Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[VAIDLUS TEEMA] Vahvel VS Modern

Soovitatud postitused

VIP

Koduõlu on hea


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt...nagu ausalt vaadates osasid "hälvikuid", kelle mitte sittagi teha pole peale selle, et siin oma väärastunud lapsepõlve välja elada, mõtlen ma, et milleks on vaja sellist sitta toota. Selle asemel võtke luud kätte ja minge puhastage tänavaid, kui tahate end välja elada.

 

Juba see, et te suudate mingi idiootse teema "Modern VS Vahvel" paneb mind imestama ning kui te suudate nii X teemas mingi muud sitta veel siia kirjutada siis..pole sõnu lihtsalt.

 

Ma nüüd ei imesta, kui mulle mingi miljon trolli peale lendab ja hakkavad mind wannabe modeks hüüdma...Võtke teadmiseks, et siin foorumis puuduvad igasugused moderaatorid..vähemalt ei näe ma mingisugust teemade filtreerimist vms asju.

 

Peace n out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt...nagu ausalt vaadates osasid "hälvikuid", kelle mitte sittagi teha pole peale selle, et siin oma väärastunud lapsepõlve välja elada, mõtlen ma, et milleks on vaja sellist sitta toota. Selle asemel võtke luud kätte ja minge puhastage tänavaid, kui tahate end välja elada.

 

Juba see, et te suudate mingi idiootse teema "Modern VS Vahvel" paneb mind imestama ning kui te suudate nii X teemas mingi muud sitta veel siia kirjutada siis..pole sõnu lihtsalt.

 

Ma nüüd ei imesta, kui mulle mingi miljon trolli peale lendab ja hakkavad mind wannabe modeks hüüdma...Võtke teadmiseks, et siin foorumis puuduvad igasugused moderaatorid..vähemalt ei näe ma mingisugust teemade filtreerimist vms asju.

 

Peace n out.

 

685_original_sTioJ.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.