Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ ViP.EE Mänguserverid & CS16.EE Projekt ~

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jep, seda pole enam, vist ei mahtunud faceconnectioni kõrvale ära.

 

Täpselt nii :)

Täna lisandus serveritele juurde Surf+DM ( IP: 212.7.7.78:28000 )

 

Esimene postitus uuendatud.

 

Nädala failer (proovi veel neid nooli stealida :'D):

[spoiler=lala..]

2pzy8vt.png

 

 


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tegeled surfi serveriga, või keegi teine ?

 

---------- Post added 13-08-11 at 17:42 ----------

 

Kallid sms adminid, palun ärge bannige servereid tühjaks, sest saate ise perm banni ja õigused kaovad ja te ei pruugi enam kunagi saada adminiks.

Kui teil on soovi saada banni või lihtsalt õigusi ära kaotada võite ka pm'da.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Garrey ehk MindBlow on hale sitt, kooder. Mina ja veel paar venda spectisime teda ja ta on kood 100%. Tra kui lohh peab ikka olema, et enda servus koodida. EI SOOVITA OSTA ADMIINE EGA VIPPE SELLES SERVUS, KUNA NO SEE POLE NORMAALNE, OMANIK LASEB HALEDALT KOODI. Ise no enda arust tuus steamer. Kuule heelium, sa ei ole mingi steamer. Pubi pelamine ei tee sind steameriks taun, EAC pelasi sa oled teinud 0 niiet jahm, nonner oled, leppi sellega. Ja kustutage need serverid enda friendlistist, nende vahes, kes enam seal EI HAKKA MÄNGIMA, loosin välja 1 steami, PM.

 

See on ainult minu arvamust nendest pasadest serveritest ja haledast omanikust. Keegi ei keela mul siin om arvamust avaldada. Niiet palun ärge kustutage seda palun.

 

kthxbye! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Said ban või kaotasid admini, et kurjaks said? :D ega eac sind steameriks ei tee.. steam minu arust ikkagi sõpradega suhtlemiseks ning mängimiseks mitte eac pelamiseks ja uhkustamiseks..

 

Edu! dm hea ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Garrey ehk MindBlow on hale sitt, kooder. Mina ja veel paar venda spectisime teda ja ta on kood 100%. Tra kui lohh peab ikka olema, et enda servus koodida. EI SOOVITA OSTA ADMIINE EGA VIPPE SELLES SERVUS, KUNA NO SEE POLE NORMAALNE, OMANIK LASEB HALEDALT KOODI. Ise no enda arust tuus steamer. Kuule heelium, sa ei ole mingi steamer. Pubi pelamine ei tee sind steameriks taun, EAC pelasi sa oled teinud 0 niiet jahm, nonner oled, leppi sellega. Ja kustutage need serverid enda friendlistist, nende vahes, kes enam seal EI HAKKA MÄNGIMA, loosin välja 1 steami, PM.

 

See on ainult minu arvamust nendest pasadest serveritest ja haledast omanikust. Keegi ei keela mul siin om arvamust avaldada. Niiet palun ärge kustutage seda palun.

 

kthxbye! :)

 

ads.jpg

 

Head Serverid Pelama!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nii kahju, et cs_assault mapis oli mu skooriks 23:2 :(

 

Ahjaa.. wallbangisin ka, sain kellegile 56dmg - ju see oli siis Sina. :D So sad :'(

 

 

 

EDIT: Nuta lapsuke, nuta. Esiteks tee enne demo kui kedagi milleski süüdistama tuled. :-D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Said ban või kaotasid admini, et kurjaks said? :D ega eac sind steameriks ei tee.. steam minu arust ikkagi sõpradega suhtlemiseks ning mängimiseks mitte eac pelamiseks ja uhkustamiseks..

 

Edu! dm hea ;)

Sai banni.

 

E: Kui Sa nii kõva speckia oled siis record demo lalal ja uploadi, mitte ära laima siin, btw. ma tõesti kahtlen, et ta heelium on, Sa võid oma alusetu laimu ja muu si*taga seenele sõita, see, et Sul närvid pole koras, pole meie süü, nagu ma kuskil juba ütlesin, et mine boxringi, mitte ära hüppa siin, sellise jutu peale, Sa ilmsalt ise said just "Heeliumi" east välja, palun käi kuradile siit teemast ja ära rohkem si**u siin, Sa reaalselt viskad üle, ma postitan just eraldi Sinu jaoks ühe loo

[video=youtube;zax9-jDr9Yw]


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
sina Red.Nas tee ise demo kuradi jobu noh. Ise bannite niisama ja pilte ei tee ja sisi ei taha unbanni teha? Idioodid olete kahjuks...

 

E// kus minust demo on, ah?

 

TYS0N - Sa ikka tead, et mitu foorumikasutajat on keelatud siin?


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
TYS0N - Sa ikka tead, et mitu foorumikasutajat on keelatud siin?

 

hha owned :D:D

 

M2ngima DM!

 

Külastage ka Foorumit! http://www.vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TYS0N - Sa ikka tead, et mitu foorumikasutajat on keelatud siin?

 

ty, et viitsisid vaadata.

----------------------------------

"Tee demo.."

Mida, Sa ajad, hakkame äkki pm'i teel suhtlema, see teema sai äsja puhastust, üritame seda siis ka puhtana hoida.

--------------------------

Dm'i sai hiljuti lisatud uued mapid, öelge mis arvate nendest.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
UNBANNIGE MIND JUBA CSDM SERVERIS UUUUUUUUUU!!!!!! Tahaks juba tagasi mängima tulla, noreason ban oli suht.

Sellise käitumisega mis sa meile just enne näitasid küll nüüd unbani ei saa : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tysonist ei tasu välja teha, selline ta juba on. =D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

WTF? kuidas on v6imalik et zombi tyhi ? :O isegi 66sel ... :S

Rate Langeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sitad serverid on :)

 

Teeme varika ja pablame.

 

WTF? kuidas on v6imalik et zombi tyhi ? :O isegi 66sel ... :S

Rate Langeb.

 

GameTracker way to go..

 

Tegelik:

playergraph.png

--

 

Zombiega siis niipalju, et seal crashib amxbans millegi pärast, kuigi on sama mis on pubil ja teistel servudel - liiga palju admine? :D

L 08/17/2011 - 09:52:57: Start of error session.
L 08/17/2011 - 09:52:57: Info (map "zm_zHell") (file "addons/amxmodx/logs/error_20110817.log")
L 08/17/2011 - 09:52:57: [MySQL] Invalid handle: 0
L 08/17/2011 - 09:52:57: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "amxbans.amxx")
L 08/17/2011 - 09:52:57: [AMXX] Run time error 10: native error (native "SQL_FreeHandle")
L 08/17/2011 - 09:52:57: [AMXX]    [0] amxbans.sma::plugin_end (line 618)

 

EDIT: Lähiajal peab vist alustama otsast peale ZombieModiga - seega ettepanekud, abikäed ja kõik on teretulnud.

msn: [email:3a7hn0mn]info@vip.ee[/email:3a7hn0mn]

 

EDIT2(FINAL!):

Publik serverile sai lisatud nn. custom mape mis hakkavad öösel olema (fy_pool_day, fy_buzzkill, scoutzknives, etc.)

CSDM sai slote juurde ning nüüd on 26slotine!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gametracker näitab 0 mängijat mapivahetuse ajal :D. Aga kõik serveritesse mängima!

 

ZM - 212.7.7.78:14000

Public - 212.7.7.78:28888

DM - 212.7.11.82:27015

War3FT - IP: 212.7.11.82:27777

de_dust2_2x2 - 212.7.11.82:22222

Surf DM - 212.7.7.78:28000

 

:)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna kellegil õnnestus amxbansi sisse saada, siis vahetasin kõigi adminite paroolid ära. Kui soovid oma uut parooli teada, lisa msni [email:a7cia4a6]info@kz.ee[/email:a7cia4a6] ja ütle oma nickname ja enda telefoninumber (selle telefoni millega sa sms saatsid). //jutt war3-st


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.