msnid ja petuskeemid,

Ei taha õelda, et ma kindlalt ostja vastu, aga järmine kord osta usaldusväärsemalt inimeselt.

 

---------- Post added 17-05-11 at 22:42 ----------

 

Mu isa on juba 30 aastat Chuck Norris olnud. Võta seadused ette poiss. See, et keegi kannab kellegile raha, millest teine ei tea EI OLE ANNETUS. Kuidas sa kallis laps aru ei saa sellest? See on võõras raha ja selle peab tagasi saatma. Ah vahet pole, siin pole mõtet seletada seda siin. Niikuinii keegi ei saa aru.

 

// Kui see oleks nö annetus siis petturid teeksid ennast vabsje miljonäriks ju kasutades oma tuttava pangakontot.

 

Las su isa teeb koos sinuga pilti ja uploadi see siia teemase:)

 

Ja painiti ei tohi kasutada


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rääkisin Margeniga ja me mõistame üksteist. Margen andis Chfz menti.

Sain siis teada niiaplju, et chfz rääkis minuga msni aadressil chfz@r s c h i l l(ilma tühikuteta).eu ja Margeniga [email:2yl0rpzk]chfzz@hotmail.com[/email:2yl0rpzk].

Margenile valetas chfz, et on Rainer ja müüb talle usd.

Samal ajal rääkis chfz minuga teises msnis ja tahtis osta kulda.

Margenil käskis ta endale ette käia ja raha kanda, ehk siis raha mulle kanda. Samal ajal ootasin mina, et chfz tasuks millide eest 9.6€

Ta ütles, et raha on arvel, vaatasin ja oligi. Andsin millid ja kõik tundus okei. (ta logis ka muidugi msnist kohe välja)

Hiljem nägin, et selgitus 16usd, mõtlesin, et suva, vb pani lambist vms.. Aga siis helistas margen ja valas oma viha minu peale.

Jah, ma olen süüdi, et ma ei vaadanud selgitust, aga ma pole süüdi, et Margen mini fakeri(chfz) ohvriks langes,

Vaatame, mis politseis selgub. Olen samuti nõus andma tunnistusi vms, aga raha annan tagasi alles siis, kui olen rsgp tagasi saanud või kui seadusesilmad seda teha käsevad.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rääkisin Margeniga ja me mõistame üksteist. Margen andis Chfz menti.

Sain siis teada niiaplju, et chfz rääkis minuga msni aadressil chfz@r s c h i l l(ilma tühikuteta).eu ja Margeniga [email:2mvlkzo0]chfzz@hotmail.com[/email:2mvlkzo0].

Margenile valetas chfz, et on Rainer ja müüb talle usd.

Samal ajal rääkis chfz minuga teises msnis ja tahtis osta kulda.

Margenil käskis ta endale ette käia ja raha kanda, ehk siis raha mulle kanda. Samal ajal ootasin mina, et chfz tasuks millide eest 9.6€

Ta ütles, et raha on arvel, vaatasin ja oligi. Andsin millid ja kõik tundus okei. (ta logis ka muidugi msnist kohe välja)

Hiljem nägin, et selgitus 16usd, mõtlesin, et suva, vb pani lambist vms.. Aga siis helistas margen ja valas oma viha minu peale.

Jah, ma olen süüdi, et ma ei vaadanud selgitust, aga ma pole süüdi, et Margen mini fakeri(chfz) ohvriks langes,

Vaatame, mis politseis selgub. Olen samuti nõus andma tunnistusi vms, aga raha annan tagasi alles siis, kui olen rsgp tagasi saanud või kui seadusesilmad seda teha käsevad.

 

Nüüd on juba suhtumise ja süütunde moodi, faker oli Chfz ise ka ju, soovitaks rahva kokku ajada, kes temalt üle saanud ja midagi ette võtta, neid ikka on.

Edu muidu, arvan, et teema on ammendatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Osaliselt on ka see dollarite ostja süüdi,

 

Vahvlis,rune24 ja veel paljudes kohtades on Chfz msnid ja petuskeemid,

Ei taha õelda, et ma kindlalt ostja vastu, aga järmine kord osta usaldusväärsemalt inimeselt.

 

---------- Post added 17-05-11 at 22:42 ----------

 

 

Las su isa teeb koos sinuga pilti ja uploadi see siia teemase:)

 

Ja painiti ei tohi kasutada

 

Kui sa aru ei saanud, siis tegu oli sarkasmiga. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina sain nii aru:

müija müüb mille, ostja tahab osta,ostja kontakteerub 3-nda isikuga ehk kannatanuga ja määrib talle usd pähe, kannatanu kannab raha müija kontole ja ostja saab tasuta millid? mina sain nii aru.

 

kui asi oli nii siis: mine politsei jaoskonda, räägi asi ära nii nagu oli, tee avaldus, kuna tegemist on nii kelmuse paragrahviga kui ka identiteedi vargusega.

kui need 2 paragrahvi, kui lähevad samasse avaldusse, on automaatselt kriminaal menetlus, kus võetakse ülesse kõik IP-d ja muu seonduv tõendus materijal.

 

sul ei ole midagi kaotada, mine ja räägi ametnikele asi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eku ja Loom on targad mehed lihtsalt.

 

Meie vaatering ulatub lihtsalt kaugemale, kui lihtsalt omakasuni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehakse sellised teemad, ning hiljem virisetakse "miks siin nii palju scammereid on?" kui te ise kurat õpetate pmst siin kuidas saab scammida, teema teha korra ja ära kustutada, või midagi muud ette võtta, mitte et see ei oleks siin üle kaua kuni kõik revod ja muud vennad selle selgeks saavad ja üle laskma hakkavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eku ja Loom on targad mehed lihtsalt.

 

Ma arva, et isegi kannatanud on sellest aru saanud, et me ei ajanud iba, nii see kahjuks on, kuid edu Rainerile ning Chillile, et saakid süüdlase kätte ja ta saaks õiglase karistuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
chfz lasi ühelt vennalt üle 300M kellel aitasin RSGP müüa ja see vend on õppinud itt uuris ta elukoha jms välja ja kunagi sattub tema linna kanti siis otsib üles ta

 

hmm, äkki räägiks asja lahti, et kuidas siis tegi?

minuteada ei saa ip järgi asukohta kunagi välja võtta, samamoodi ka telefoni jälgimisel. süsteem näitab sulle ära piirkonna, umbes 3km raadjuses, kus ta olla võib. ip kaudu saab teenuse pakkujalt välja küsida inimese andmed, mis on lepingus kirjas.

 

see jutt mis sina rääkisid, seda sa vist ise ka ei usu, aga natuke it-d jagav vanamemm ka naeraks nii mis koliseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvlis vb sa tõesti süüdi ei jää, kuid politseis jääd süüdi sina, sest sulle maksti dollarite eest mitte RS gp eest, rs gp andsid nagu niisama, aga dollareid pole andnud.

Sina võtad ka selle riski, et peaksid kontrollima makseselgitust ning laskma sinna oma msni vms iganes panna seotud tehinguga. Ma soovitaksin raha maksta ning selle ülelaskjaga ühendust võtta ning enda asju nõuda, mida sa andsid tegelt tasuta, 9.6€ eest pole kaupa saadud panga selgituse järgi.

Tra sa mingi täis puudega v ? Ma kannan sulle raha ns lampi panen selgituseks tasuta raha , kuid lähen menti ja ütlen näed sa pidid mulle telefoni müüma ja pidin sellise selgituse panema .

Millega ta menti läheb , näitab , et näed kandsin raha v , rääkis hoopis kellegi teisega msnis . vno midaiganes see asi on nii segane , sa teed selle veel keerulisemaks .

Mina ei maksaks mingit raha tagasi .

 

 

Edit//

Rainer sina ära maksa mingit raha tagasi , sellep , et kui menti lähebki , ütled näed selline asi oli ja vsjo , teine vend läheb menti siis näitab seda chfgdfghghhfjhfgd logi ja to kutt peab hoopis raha maksma mitte sina , see täis absurd , kui sinu seljataga umb mingi petuskeem tehakse , politsei loogish saab aru sellest , ja teiseks oota ära kuni see kutt politseisse läheb , sest , politsei ei pruugi seda uurimagi hakkata , ning kui te olete erinevatest linnadest peab , see jorss ise sinu kodukanti tulema politseisse avaldus tegema.

 

 

Ja lisan veel ,et need loomad ja ekud kes on puurist/kapist välja tulnud , kui teie oleksite sellises olukorras , ma kujutan ette kuidas te hetkel paneksite tarka selle kohapealt MIKS TE EI PEA seda raha tagasi kandma .

Te kaitsete mingit chgfdgdfg scammerit hetkel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.