Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NASA: päikesetorm võib hävitada kogu tsivilisatsiooni aluseks oleva tehnoloogia

Soovitatud postitused

sitta sa saad ilma tehnikata hakkama,kahtlen väga

sa emme ja issi nisa otsas niikaua istunud ,et ei sa millegagi hakkama

 

PEACE

 

Kuule Tolgus, hoia oma suumulk kinni.

Sa pole mind näinudki ja ära kipu nii kiiresti järeldusi tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei hindagi, vaid nii ongi .

Mind sa ei tunne ja sa ei saa lihtsalt seda õelda.

Kui oled käinud läbi ellujäämis kursused siis on kõik korras. :)

 

Tahad öelda, et sa elaksid tuimalt ära ilma rahata ja ilma tehnikata ära? Mine kuskile metsa alla elama umbes kuuks ajaks ning ära midagi kaasa võta. Pole tehnikat - pole kodu, pole sööki. Pead ise muretsema kuskilt. Sa ei ela ära ma kindel selles.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te arvate kõige hullemat, Kui loeksite selle läbi siis seal ei ole õeltud, et kindlalt kahjustab see meid nii palju. Jh päikesel toimuvad imelikud asjad ning see mõjutab ka meid kuid väikene võimalus, et nii hullult kui mõned arvavad.

Ning ise arvan ka, et kui 2012 räägivad sama juttu siis nii sama käed rüppes linna passima ei jää.

Linnas ei üle nädalavastu, Maal on suuremad võimalused toitu saada.

 

 

Kuid sellega kaasneb peale negatiivse ja postiivset

Kui linnades pole süüa ning mässud on siis sellist asja nagu kool ei toimu:)

 

pigem istun koolis kui suren n2lga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui inimesel ei jagu mõistust, siis enda teha,

ma saan ilma tehnikata ka hakkama :)

 

dddddd.jpg

 

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad öelda, et sa elaksid tuimalt ära ilma rahata ja ilma tehnikata ära? Mine kuskile metsa alla elama umbes kuuks ajaks ning ära midagi kaasa võta. Pole tehnikat - pole kodu, pole sööki. Pead ise muretsema kuskilt. Sa ei ela ära ma kindel selles.

 

Kas ma unustasin mainida, et ma elan Majas, mis asub otse metsa kõrval, Puhas allikas on olemas kus tuleb vett, kaev, pole mingi probleem vee kohta.

Kasvatada alati võib nagu iga suvi eks :)

Saak on iga suvi suur, pole söögiga ka probleeme :)

Ja tehnikaga ei pea alati ka kõike tegema, on ka inimesel olemas käed ja Mõistus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no sul on sellised asjad olemas,aga mis teised inimesed teevad kes linnas elavad

endal mul ka olemas maja,loomad jne jne,poleks ka väga raske:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no sul on sellised asjad olemas,aga mis teised inimesed teevad kes linnas elavad

endal mul ka olemas maja,loomad jne jne,poleks ka väga raske:D

 

Meie saame ilusasti hakkama,

Aga jah, mäss tuleb siis peaks ehitama arvata varsti barrikaadi maja ümber, muidu tulevad rüüstama . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hehehehehehehe:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge seda nüüd nii tõsiselt ka võtke kammoon, mõni jobu tapabki end juba ära, meedias lihtsalt asi liiga ülepaisutatud.

Midagi tuleb, kuid kindlasti mitte midagi sellist, mille tõttu Maal elu lõppeb. Nagu USA'l vähe maaaluseid punkreid oleks? :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

me mahume ka w`?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no,need ennustused on tehtud mingi nõidade poolt jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei hindagi, vaid nii ongi .

Mind sa ei tunne ja sa ei saa lihtsalt seda õelda.

Kui oled käinud läbi ellujäämis kursused siis on kõik korras. :)

 

Sa kao vahvlist välja kui saad ilma hakkama ;).

Mis ilma tehnikata teed, lepid kokku, tuleme siia jalutama siis kui päike paistab lagipähe?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa kao vahvlist välja kui saad ilma hakkama ;).

Mis ilma tehnikata teed, lepid kokku, tuleme siia jalutama siis kui päike paistab lagipähe?

 

Ma ei pea vahvlist kaduma kusagile kui hakkama saan.

Teisest lausest ei saanud midagi aru.

Ma arvan, et sa oled see samune loll kes saab ainult tehnika peal hakkama . :)

 

---------- Post added 30-04-11 at 11:00 ----------

 

Ja mingit maailmalõppu ei tule, vaid sureb hulgaliselt inimesi nälja ja vee puuduse kätte .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei pea vahvlist kaduma kusagile kui hakkama saan.

Teisest lausest ei saanud midagi aru.

Ma arvan, et sa oled see samune loll kes saab ainult tehnika peal hakkama . :)

 

---------- Post added 30-04-11 at 11:00 ----------

 

Ja mingit maailmalõppu ei tule, vaid sureb hulgaliselt inimesi nälja ja vee puuduse kätte .

Sa oled sitaks tark!

Sinnani veel aasta aega, nii et aega sul oma ellujäämiskursustel veel küllalt käia.Osta sitaks väetis ja seemneid kokku!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

...

NASA veebist väike copy-paste

 

Q: Is there a danger from giant solar storms predicted for 2012?

A: Solar activity has a regular cycle, with peaks approximately every 11 years. Near these activity peaks, solar flares can cause some interruption of satellite communications, although engineers are learning how to build electronics that are protected against most solar storms. But there is no special risk associated with 2012. The next solar maximum will occur in the 2012-2014 time frame and is predicted to be an average solar cycle, no different than previous cycles throughout history."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen ka ühel nõul tasaki3-ega. see on ainult ennustus, nn maailmalõpp võib tulla juba homme mis tahes põhjusega. maavärinas, tsunaamid, mis iganes.

vaevalt et elekter nüüd ära kaob ja linnad pimedaks jäävad. on ju olemas nii tuulegeneraatorid kui ka hüdroelektrijaamad. kui midagi sellist peaks juhtuma siis kaovad internet, digi tv, mobiilside ja sellised asjad aga pannil kartuleid praadida ja vett keeta vast ikka saab. :D selline on minu arvamus asjast, vb eksin aga seda saab alles kindlalt teada siis kui aeg käes on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen ka ühel nõul tasaki3-ega. see on ainult ennustus, nn maailmalõpp võib tulla juba homme mis tahes põhjusega. maavärinas, tsunaamid, mis iganes.

vaevalt et elekter nüüd ära kaob ja linnad pimedaks jäävad. on ju olemas nii tuulegeneraatorid kui ka hüdroelektrijaamad. kui midagi sellist peaks juhtuma siis kaovad internet, digi tv, mobiilside ja sellised asjad aga pannil kartuleid praadida ja vett keeta vast ikka saab. :D selline on minu arvamus asjast, vb eksin aga seda saab alles kindlalt teada siis kui aeg käes on.

 

Paljud inimesed ei saa hakkama ilma telefonita ja telekata . :D

Aga jah, täitsa õige jutt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" Eestlased kolivad vanaema juurde "

 

muhaha , kolisin vanaisa juurde , vanaisa küll teises kohas, aga ilma netita , telekata ja moblata ei näe tglt üldse enam nagu põnevust?

 

Üks küsimus , kas autod sõidavad edasi? uuemad kindlasti mitte, aga vanemad nagu mosse , golf?


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.