Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NASA: päikesetorm võib hävitada kogu tsivilisatsiooni aluseks oleva tehnoloogia

Soovitatud postitused

Ma tõstsin selle teema juba paar kuud tagasi üles : )

 

X6 laine tuleb 2012 3. Juuni vms : )

Netis oli ka lehekülg kus saad vaadata päikese aktiivsust, plahvatusi , laineid mis mööduvad maast ( aka millal saad kasvõi virmalisi vaadata )

 

Aga vastavalt kogu tehnika välja ei lähe, kuna selleks päevaks lülitatakse lihtsalt maailm välja, kui ei , siis lülitage teie omad asjad välja, ja tuleb oodata lihtsalt kuni elekter maapeale tagasi tuuakse. : d

 

GL , hf


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on lihtsalt ülespuhutud asi järjekordselt meedia poolt. NASA ütleb selline võimalus on, et juhtub selline asi ja meedia pasundab "tuleb maailmalõpp". No cmon.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Te arvate kõige hullemat, Kui loeksite selle läbi siis seal ei ole õeltud, et kindlalt kahjustab see meid nii palju. Jh päikesel toimuvad imelikud asjad ning see mõjutab ka meid kuid väikene võimalus, et nii hullult kui mõned arvavad.

Ning ise arvan ka, et kui 2012 räägivad sama juttu siis nii sama käed rüppes linna passima ei jää.

Linnas ei üle nädalavastu, Maal on suuremad võimalused toitu saada.

 

 

Kuid sellega kaasneb peale negatiivse ja postiivset

Kui linnades pole süüa ning mässud on siis sellist asja nagu kool ei toimu:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võikski tulla, kui rahutused tuleksid, siis sureksid just need lollid inimesed kes saavad hakkama ainult tehnika peal.

See maailm mis praegust on , on nii korrupeerunud .

Oleksin õnnelikud kui värdjad inimesed sureksid .

 

theendofstory .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võikski tulla, kui rahutused tuleksid, siis sureksid just need lollid inimesed kes saavad hakkama ainult tehnika peal.

See maailm mis praegust on , on nii korrupeerunud .

Oleksin õnnelikud kui värdjad inimesed sureksid .

 

theendofstory .

 

Enda arust räägid mingit tarka juttu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pshh, kus kuradi kohast te võtate, et mingi maailmalõpp tuleb?

See foorum hakkab tunduma nagu uus lapsemure.ee foorum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mhm .

 

dumbshit :), kommunikatsioon ja tehnika on kõik pmst turvalisuse ja kiiruse jaoks.

Kuidas sa poest süüa saad vms, keegi varastab sult kõik ära.

Sa ei saagi ise kasvatada ja nii edasi.

Inimesed surevad nälga, kraanist vett ei tule, vett ei puhastata jms, pead ise hakkama kopsikuga vms vett tooma ei tea kust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult on asi nii, et suht kindlalt tuleb mingi päikesetorm, mis lööb mingi Maa magnetivälja sassi vms, seega jamh on oodata küll katkestusi jne. Kuid siiski teadus on üpris hästi arenenud, seega usun, et suudavad elektri tagasi saada kuidagi.

 

Kuid katastroof on tulemas jah, niiet varuge relvad endale voodi alla... just kiddin

 

Minu arvamus asjast.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti ekspert peab NASA päikesetormihoiatuse põhjuseks meie tehnoloogiasõltuvust

 

"Paanikaks ei ole põhjust, ettevaatuseks küll," kommenteeris Fortele Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan ja tudengite kosmosesatelliidi projekti eestvedaja Mart Noorma. "Tulemas võib olla (kuid võibolla ka mitte) päikese aktiivsuse maksimum sellise intensiivsusega, millist esineb keskmiselt kord sajandis," selgitas ta.

 

Päikesetormid mõjutavad maa magnetvälja ning selle kaudu võivad põhjustada elektroonikas ja elektrisüsteemides probleeme.

 

"Põhjus, miks NASA teadlased pidasid vajalikuks avalikkust hoiatada, seisneb selles, et viimane võrreldava suurusega päikese aktiivsuse maksimum oli umbes viiskümmend aastat tagasi, kui meie ühiskond ei sõltunud veel elektroonikast sellisel määral, nagu praegu," toonitas Noorma.

 

Seepärast on raske oletada, milliseid tagajärgi intensiivsemad päikesetormid tänapäeval kaasa võivad tuua. Realistlik võiks olla ennustus, et mõned satelliidid lakkavad töötamast, voolukatkestuste arv ja elektroonikasüsteemide rikked sagenevad veidi.

 

Kuid suure tõenäosusega ei märka tavakodanik muud, kui et Eestimaa taevas on tavalisest veidi ilusamad virmalised.

 

Allikas: Forte


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht kindel et kusagil planeedil midagi toimub ja inimesed teutsevad seal

Miks üldse pole kuul käidud 40aastat see on kindel et tegelt käiakse seal aga see suht secret värk aga noh eks kunagi vajab maa jah restarti aga see ei juhtu täna/homme/aasta pärast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võikski tulla, kui rahutused tuleksid, siis sureksid just need lollid inimesed kes saavad hakkama ainult tehnika peal.

See maailm mis praegust on , on nii korrupeerunud .

Oleksin õnnelikud kui värdjad inimesed sureksid .

 

theendofstory .

 

sa ei ole terve mõistuse juures.

Hetkel sa näitasid ennast värdjana sellise mõttemaailma läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dumbshit :), kommunikatsioon ja tehnika on kõik pmst turvalisuse ja kiiruse jaoks.

Kuidas sa poest süüa saad vms, keegi varastab sult kõik ära.

Sa ei saagi ise kasvatada ja nii edasi.

Inimesed surevad nälga, kraanist vett ei tule, vett ei puhastata jms, pead ise hakkama kopsikuga vms vett tooma ei tea kust.

 

Kui inimesel ei jagu mõistust, siis enda teha,

ma saan ilma tehnikata ka hakkama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui inimesel ei jagu mõistust, siis enda teha,

ma saan ilma tehnikata ka hakkama :)

 

Paneme 500€ vahele, et sa ei saa?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kasu on rahast mul ?

 

Kuule, ära hinda oma võimeid üle pls.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sitta sa saad ilma tehnikata hakkama,kahtlen väga

sa emme ja issi nisa otsas niikaua istunud ,et ei sa millegagi hakkama

 

PEACE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.